Mateusz Wieteska - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Powołania legionistów do reprezentacji młodzieżowych

Fumen, źródło: Legionisci.com / PZPN - Wiadomość archiwalna

Ogłoszono powołania do reprezentacji Polski do lat 18-20. W gronie wybrańców znalazło się miejsce dla legionistów występujących na co dzień w klubie oraz ogrywających się na wypożyczeniach. Łącznie powołanie trafiło do dziewięciu zawodników. Spotkania poszczególnych roczników zaplanowano na 6-11 października.

U-18
Podopieczni Rafała Janasa zmierzą się w dwumeczu z Finlandią. W 18-osobowej kadrze znalazł się Sebastian Szymański. Spotkania zaplanowano na 8 października godz. 15:00 oraz 10 października na godz. 18:00.

U-19
Rocznik 1998 wystąpi w turnieju eliminacji mistrzostw Europy. Szansę na grę będą mieli m.in. Mateusz Hołownia, Mateusz Żyro oraz obecnie wypożyczony do Zagłębia Sosnowiec Konrad Handzlik.

Terminarz spotkań Polaków
06.10. g.15:30 Polska - Macedonia (Szubin)
08.10. g.15:30 Polska - Słowacja (Inowrocław)
11.10. g.15:30 Polska - Irlandia Płn. (Toruń)

U-20
Na 6 października wyznaczono kolejny mecz w ramach Turnieju Czterech Narodów. Polska zmierzy się w Gorgonzoli z Włochami. Na liście powołanych znaleźli się m.in. Robert Bartczak (Zagłębie Sosnowiec), Miłosz Kozak (Wigry Suwałki), Rafał Makowski (Pogoń Siedlce), Konrad Michalak oraz Mateusz Wieteska (obaj Legia Warszawa).

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.