Konrad Michalak - fot. Woytek / Legionisci.com

III liga: Legia II Warszawa 2-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

W meczu 1. kolejki III ligi grupy 1 rozegranym w Ząbkach rezerwy Legii Warszawa przegrały z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie 2-3. Goście objęli prowadzenie w 25. minucie po skutecznie wykonanym rzucie karnym przez Grzegorza Domżalskiego. W polu karnym faulował Mateusz Wieteska. Przed przerwą wyrównał Eryk Rakowski.

Podopieczni Krzysztofa Dębka wyszli na prowadzenie w 74. minucie po trafieniu Konrada Michalaka, ale chwilę później wyrównał Kamil Jackiewicz. W 81. minucie Drwęca przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę po bramce Michała Pietronia.

III liga: Legia II Warszawa 2-3 (1-1) Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
0-1 - 24' Grzegorz Domżalski (karny)
1-1 - 41' Eryk Rakowski
2-1 - 74' Konrad Michalak
2-2 - 75' Kamil Jackiewicz
2-3 - 81' Michał Pietroń

Legia II: 1. Radosław Majecki - 24. Jakub Szrek, 4. Mateusz Zawal, 5. Mateusz Wieteska (46' 11. Aleksander Waniek), 26. Eryk Rakowski - 6. Adam Ryczkowski (62' 17. Konrad Michalak), 16. Bartłomiej Urbański, 14. Adrian Małachowski, 19. Michał Suchanek (46' 7. Tomasz Nawotka) - 22. Sadam Sulley (57' 8. Michał Trąbka), 9. Jarosław Niezgoda

Rezerwa: 33. Dominik Kąkolewski, 2. Bartosz Skowron, 21. Patryk Czarnowski.