Robert Bartczak - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bolesne porażki legionistów

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Klęskami zakończyły się mecze wypożyczonych legionistów. Wyższość Bytovii Bytów musieli uznać Jakub Arak i spółka, którego Zagłębie Sosnowiec uległo 0-3. Identycznym wynikiem zakończyły się potyczki Wigier Suwałki (Bartłomiej Kalinkowski i Miłosz Kozak) z Chrobrym Głogów (Marcel Gąsior) oraz Pogoni Siedlce (Ernest Dzięcioł) z Sandecją Nowy Sącz. Tym razem w swoich drużynach nie zagrali Arkadiusz Piech oraz Jakub Kosecki.

Wigry Suwałki
Bartłomiej Kalinkowski - 90 minut w przegranym 0-3 meczu z Chrobrym Głogów. Ukarany żółtą kartką.
Miłosz Kozak – od 81. minuty w przegranym 0-3 meczu z Chrobrym Głogów

Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) - od 58. minuty w wygranym 3-0 meczu z Wigrami Suwałki
Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 0-3 meczu z Sandecją Nowy Sącz

Cypr
Arkadiusz Piech (AEL Limassol) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Pafos

Niemcy - 2. Bundesliga
Jakub Kosecki (SV Sandhausen) - poza kadrą w zremisowanym 2-2 meczu z MSV Duisburg