Sandro Kulenović w akcji - fot. Woytek / Legionisci.com

III liga: Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-4 Legia II Warszawa

Redakcja - Wiadomość archiwalna

W meczu 8. kolejki III ligi rozegranym w Tomaszowie Mazowieckim Legia II Warszawa wygrała z miejscową Lechią 4-1. Do przerwy legioniści prowadzili 1-0 po trafieniu Sandro Kulenovicia. W drugiej połowie na 2-0 z rzutu karnego podwyższył Stojan Vranjes. Dwie minuty po kontaktowej bramce Lechii na 1-3 podwyższył Konrad Michalak, a wynik ustalił kilka minut później Adam Ryczkowski.

III liga: Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-4 (0-1) Legia II Warszawa
0-1 - 7 min. Sandro Kulenović (as. Jakub Szrek)
0-2 - 61 min. Stojan Vranjes (rzut karny)
1-2 - 70 min. Jakub Rozwandowicz
1-3 - 72 min. Konrad Michalak (as. Michał Trąbka)
1-4 - 80 min. Adam Ryczkowski (as. Michał Trąbka)

Legia II: Kąkolewski - Szrek, Wieteska, Zawal, Hołownia - Nawotka (62' Michalak), Urbański, Vranjes, Szczepański (66' Trąbka), Ryczkowski (85' Skowron) - Kulenović (80' Więdłocha)