fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

W sobotę zbiórka na oprawy

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przed sobotnim meczem z Jagiellonią Białystok Nieznani Sprawcy przeprowadzą zbiórkę na oprawy w nadchodzącym sezonie. Spora liczba imponujących choreografii na zakończenie poprzednich rozgrywek mocno uszczupliła stan konta NaSzej grupy ultras. "Już za dwa dni inauguracja sezonu na naszym stadionie. Przed nami kolejne mecze Legii Warszawa, nowe wyzwania i wysoko zawieszona poprzeczka po poprzednim sezonie. Sezonie wyjątkowo dobrym dla nas wszystkich.
Świętowanie zarówno Mistrzostwa Polski, jak i zdobycia Pucharu w stulecie klubu na długo zostaną w naszej pamięci, a przecież nadal świętujemy tę wyjątkową datę. Abyśmy mogli po raz kolejny, ku chwale naszego klubu pokazać na co NaS stać, najpierw musi być nas na to stać... ;)
Przyznajemy szczerze, że mimo Waszej imponującej postawy podczas ostatnich zbiórek, szalony finisz w minionej rundzie (trzy mecze pełne atrakcji w dwa tygodnie) zrujnował NaS pod względem finansowym i żebyśmy mogli mocno zacząć zabawę, najpierw musimy wyjść na prostą. Tak więc, po raz kolejny zwracamy się do Was z gorącą prośbą, abyście znów obdarzyli nas zaufaniem i nie przechodzili obojętnie obok puszek z napisem "ZBIÓRKA NA OPRAWĘ" przed najbliższym meczem z Jagiellonią. Liczymy na Was i obiecujemy, że warto!" - informują Nieznani Sprawcy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.