Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zbiórka krwi w Węgrowie - fot. Dariusz Chojnacki
Zbiórka krwi w Węgrowie - fot. Dariusz Chojnacki
Niedziela, 7 sierpnia 2016 r. godz. 11:04

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Legijna zbiórka krwi w Węgrowie

Dariusz Chojnacki, Krewcy Legioniści, źródło: Legionisci.com

W sobotę z okazji Dni Węgrowa odbyła się honorowa zbiórka krwi. Akcja na Rynku Mariackim w Węgrowie zorganizowana została przez KHDK Krewcy Legioniści oraz Węgrowskich Legionistów. Krew pobierana była w jednym autokarze-krwiobusie z RCKiK w Warszawie. Do oddania krwi na honorowej zbiórce zgłosiło się 50 osób a krew oddało 35 osób. Pozostałe osoby nie przeszły badań lekarskich.

Jest to jeden z najlepszych wyników w ostatnim czasie osiągnięty podczas zbiórek krwi przeprowadzonych w Węgrowie. Serdecznie dziękujemy wszystkim krwiodawcom którzy wzięli udział w zbiórce.

fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz ChojnackiKomentarze: (2)

robochłop, 07.08.2016 11:26:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

piękna akcja...można bez wysiłku ocalić komuś życie...fajnie by było gdyby ktoś zaproponowal taką akcje dla całej Ekstraklasy - np Krwawy Weekend , i rywalizację kibice której drużyny oddadzą najwięcej krwi...element rywalizacji by był, ale najważniejsze że można by uratować ludzi...szacunek dla krwiodawców...

kibic, 07.08.2016 12:37:50 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

No ładnie, ładnie. Może następne FC podłapią temat. Tym bardziej, że stan krwi jest dramatycznie niski. Operacje są odkładane. Brawo dla dawców!!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!