Alban Sulejmani - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bez Magiery ani rusz

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kolejny raz grad goli padł w meczu Zagłębia Sosnowiec. Przed tygodniem sosnowiczanie wyciągnęli na 5-4, ale tym razem ulegli 3-5 ekipie Olimpii Grudziądz. Jarosław Niezgoda otrzymał szansę od Waldemara Fornalika, ale nie zdołał pokonać bramkarza Lechii Gdańsk. Powody do zadowolenia może mieć Alban Sulejmani, który otrzymał powołanie do reprezentacji Macedonii.

Arka Gdynia
Konrad Jałocha - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Lechem Poznań
Mateusz Szwoch - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Lechem Poznań

Michał Masłowski (Piast Gliwice) - 45 minut w zremisowanym 1-1 meczu ze Śląskiem Wrocław
Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) - od 46. minuty w przegranym 1-2 meczu z Lechią Gdańsk

Rafał Makowski - do 69. minuty w przegranym 1-2 meczu z Chojniczanką Chojnice
Alban Sulejmani - od 79. minuty w przegranym 1-2 meczu z Chojniczanką Chojnice.
Ponadto Sulejmani otrzymał powołanie do reprezentacji Macedonii do lat 19 na turniej eliminacyjny Mistrzostw Europy, który zostanie rozegrany w Polsce. Mecze Macedończyków odbędą się w dniach 6-11 października.

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) - nie grał w wygranym 4-0 meczu z GKS Tychy
Miłosz Kozak (Wigry Suwałki) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Górnikiem Zabrze