Jak goliłem frajerów - druga książka Janusza Wójcika
REKLAMA

Jak goliłem frajerów - nowa książka Janusza Wójcika

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Za kilka dni, dokładnie 28 września, do księgarń w całej Polsce trafi nowa książka byłego trenera Legii, Janusza Wójcika. Druga część wspomnień szkoleniowca zatytułowana jest "Wójt. Jak goliłem frajerów. O piłce, pieniądzach i kobietach". Dla czytelników Legionisci.com mamy 25% rabat na książkę w przedsprzedaży oraz jej fragment!

We współpracy z Wydawnictwem SQN przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy na książkę w przedsprzedaży do wykorzystania w księgarni internetowej www.labotiga.pl.

Aby uzyskać rabat, przy zakupie należy podać kod LEGIONISCIWOJT2
Cena przed obniżką - 36,90 zł, po obniżce: 27,64 zł!
- wysyłka od zaraz – książkę dostaniesz ją najwcześniej, jeszcze przed premierą
- do pierwszych 92 zamówień napój energetyczny "Wójt" gratis
- rabat nie obowiązuje na pakiety

Od 28 września szukaj książki w salonach Empik w całej Polsce.

Po obejrzeniu poniższego video, na pewno nie odmówicie sobie lektury Wójta! ;)Fragment książki:

Kocham Legię. Jak każdy warszawiak darzę ten klub ogromną sympatią. Nieraz powtarzałem: „Cała Legia zawsze razem”. Najpierw mocno mu kibicowałem, potem przyjaźniłem się z zawodnikami, a w końcu zostałem trenerem. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że mam Legię w sercu. Kiedy klub na stulecie zdobył mistrzostwo Polski, cieszyłem się niesamowicie. Dlatego to serce mi się kraje, kiedy widzę, jak przegrywa z ogórami.

Przypominają mi się teraz czasy mojej pracy w Legii, kiedy prezesem był Janusz Romanowski. Nawet nie chcę myśleć, co by się działo, gdybyśmy wtedy w tak frajerski sposób przegrywali mecze. Wiecie, że ja nie daję sobie w kaszę dmuchać, ale dostałbym w jego gabinecie taki „pater noster”, że nie wiedziałbym, jaka jest pora roku. Kiedyś, jak przegrywaliśmy z Polonią Warszawa, to jak dopadłem do linii i opierdoliłem towarzystwo, to potem tańczyli lepiej niż w Tańcu z gwiazdami.

Nigdy nie miałem z Romanowskim wielkiego spięcia o wyniki, bo nie było powodów. Jednak był szefem, więc miał prawo mieć pretensje, kiedy coś mu się nie podobało. Pewnie gdybym zaczął przegrywać, jak dzisiejsza Legia, z ogórami w lidze, mielibyśmy, delikatnie mówiąc, ostrą wymianę zdań. A mówiąc niedelikatnie – karczemną napierdalankę. Tylko najpierw ja bym się zajął piłkarzami. Musieliby się przede mną chować, bo jakbym złapał za gardło, to powietrza by delikwent przez miesiąc nie złapał.

Niektórzy będą mi teraz wytykać, że nie powinienem porównywać Legii dzisiejszej i tej z moich czasów. Bo grało się wolniej, bo była inna dyscyplina, agresja i inne pierdoły. Pierdolenie. U moich zawodników w Legii szybkość i agresja były na znacznie wyższym poziomie niż obecnie. Serce do walki i charakter chłopcy mieli ogromny. A kiedy widzę, jak Legia przegrywa z Łęczną czy Arką, to mi wstyd. Wstyd, że tak hańbią ten wspaniały symbol – „L”. Nie da się nawet porównać tych dwóch zespołów Legii. Kowale, Rataje czy Pisze daliby się pokroić za Legię, a jeśli byłoby trzeba – pokroiliby też innych. Jak rywale za bardzo podskakiwali, po prostu dostawali po pyskach.

Zdobycie mistrzostwa to powinno być dla Legii małe pierdnięcie, a nie wielki wysiłek. W ślad za rozwojem marketingowym powinien pójść wzrost pozycji klubu. Powtórzę po raz tysięczny – każdy, kto usłyszy słowo „Legia”, powinien dostawać biegunki ze strachu!


O książce:
Janusz Wójcik powraca. Tak ostro, dosadnie i zabawnie jeszcze nie było!
Były selekcjoner reprezentacji Polski znów przyłożył z grubej rury! Po raz kolejny barwnie i w charakterystycznym stylu opowiada o swoich przygodach: tym razem rywalizuje z Deyną i Gadochą o piękną blondynkę, przemyca Polkę przez afgańską granicę, poluje na tygrysa, rozkręca imprezę na promie do Skandynawii, zaprzyjaźnia się z Seppem Blatterem, a nawet upija i przesłuchuje… byłego esesmana!
Wójt. Jak goliłem frajerów przynosi jeszcze więcej prześmiesznych anegdot i ponownie odsłania kulisy polskiego sportu oraz polityki. Wszystko to okraszone aktualnymi komentarzami na temat reprezentacji Adama Nawałki, Euro 2016 czy Legii Warszawa, a także wywiadami z piłkarzami, politykami i ludźmi, którzy wspominają Wuja i związane z nim historie.
Janusz Wójcik ponownie zaprasza na przejażdżkę swoim życiowym rollercoasterem. Zapnijcie pasy, bo to będzie prawdziwa jazda bez trzymanki!

Autor: Janusz Wójcik, Przemysław Ofiara
Data wydania: 28 września 2016
Cena okładkowa: 36,90 zł
Format: 140 x 205 mm
Liczba stron: 304 tekst
ISBN: 978-83-7924-545-1

PS. Janusz Wójcik planuje zostać... trenerem personalnym! Szczegóły na www.golimyfrajerow.pl

fot. SQN

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.