Besnik Hasi - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Hasi: Nie wszyscy chcieli wygrać

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Besnik Hasi (trener Legii): To okropne uczucie, ale muszę powiedzieć, że wyglądało to dziś jakby nie wszyscy zawodnicy chcieli, żeby Legia wygrała. Po postawie niektórych graczy można było odnieść wrażenie, że nie zależy im na grze w Legii. Lewa obrona w pierwszej połowie to był otwarty bulwar dla rywali. To nieuczciwe wobec innych graczy Legii. Krytyka dotknie też tych, którzy nie grali źle.

Kogo konkretnie mam na myśli? Nie powiem nazwisk. Ale wierzę, że moi piłkarze są na tyle inteligentni, że będą wiedzieli, kto zagrał dziś słabo.

Mam nadzieję, że wszyscy, którzy dziś nie grali, będą gotowi do gry we wtorek. I, że zagramy na takim samym poziomie jak w Dublinie. Zrobiliśmy wiele, żeby grać w Lidze Mistrzów. Smutne, że nie wszyscy z drużyny na to zasłużyli.

Dlaczego postawiłem na trójkę obrońców? Przecież muszę pamiętać, że gramy we wtorek. Mogłem zaryzykować i wystawić Łukasza Brozia. Ale co, gdyby doznał urazu? Kto zagrałby na prawej obronie w meczu z Dundalk? Wcześniej próbowaliśmy na treningu ustawienie z trójką obrońców.

Kiedy przyjdzie nasza forma? Chyba w środę w Dublinie było widać, że forma jest. Od 7 lipca graliśmy 13 meczów. Przygotowania też nie przebiegły idealnie. Niektórzy gracze potrzebują więcej czasu na powrót do formy. Tym bardziej, że część graczy przyjechała prosto z Euro. Pojawiła się wielka szansa na grę w Lidze Mistrzów. I na niej się koncentrujemy. Bo chcemy spełnić 20-letnie marzenie kibiców. Co nie zmienia jednak faktu, że każda strata punktów w lidze boli.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.