Alban Sulejmani - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Madeński postawił kropkę nad 'i'

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W Pogoni Siedlce zadebiutował Alban Sulejmani. Wypożyczony z Legii zawodnik został ukarany żółtą kartką. Pełne spotkanie w barwach Arki rozegrali Konrad Jałocha i Mateusz Szwoch, a ich drużyna odniosła zwycięstwo 2-0 nad Śląskiem. Bezbramkowym remisem zakończył się mecz Stomilu z Zagłębiem, podczas którego na boisku pojawiło się trzech legionistów.

Arka Gdynia
Konrad Jałocha - 90 minut w wygranym 2-0 meczu ze Śląskiem Wrocław
Mateusz Szwoch - 90 minut w wygranym 2-0 meczu ze Śląskiem Wrocław

Michał Masłowski (Piast Gliwice) - 73 minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Zagłębiem Lubin

I liga
Zagłębie Sosnowiec
Robert Bartczak - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu ze Stomilem Olsztyn. Ukarany żółtą kartką.
Konrad Handzlik - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu ze Stomilem Olsztyn
Tin Matić - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu ze Stomilem Olsztyn
Arkadiusz Najemski - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu ze Stomilem Olsztyn
Jakub Szumski - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu ze Stomilem Olsztyn

Pogoń Siedlce
Rafał Makowski - nie grał w przegranym 0-3 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Alban Sulejmani - od 58. minuty w przegranym 0-3 meczu z Sandecją Nowy Sącz. Ukarany żółtą kartką.

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Zagłębiem Sosnowiec

II liga
Arkadiusz Madeński (Legionovia Legionowo) - od 84. minuty w wygranym 4-0 meczu z Olimpią Zambrów. Strzelec bramki na 4-0 w 88. minucie spotkania.