U-16: Polska 1-1 k. 3-4 Szwajcaria. Grali legioniści

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski U-16 (rocznik 2000) zremisowała 1-1 (1-0) ze Szwajcarią w drugim meczu towarzyskiego turnieju UEFA U-16 Development Tournament. W rzutach karnych wygrała Szwajcaria 4-3. Pełne spotkanie rozegrał Sebastian Walukiewicz, natomiast Jakub Sinior zszedł z boiska w 53. minucie, Mateusz Praszelik pojawił się na placu gry w 79. minucie, a Kacper Wełniak w 41.
U-16: Polska 1-1 k. 3-4 Szwajcaria
Patryk Zaucha 4 - Jakub Borowiak 80 (s)

karne: 0-1 Yves Jankowski, 1-1 Mateusz Praszelik, (1-1 Steve Tokam - obroniony), (1-1 Szymon Zalewski - obroniony), 1-2 Jan Kronig, 2-2 Jakub Kiwior, (2-2 Luka Stević - nad bramką), (2-2 Kacper Wełniak - słupek), 2-3 Ruben da Mata, 3-3 Przemysław Bargiel, 3-4 Ivann Strohbach, (3-4 Michał Skóraś - obroniony)

Polska: 12. Paweł Sokół - 4. Szymon Zalewski, 14. Jakub Borowiak, 5. Sebastian Walukiewicz, 17. Marcel Stefaniak - 7. Tymoteusz Klupś (80, 18. Karol Wengrzik), 8. Przemysław Bargiel, 20. Jakub Sinior (53, 16. Jakub Kiwior), 15. Błażej Starzycki (79, 10. Mateusz Praszelik), 13. Patryk Zaucha (41, 9. Kacper Wełniak) - 19. Hubert Sobol (41, 11. Michał Skóraś)

Szwajcaria: 1. Jozef Pukaj - 15. Ruben da Mata, 4. Ivann Strohbach, 5. Jan Kronig, 2. Yves Jankowski - 9. Nishan Burkart (41, 14. Marco Corradi), 20. Steve Tokam, 10. Alexis Antunes (40, 7. Luka Stević), 11. Nicola Suter, 8. Kastriot Imeri (41, 6. Stephan Seiler) - 19. Matteo Di Gusto

żółte kartki: Kronig, Strohbach

Grano 2x40 minut