REKLAMA

W 1/16 finału PP Legia zagra z Górnikiem Zabrze

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W poniedziałek rozlosowano drabinkę Pucharu Polski w sezonie 2016/17. W 1/16 finału Legia Warszawa zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Spotkanie zostanie rozegrane najprawdopodobniej 10 sierpnia na wyjeździe. W kolejnej rundzie legioniści zmierzą się ze zwycięzcą pary Wigry Suwałki - Termalica Nieciecza.

Pary 1/16 finału:

1. Górnik Zabrze - Legia Warszawa
2. Wigry Suwałki - Termalica Nieciecza
3. Miedź Legnica - Górnik Łęczna
4. GKS Jastrzębie - Radomiak Radom
5. Olimpia Zambrów - Rominta Gołdap / Arka Gdynia
6. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Raków Częstochowa
7. Bytovia Bytów - Zagłębie Lubin
8. Sandecja Nowy Sącz - Śląsk Wrocław
9. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań
10. Stomil Olsztyn - Ruch Chorzów
11. Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec / Wisła Płock
12. Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
13. Cracovia - Jagiellonia Białystok
14. KKS Kalisz - Pogoń Szczecin
15. Puszcza Niepołomice - Korona Kielce
16. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk

1/8 finału:

17. zwycięzca meczu 1 - zwycięzca meczu 2
18. zwycięzca meczu 3 - zwycięzca meczu 4
19. zwycięzca meczu 5 - zwycięzca meczu 6
20. zwycięzca meczu 7 - zwycięzca meczu 8
21. zwycięzca meczu 9 - zwycięzca meczu 10
22. zwycięzca meczu 11 - zwycięzca meczu 12
23. zwycięzca meczu 13 - zwycięzca meczu 14
24. zwycięzca meczu 15 - zwycięzca meczu 16

Gospodarzami meczów 1/8 finału są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2016/17. W przypadku meczów z udziałem drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej gospodarza wyłoni losowanie.

1/4 finału:

zwycięzca meczu 17 - zwycięzca meczu 18
zwycięzca meczu 19 - zwycięzca meczu 20
zwycięzca meczu 21 - zwycięzca meczu 22
zwycięzca meczu 23 - zwycięzca meczu 24

Gospodarzami meczów 1/8 finału są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2016/17. W przypadku meczów z udziałem drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej gospodarza wyłoni losowanie.

Pary 1/2 finału wyłoni losowanie. Finał zostanie rozegrany 2 maja na Stadionie Narodowym.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
bamph - 04.08.2016 / 09:18, *..satfilm.com.pl

Ktos ogladal meczy czy skrot cweltiku, pod koniec przy wyniku 1*1 same zolte i cz kartka, 2 karne w tym 1 w doliczonym czasie, znow sie dzialo ...

odpowiedz
do @rek - 01.08.2016 / 16:02, *..elartnet.pl

"pod rząd" to ty masz extraklapę w mózgu - jazda do szkoły

odpowiedz
Zambrowiak - 26.07.2016 / 14:33, *..play-internet.pl

o kolego, Zambrów jest nastawiony neutralnie aby kibicować tylko Olimpii, ponieważ jest też dużo osób za Jagą i innymi klubami. Poza tym w Warszawie mieszka wiele osób z Zambrowa tzw. "słoików" ;) , które aktywnie chodzą na Legię, nie wspominając o organizowanych wyjazdach na mecze Legii.

odpowiedz
k. - 26.07.2016 / 11:18, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

12. Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków

ciekawe, ktoś tam pisał, że nie ma meczy podwyższonego ryzyka?

odpowiedz
do eh - 26.07.2016 / 09:04, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Tylko, że Olimpia Zambrów to już nie jest ten sam zespół, który kiedyś był przyjaźnie do nas nastawiony...

odpowiedz
123 - 26.07.2016 / 00:18, *..dynamic.chello.pl

Dobrze że jeden mecz

odpowiedz
WW - 25.07.2016 / 21:50, *..dynamic-ra-05.vectranet.pl

Mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży i 1/4 Legia przyjedzie do Radomia. Pozdrowienia dla Stołecznych.

odpowiedz
~~ - 25.07.2016 / 20:41, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

szybko skończymy puchar Polski w tym roku, bo Legia Hasiego nie potrafi wygrywać. Na 5 meczów 1 zwycięstwo, lepiej niech się szybko podciągną bo czarno to widzę.

odpowiedz
mado - 25.07.2016 / 19:21, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Byl duzy klasyk, a teraz bedzie maly klasyk : GZ - LW ! LEGIA !!!

odpowiedz
Hugon - 25.07.2016 / 17:04, *..dynamic-ww-01.vectranet.pl

Bardzo dobre losowanie,jak będziemy w 1 rundzie to rezerwy ich rozjadą.

odpowiedz
do eh - 25.07.2016 / 16:12, *..play-internet.pl

też bym wolał taki zambrów czy olsztyn, nawet kalisz, chociaż by była ciekawa egzotyka coś innego.

odpowiedz
mado - 25.07.2016 / 15:23, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobre losowanie ! LEGIA !!!

odpowiedz
1916 - 25.07.2016 / 15:15, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

kiedy będzie dokładny terminarz PP?

odpowiedz
eh - 25.07.2016 / 15:07, *..dynamic.chello.pl

Mogło być dużo ciekawiej, np w takim Zambrowie albo Olsztynie po wielu latach...

odpowiedz
do leon - 25.07.2016 / 14:50, *..itsa.net.pl

zagrać rezerwami i wygrać , przynajmniej tak powinno być

odpowiedz
Arek - 25.07.2016 / 14:49, *..free.aero2.net.pl

Do Reissssa, a Górnik to nie ogórki? Fakt, też wolałbym coś innego, ale jaj to już sobie nie róbcie. Jak mamy srać przed pierwszoligowcem, to z czym do ludzi? Zresztą pewnie i odpadniemy, bo jak już można było wcześniej przeczytać pewnie wyjdą rezerwami, a jeśli uda się awansować do Iv rundy w lm to rezerwy wyjdą i to na bank.

odpowiedz
simi - 25.07.2016 / 14:41, *..toupeira.org

Swoją drogą olać puchar to mogą właśnie Zabrzanie którym teraz zależy żeby wrócić do Ekstraklasy za rok, a że z Legią są ograni to nie będą mieli na nas takiego ciśnienia jak np w jakimś Pściumiu gdzie nasz przyjazd byłby świętem ;) Trudniej może być z Niecieczą w 1/8 ...

odpowiedz
BuncoL - 25.07.2016 / 14:34, *..45.dsl.dynamic.t-mobile.pl

Szkoda ze nie Sandecja Nowy Sącz....

odpowiedz
Cezaryyyyy - 25.07.2016 / 14:33, *..dynamic.gprs.plus.pl

Do Redakcji to już pewne że wygrany z Górnikiem Zabrze bo podany jest że zagramy z wygranym Wigry-Termalica . Powinno być że po ewentualnym wyeliminowaniu Górnika

odpowiedz
Taka prawda - 25.07.2016 / 14:31, *..dynamic.chello.pl

My nie jesteśmy Piast czy inne ogórki żeby olewac puchar, tylko jesteśmy LEGIA i co sezon walczymy o podwójną koronę. Olać to możemy co najwyżej superpuchar żeby jakaś tam amica miała podnietę i święto raz na rok. Puchar to tylko kilka meczów o trofeum a tym bardziej że w tym sezonie gramy o to by to trofeum trafiło na stałe to klubowego muzeum co byłoby jakimś tam fajnym wydarzeniem tuż po 100-leciu klubu. Tu jest LEGIA WARSZAWA i tu powinno i się potrafić grać i wygrywać na wszystkich frontach, nawet rezerwami.

odpowiedz
Qbafan - 25.07.2016 / 14:16, *..internetdsl.tpnet.pl

Ostatnio jak odpadliśmy z PP to niestety z Górnikiem (ostatni mecz Urbana)

odpowiedz
@konkret - 25.07.2016 / 14:16, *..141

Póki co to nasi grają jakby olewali wszystko ;)

odpowiedz
leon - 25.07.2016 / 14:16, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Olać pp po co nam kolejny pucharek z którego forsy i punktów do rankingu uefa nie przybedzie. Stracimy siły albo któregoś kluczowego piłkarza i co wtedy z ligą? i pucharami uefa?.Puchar Polski zagrac głebokimi rezewami i przegrac w I rundzie jak to zrobil Piast w edycji 2015/16.

odpowiedz
:-) - 25.07.2016 / 14:01, *..dynamic.gprs.plus.pl

Cos czuje ze szybko odpDniemy bo na 3 frontach bedzie ciężko mi

odpowiedz
konkret - 25.07.2016 / 13:57, *..internetdsl.tpnet.pl

olać ten PP w tym roku
bez dwóch zdań

odpowiedz
bukson - 25.07.2016 / 13:53, *..7.192.148

Nic nie sugeruje, ale dziwnym trafem od paru lat te losowania PP wyglądają jakby były ustawione w ten sposób żeby nie spotkały się ekipy których mecz mógłby być meczem tzw "podwyższonego ryzyka". A więc konkretna ekipa albo trafia jakąś wioskę albo zgodę lub jeśli już to wpadają na siebie ekipy z nowymi stadionami.

odpowiedz
Obiektywny - 25.07.2016 / 13:44, *..8

Już raz z Górnikiem odpadliśmy niedawno...Powtórka z rozrywki Panie koralik?

odpowiedz
max - 25.07.2016 / 13:43, *..dynamic.chello.pl

Przypominam że to bardzo kluczowy sezon jeśli chodzi o PP. Bo zdobywając PP w tym sezonie, zrobilibyśmy to 3 raz z rzędu i puchar trafiłby na stałe do klubowej gabloty. Więc nie powinniśmy olewać tego pucharu absolutnie! Ale jak się patrzy na to co robią kopacze to odpadnięcie w Zabrzu na etapie 1/16 prawdopodobne niestety.

odpowiedz
nieznamsietosiewypowiem - 25.07.2016 / 13:41, *..dynamic.chello.pl

niestety, przy obecnej formie pisanie z automatu kto na nas czeka w kolejnej rundzie jest nieco na wyrost. Chciałbym nie mieć powodów tak napisać.
pozdro dal pamiętających starą Żyletę! Ta sama trybuna, inni ludzie...

odpowiedz
yeti - 25.07.2016 / 13:40, *..piraten-nds.de

Ciekawy mecz przy bardzo dobrych wiatrach możliwy dopiero w 1/4 z Radomiakiem lub Jastrzębiem, choć szanse nikłe ... Marne to losowanie.

odpowiedz
BOGUŚ_KING - 25.07.2016 / 13:38, *..dynamic.chello.pl

Haha Zabrze, Nieciecza a Leśny chce grać rezerwami w PP ... :-)

odpowiedz
xyz - 25.07.2016 / 13:36, *..dynamic.chello.pl

Ale lipa. Częstochowa, Jastrzębie, Niepołomice, Kalisz, Zambrów, Suwałki, Olsztyn to byłby coś innego. Zawsze w tej 1/16 trafiamy jakoś kijowo od paru lat :-/

odpowiedz
reissssssssPio - 25.07.2016 / 13:34, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

ujowe losowanie , jak mamy grac rezerwami (tak twierdzi BL) to akurat na gornika trafili a nie ogórków, ogolnie droga do 1/2 to autostrada niczym Polska na euro (w 1/2 zaglebie lubin) , znowu beda płakac ze drabinka pod Legie

odpowiedz
ARIEL - 25.07.2016 / 13:32, *..internetia.net.pl

OBY JUŻ PO NAPRAWDĘ DOBRYCH TRANSFERACH I TO KILKU TAK BY LEGIA W KOŃCU MIAŁA NIE TYLKO NADGŁAŚNIANĄ PROPAGANDĘ , ŻE JEST NAJBOGATSZA W POLSCE - ALE I MIAŁA NAPRAWDĘ NAJLEPSZĄ KADRĘ W POLSCE - KTÓRA REALNIE BĘDZIE MOGŁA POWALCZYĆ O GRUPOWĄ FAZĘ LIGI MISTRZÓW .

odpowiedz
War - 25.07.2016 / 13:30, *..centertel.pl

Słabe losownie. Liczyłem na jakąś egzotykę w 1/16 a tu Zabrze i jeszcze w dodatku możemy już odpaść w takiej dyspozycji jak obecnie ...

odpowiedz
@rek - 25.07.2016 / 13:30, *..dynamic.chello.pl

Czyli rezerwami ABSOLUTNIE nie możemy zagrać w obu meczach, bo mamy pod rząd naprawdę 2 trudne mecze w PP... Oby Alban nie zlekceważył PP... Bo to, jakby nie daj Boże coś złego przytrafiło się nam w Ekstraklapie, jest najkrótsza droga do LE... Pozdro (L)

odpowiedz