Puchar Polski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Puchar Polski: W poniedziałek poznamy rywala

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W najbliższy poniedziałek na Stadionie Narodowym odbędzie się losowanie najbliższych rund Pucharu Polski. Tym samym legioniści poznają nie tylko przeciwnika 1/16 finału, ale także w przypadku awansu, kolejnych potencjalnych rywali aż do ćwierćfinału. W losowaniu wezmą udział zwycięzcy I rundy, która zostanie rozegrana w dniach 22-27 lipca, oraz zespoły uczestniczące w rozgrywkach Ekstraklasy w sezonie 2015/16.

Harmonogram meczów Pucharu Polski
1/16 finału - 10 sierpnia
1/8 finału - 21 września
1/4 finału - 26 października i 30 listopada
1/2 finału - 1 marca i 5 kwietnia
Finał - 2 maja

Dokładne terminy spotkań będą podawane z odpowiednim wyprzedzeniem i mogą się nieznacznie różnić od ww.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
123 - 21.07.2016 / 12:46, *..dynamic.chello.pl

@Hjk jaki? sraki głabie jak nie wiesz.
@Szemrany . Ha ha szemrany ciebie to cyganie spłodzili,ty taki szemrany jak ja murzyn. Cyganek to na niego mowi Malarz
Barany

odpowiedz
eth - 20.07.2016 / 17:39, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

są jakieś rozstawienia? czy możemy trafić na kogokolwiek poza Piastem?

odpowiedz
szemrany - 20.07.2016 / 15:01, *..dynamic.chello.pl

Ty 123 dupa ci się tli.Cyganie to cię w kobiałce przywieźli kołtunie i paszła won od Gilka.Czuwaj!

odpowiedz
mado - 20.07.2016 / 13:57, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

W przypadku awansu: LEGIA - Pogon S. ! LEGIA !!!

odpowiedz
Bęc - 20.07.2016 / 12:34, *..centertel.pl

W 1/16 poprosze jakąś egzotyke :-)

odpowiedz
Hjk - 20.07.2016 / 12:29, *..dynamic.chello.pl

123 jaki giermek pajacu?pisać nie potrafisz?

odpowiedz
123 - 20.07.2016 / 11:32, *..dynamic.chello.pl

Dajcie informacje o Giermku (cyganek) co z tym barkiem

odpowiedz
Alexander - 20.07.2016 / 11:21, *..internetdsl.tpnet.pl

Koralik mówił, że w PP będą grały rezerwy.

odpowiedz
mado - 20.07.2016 / 10:45, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Lepiej trafic na zwyciezcow z 1 rundy Pucharu RP ! LEGIA !!!

odpowiedz