REKLAMA

1/16 finału Pucharu Polski

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Za nami większość meczów 1/16 finału Pucharu Polski. Aż 7 bramek padło w Sosnowcu, gdzie Zagłębie przegrało po dogrywce z Wisłą Kraków. Lech pokonał we wtorek 3-0 Podbeskidzie, natomiast Korona odpadła z rywalizacji po karnych z Puszczą Niepołomice. W środę Pogoń wygrała z KKS Kalisz 4-0. Legia przegrała po dogrywce z Górnikiem Zabrze 2-3. Odpadło także Zagłębie Lubin, które uległo Bytovii.

1/16 finału PP:

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3-2 Raków Częstochowa
Olimpia Zambrów 0-1 Arka Gdynia
Puszcza Niepołomice 1-1 k. 3-2 Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec 3-4 pd. Wisła Kraków
Miedź Legnica 2-3 Górnik Łęczna
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-3 Lech Poznań
Wigry Suwałki 2-1 Termalica Nieciecza
Cracovia 0-1 Jagiellonia Białystok
GKS Jastrzębie 2-1 Radomiak Radom
KKS Kalisz 0-4 Pogoń Szczecin
Sandecja Nowy Sącz 1-2 pd. Śląsk Wrocław
Bytovia Bytów 1-0 Zagłębie Lubin
Chojniczanka Chojnice 2-0 Stal Mielec
Górnik Zabrze 3-2 Legia Warszawa
Stomil Olsztyn 0-0 k. 6-7 Ruch Chorzów
24.08. godz. 18:00 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk

Terminarz i wyniki Pucharu Polski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
Do zbycho(L) - 11.08.2016 / 11:41, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

No to zagrał, a zadowolony jesteś z tego powodu?

odpowiedz
(L) - 10.08.2016 / 19:14, *..volvo.com

wie ktos gdzie mozna obejrzec w internecie??

odpowiedz
Rrr - 10.08.2016 / 18:44, *..13-2.cable.virginm.net

Ttt weź się nie ośmieszaj.

odpowiedz
Albert - 10.08.2016 / 16:52, *..tel.tkb.net.pl

gdzie oglądacie Hajduk Split - Dinamo Zagrzeb?

odpowiedz
Ttt - 10.08.2016 / 15:15, *..dynamic.chello.pl

Gol był prawidłowy bo Matic nie był na spalonym... Jeden z Zagłębia był ale piłki nie dotknął!

odpowiedz
Rrr - 10.08.2016 / 14:26, *..13-2.cable.virginm.net

Do Ttt- jak już piszesz o poziomie sędziowania w tym meczu to może napisz też coś o bramce Zagłębia na 3-3 w końcówce meczu -czy wyszedłeś może wtedy parzyć herbatę? Komentator który tak wisełkował to Andrzej Iwan

odpowiedz
Ttt - 10.08.2016 / 11:43, *..dynamic.chello.pl

Wisełka to wisełka tamto *

odpowiedz
Ttt - 10.08.2016 / 11:02, *..dynamic.chello.pl

Sędziowie nie podyktowali karnego dla Zagłębia i nie powinni dać obrońcy czerwonej kartki za to że na boisku było tyle wody a ten się poslizgnal... Dodatkowo komentatorzy przerosli samych siebie... 'wisełka to, Wiesława tamto...' aż żal było słuchać...

odpowiedz
szemrany - 10.08.2016 / 10:22, *..dynamic.chello.pl

Paweł,gdybyś czytał ze zrozumieniem to byś zauważył że w nawiasie przy meczu Legii jest wyraźnie napisane że transmisji nie będzie.Czuwaj!

odpowiedz
Do Czyzby - 10.08.2016 / 08:46, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak strzelił jedną ,ale za to ile zmarnował:)

odpowiedz
mado - 10.08.2016 / 07:42, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wigry 0 - 4 LEGIA ! LEGIA !!!

odpowiedz
z bieguna - 10.08.2016 / 06:01, *..dynamic.mm.pl

Czekamy na Was,dla kibiców z Suwałk będzie wielki mecz z wielkim polskim klubem Legio!

odpowiedz
123 - 10.08.2016 / 02:58, *..dynamic.chello.pl

Powinniśmy wygrać nawet drugim składem. @Arek PP też jest ważny (trzeci z rzędu na własność) pozatym rekord zdobytych pucharów i jak najwięcej trofeów dla Legi

odpowiedz
do Lfan - 10.08.2016 / 02:23, *..centertel.pl

Załóż swoją stację płać za transmisję a potem udostępniaj ją bezpłatnie. Polsat to firma kupiła prawa do transmisji żeby na nich zarobić. Komuna się skończyła a Ty chcesz coś za darmo. Do sklepu po jedzenie też chodzisz i nie chcesz płacić?!

odpowiedz
Czyzby - 10.08.2016 / 01:09, *..dynamic.chello.pl

Czyżby dla Sosnowca strzelił bramkę wypożyczony Matić?

odpowiedz
mark - 10.08.2016 / 01:02, *..centertel.pl

Oby wygrali. Ciekawie byłoby zagrać na Suwalszczyźnie.

odpowiedz
grzesiek - 10.08.2016 / 00:06, *..dynamic.gprs.plus.pl

Jesli serio gracie za duzo meczow i nie wytrzymujecie kondycyjnie to odpadnijcie. I pies gonil ten puchar. Liczy sie MP

odpowiedz
paweł - 09.08.2016 / 22:10, *..warszawa.vectranet.pl

Napiszcie czy będzie transmisja on TV bo nie wiem czy mam szukać na torrentach faken.

odpowiedz
hh - 09.08.2016 / 20:47, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Takie w Zabrzu obyczaje... :)

odpowiedz
@erer - 09.08.2016 / 18:41, *..dynamic.chello.pl

Będzie w Polsat Sport (HD).

odpowiedz
mado - 09.08.2016 / 15:12, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Gornik 0 - 2 LEGIA ! LEGIA !!!

odpowiedz
Lfan - 09.08.2016 / 11:07, *..warszawa.vectranet.pl

Szkoda ze PP jest pokazywany w kodowanej anty piłkarskiej TV (zakodowane Euro16)

odpowiedz
do do abc - 09.08.2016 / 10:56, *..dynamic.chello.pl

PZPN nie jest finansowany z publicznych pieniędzy nie wiesz o tym?

odpowiedz
erer - 09.08.2016 / 10:37, *..polkomtel.com.pl

Będzie jakaś transmisja z meczu Legia-Górnik w telewizorze?

odpowiedz
do abc - 09.08.2016 / 10:35, *..elkman.pl

PZPN jest finansowany z budżetu państwa więc z naszych podatków...nie wiedziałeś o tym czy palisz teraz glupka?

odpowiedz
Arek - 09.08.2016 / 10:28, *..free.aero2.net.pl

A, już wszystko wiadomo, sorry.

odpowiedz
Arek - 09.08.2016 / 10:26, *..free.aero2.net.pl

Awansujmy do ligi mistrzów, a nie tam puchar. Ten pewnie jeszcze nie raz i nie dwa zdobędziemy, a do ligi mistrzów jak nie wejdziemy teraz, to później kto wie? Byćmoże za następne 20 lat, albo i 100. Teraz jest taka szansa, że lepszej może już nie być prędko, a jak z pucharu odpadniemy moim zdaniem nic strasznego się nie stanie. A poza tym czemu niby Dąbrowski ma nie grać? Nie zgłosili go czy jak? A Ofoe zagra?

odpowiedz
abc - 09.08.2016 / 10:21, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jakich podatków? Górnik wygra

odpowiedz
Bemowiak - 09.08.2016 / 10:16, *..dynamic.chello.pl

*(L) - Polsat Sport HD jest transmisja.

odpowiedz
kris - 09.08.2016 / 10:10, *..dynamic.chello.pl

Coś mi sie wydaje ze w tym sezonie puchar nam przepadnie. Z resztą sam prezes sugerował że odpuszczamy... A szkoda bo zdobywając PP 3 x z rzędu ten trafiłby na stałe do naszej gabloty.

odpowiedz
zbycho(L) - 09.08.2016 / 09:22, *..dynamic.chello.pl

Przez brak profesjonalizmu naszego zarządu Dąbrowski nie zagra w tym meczu a tak mógłby się zgrywać z nowymi kolegami. Kto za to zapłaci, wobec kogo należy wyciągnąć konsekwencje

odpowiedz
(L) - 09.08.2016 / 09:15, *..elkman.pl

Jak zwykle puchar z naszych podatków a transmisji brak na polszmat sport news...

odpowiedz