Jarosław Niezgoda - fot. Woytek / Legionisci.com

III liga: Legia II Warszawa 4-1 Broń Radom. Show Niezgody

W meczu 29. kolejki III ligi rozegranym w Ząbkach rezerwy Legii Warszawa wygrały z Bronią Radom 4-1. Wszystkie bramki dla "Wojskowych" zdobył Jarosław Niezgoda. Pierwsze dwie zdobył jeszcze przed przerwą, a kolejne dołożył na początku i na końcu drugiej odsłony. Rywale odpowiedzieli jedynie jednym trafieniem.

Legioniści wyszli na prowadzenie w 37. minucie po tym jak Jarosław Niezgoda wykorzystał podanie Tomasza Nawotki. 6 minut później Niezgoda otrzymał piłkę od Miłosza Szczepańskiego, ograł dwóch obrońców i bramkarza i wpakował futbolówkę do pustej bramki.

Po zmianie stron Broń zdobyła kontaktową bramkę, ale już minutę później Niezgoda podwyższył na 3-1. Tym razem snajperowi Legii dograł Rafał Makowski. Wynik został ustalony w doliczonym czasie gry - Niezgoda zabrał piłkę rywalowi i sam zakończył akcję.

III liga: Legia II Warszawa 4-1 (2-0) Broń Radom
1-0 - 37' Jarosław Niezgoda
2-0 - 43' Jarosław Niezgoda
2-1 - 48' Damian Sałek
3-1 - 49' Jarosław Niezgoda
4-1 - 93' Jarosław Niezgoda

Legia II: Szumski - Szrek (82' Skowron), Zawal, Wieteska, Hołownia, Kopczyński (46' Urbański), Makowski, Nawotka, Szczepański (66' Więdłocha), S. Szymański (58' Michalak), Niezgoda

rezerwa: Kąkolewski, Trąbka, Najemski

Broń: Młodziński - Kimura (82' Jakubczyk), Kupiec, Więcek, Wicik - Leśniewski, Sałek, Dziubiński, Nowosielski, Bojek - Buchniba (69' Sokół)

żółte kartki: Szrek, Skowron, Wieteska (Legia II) - Nowosielski (Broń)