Nowa książka Janusza Wójcika
REKLAMA
REKLAMA

Premiera nowej książki Janusza Wójcika

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Dziś - 28 września – w księgarniach w całej Polsce pojawiła się nowa książka byłego trenera Legii, Janusza Wójcika. Druga część wspomnień szkoleniowca zatytułowana jest „Wójt. Jak goliłem frajerów. O piłce, pieniądzach i kobietach”. Przypominamy o specjalnym kodzie rabatowym dla czytelników naszego portalu, który pozwala kupić książkę taniej!

We współpracy z Wydawnictwem SQN przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy na książkę w przedsprzedaży do wykorzystania w księgarni internetowej www.labotiga.pl.

Aby uzyskać rabat, przy zakupie należy podać kod LEGIONISCIWOJT2
Cena przed obniżką - 36,90 zł, po obniżce: 27,64 zł!
- wysyłka od zaraz – książkę dostaniesz ją najwcześniej, jeszcze przed premierą
- do pierwszych 92 zamówień napój energetyczny "Wójt" gratis
- rabat nie obowiązuje na pakiety

O książce:
Janusz Wójcik powraca. Tak ostro, dosadnie i zabawnie jeszcze nie było!
Były selekcjoner reprezentacji Polski znów przyłożył z grubej rury! Po raz kolejny barwnie i w charakterystycznym stylu opowiada o swoich przygodach: tym razem rywalizuje z Deyną i Gadochą o piękną blondynkę, przemyca Polkę przez afgańską granicę, poluje na tygrysa, rozkręca imprezę na promie do Skandynawii, zaprzyjaźnia się z Seppem Blatterem, a nawet upija i przesłuchuje… byłego esesmana!
Wójt. Jak goliłem frajerów przynosi jeszcze więcej prześmiesznych anegdot i ponownie odsłania kulisy polskiego sportu oraz polityki. Wszystko to okraszone aktualnymi komentarzami na temat reprezentacji Adama Nawałki, Euro 2016 czy Legii Warszawa, a także wywiadami z piłkarzami, politykami i ludźmi, którzy wspominają Wuja i związane z nim historie.
Janusz Wójcik ponownie zaprasza na przejażdżkę swoim życiowym rollercoasterem. Zapnijcie pasy, bo to będzie prawdziwa jazda bez trzymanki!

Autor: Janusz Wójcik, Przemysław Ofiara
Data wydania: 28 września 2016
Cena okładkowa: 36,90 zł
Format: 140 x 205 mm
Liczba stron: 304 tekst
ISBN: 978-83-7924-545-1

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.