Dariusz Mioduski i Bogusław Leśnodorski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Mioduski: Problem leży w nas, nie w UEFA

źródło: sport.pl - Wiadomość archiwalna

- Czy to jest dla nas największe upokorzenie? Nawet nie do końca wiem, co w tym momencie mam odpowiedzieć na to pytanie. Jedyne, co wiem, to że powinniśmy zacząć patrzeć na siebie. Nie szukać winy w UEFA, tylko u nas, wewnątrz klubu. Musimy się nad wszystkimi poważnie, ale to naprawdę bardzo poważnie zastanowić. Bo jeśli nadal będzie to wyglądać tak, jak wygląda, to cała ta nasza zabawa nie ma sensu - powiedział Dariusz Mioduski na łamach sport.pl o karze za mecz z Borussią.

- Nie ma sensu pracować tylko po to, by co jakiś czas się cofać i zaczynać wszystko od początku. Oczywiście, będziemy się odwoływać, ale tak jak mówię: problem leży w nas, nie w UEFA. Od wyciągania konsekwencji wobec ludzi, którzy doprowadzili nas do tych kłopotów, jest zarząd. To on musi teraz wziąć na siebie odpowiedzialność i podjąć odpowiednie kroki. Jakie to będą kroki? Nie wiem. Na tym etapie jeszcze nie wiem, jakie będą jego rekomendacje - dodał przewodniczący rady nadzorczej i większościowy współwłaściciel klubu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (61)

+dodaj komentarz
z1963 - 30.09.2016 / 15:33, *..dynamic.chello.pl

Karę finansową zapłacić powinna ,,firma ochroniarska,, . .Aby wejść na stadion trzeba niemalże wywalić flaki na wierzch,karta kibica,dowód osobisty,pesel,kamery,rewizje,alkomaty,zamknięte sektory,numerowane miejsca,stewardzi i co?jajco.Grupa ludzi przemieszcza się wzdłuż trybuny VIP-owskiej[sektory zamknięte],leje ochroniarzy tchórzy i co?jajco.TAK MIAŁO BYĆ.Winni KIBOLE,lewactwo donosi,ludzie są wkurzeni bo nie myślą swoim rozumem tylko słuchają ekspertów z TV.Wymiana kibiców ... PATATAJ chyba nie odeszło.

odpowiedz
CWKS - 30.09.2016 / 15:24, *..wpi.com.pl

Dobrze powiedział i brawa dla niego ,żałuje tylko ,że nie wsadzili 2 lat zakazu albo więcej może w tedy by tych wszystkich ludzi czegoś nauczyło odpowiedzialnych za to i nie mówię tu o kibicach tylko bo to obie strony są winne .

odpowiedz
problem lezy w was wyzyskiwacze - 30.09.2016 / 08:27, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

od dawna kazdy wie ze jestesmy na widelcu UEFA=MAFIA,ruscy na euro leja na stadionie i poza angoli nawet jednego zabijaja i dostaja ostrzezenie ,chyba kazdy z was wie dlaczego gazprom jest sponsorem uefa=mafia wiec jak mozna dawac kare swoim sponsora, nastepny temat ktory bym chcial naruszyc to banda nieudacznikow jaka rzadzi naszym klubem i okrada go co pol sezonu bierze ogromne pieniadze za zawodnikow i sprowadza szrot z zagranicy I WLASNIE TUTAJ LEZY PROBLEM ,zatrudnic albanskiego pasterza krory spedzi sobie wakacje w Polsce a potem dostanie 1.8 mln euro odprawy ,zostawil druzyne w ruinie ze sklocona szatnia na 14 miejscu w lidze ,po 10 meczach 10 pkt bez zwyciestwa na Łazienkowskiej w tym sezonie TO Z PEWNOSCIA PELNY PROFESJONALIZM mioduskiego i lesnodorskiego ,mioduski i ty skacz ta smieszna zabawe i zacznij inwestowac bo w klub pilkarski trzeba inwestowac i dlugo czekac na zyski ,a nie co runde wysprzedawac pilkarzy i brac po 10 mln nikogo sensownego nie kupujac,i wlasnie tak jak wy pracujecie z tym klubem to co pol roku sie cofamy do miejsca wyjscia ,my wiemy kto jest kto i po co tu przyszedles -zeby pomnozyc swoje zyski oszuscie ,2 lata temu bylismy juz prawie 1 noga w LM , przez wasze amatorstwo z Bartkiem Bereszynskim stracilismy 14 mln euro to tez byla wina kibicow ,nie wasza ,WASZE RZADY NIE ROZNIA SIE NICZYM OD RZADOW OKUPANTA Z iti

odpowiedz
kibic - 30.09.2016 / 08:26, *..bb.sky.com

''kibol, 29.09.2016 17:30 - *.ostrowmaz.mm.pl
płaczecie tak bo nie zobaczycie realu wielcy kibice sukcesu?? ciekawe gdzie wy wszyscy płaczki jesteście jak trzeba w środku tygodnia jechać do niecieczy np. nie obejrzycie realu to obejrzycie ich sobie w tv. pozdro dla normalnych. tylko (L)''

jesteś kretynem

odpowiedz
orbi - 30.09.2016 / 06:46, *..230

Legia w 100 letniej swojej historii piszę kolejny rozdział:)))))), podbno znowu przejdziemy do histroii europejskiego futbolu jako jedyny klub który nie zarobi a LM a bedzie musiał do tego dołozyć:))))

odpowiedz
krt do Olga - 30.09.2016 / 04:56, *..116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szacunek dziewczyno! A reszta nie płakać. Nie pierwszy i ostatni raz nam stadion zamykają.

odpowiedz
azja - 29.09.2016 / 23:45, *..centertel.pl

panie miodzio ogarnij sie pan i zacznij pan myśleć nad waszymi decyzjami niszczenia klubu bo niedługo dojdzie do katastrofy i Legia utonie

odpowiedz
Jerz z Potoku - 29.09.2016 / 23:37, *..dynamic.chello.pl

Słusznie zdiagnozował pan problem, tylko co z tego wyniknęło w czasie dotychczasowego sprawowania przez was rządów przy Ł3?! Otóż bardzo niewiele. Skoro kiboli i bandytów posiadających "zakazy stadionowe", wynajęta przez klub, firma ochroniarska wpuszcza(prawdopodobnie świadomie) na stadion, to o czym my mówimy? Czas najwyższy przejść od wiecznie deklarowanych dobrych intencji do mało popularnych, ale skutecznych czynów. Mniejsza frekwencja na stadionie z pewnością będzie mniejszym złem, niż obecna szydera czyniona z naszego klubu zarówno w Polsce, jak i w Europie. Szanowni włodarze, proponuję aby do czasu zneutralizowania przedmiotowego problemu, nie używaliście górnolotnych określeń (np. profesjonalizm - licznie odmieniany przez was przez wszystkie przypadki), albowiem takie zachowania jedynie eskalują złośliwości i drwinę z naszej drużyny. Dotyczy to zarówno aspektu: sportowego, wizerunkowego, jaki i logistycznego.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 29.09.2016 / 23:29, *..167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zabawa...dla Mioduskiego, Leśnego i innych polonistów to zabawa. A dla nas kibiców, to nasze życie. Ale przynajmniej Ci naiwniacy, którzy piali z zachwytu nad Bogusławem "Niecieczą" vel "0-6" Leśnodorskim teraz widzą w co ich idol ze swoimi kolesiami grają. O! Przepraszam, bawią się...

odpowiedz
Grzywa - 29.09.2016 / 23:12, *..dynamic-ww-10.vectranet.pl

Panie Mioduski podziękujcie sobie to zrobili wasi wierni karneciarze których tak wyrozniliscie . Teraz jak macie jaja to podciągnijcie ich za kieszeń tym co daliście zakazy powinni zapłacić za wszystkie straty klubu. Skoro stać was na zatrudnianie lipnych trenerów i potem im płacić po 1,5 banki euro to i kary będziecie płacić

odpowiedz
zzzzz - 29.09.2016 / 22:26, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

"Nie ma sensu pracować tylko po to, by co jakiś czas się cofać i zaczynać wszystko od początku."
Zgadzam się z tym cytatem w całej rozciągłości, tylko w takim razie skoro Mioduski tak uważa, to czemu co sezon sprzedajemy najlepszych piłkarzy i ściągamy nowych byle jakich? Przecież to jest cofanie się i zaczynanie od początku! Czemu wywalamy trenera który wygrywa dublet a zatrudniamy pastucha owiec, co przegrywa wszystko jak leci? To jest cofanie się i zaczynanie wszystkiego od początku! Czy ci nasi prezesi to byli patykiem robieni czy co z nimi jest nie tak? Co wywiad, to śmieszniejszy. Chyba już całkiem zapomnieli, że to kibice sponsorują ich zabawę, bo ciężko nazwać to, co oni wyprawiają profesjonalnym zarządzaniem.

odpowiedz
jnq - 29.09.2016 / 22:16, *..dynamic.chello.pl

ja wszystko rozumiem, nic mnie nie zaskoczy, tez lubie porozrabiac, ale sorry... nie kosztem tylu osob...

odpowiedz
Robert - 29.09.2016 / 22:09, *..play-internet.pl

A kto chce oglądać real ? Ja wolę oglądać w szrankach z Legią arke, ruch, craxe kogoś kto rozumie jak mu jedziesz i szczerze cię nienawidzi i patrzy jak płoną jego szaliki które zajumałeś przed meczem... a reale to wykupł auchan

odpowiedz
Imp - 29.09.2016 / 21:16, *..dynamic.chello.pl

Dobrze powiedziane.

odpowiedz
do Olga - 29.09.2016 / 21:14, *..itcomp.pl

Fajnie, że się nie wstydzisz itd. Tylko tu jest jeszcze inny problem. Zamknięcie stadionu to straty dla klubu, to szkodliwy wizerunek PR (po co się reklamować na Legii jak i tak będzie zamknięte?). A później jeden z drugim mówi, że Legia nie chce budować choćby europejskiego średniaka. Ja się pyta: za co? Prowadzenie klubu na poziomie to spore koszty i właśnie uczestnictwo w pucharach to jest okazja żeby zarobić i przybliżyć się do tej europejskiej średniej. Z drugiej strony skoro takie to proste to niech SKLW zorganizuje kasę i niech kupi Legię. Zobaczymy jak im dobrze pójdzie?
Jeśli ci wszyscy zadymiarze mieliby trochę honoru o którym tak często mówią to bawiliby się za swoje nie za klubowe. Jednak jak widać kiedy przychodzi co do czego to zwykle honor staje się pustym hasłem do wycierania gęby...

odpowiedz
cezary_1958 do kibol - 29.09.2016 / 20:57, *..centertel.pl

tu chodzi o konkretne straty finansowe. A nie przyśpiewki, race, rzucanie zapalniczkami, monetami czy innymi drobnymi przedmiotami. Straty finansowe są duże i jest to bolesne bo obciążenia finansowe klubu sa bardzo poważne.L nie gra już w PP, a to też straty finansowe.Odprawa Albana. Razem będzie koło 10 mln.

odpowiedz
(L)aptop - 29.09.2016 / 20:28, *..dynamic.gprs.plus.pl

do zlo: 100% racji, nic dodac, nic ujac!

odpowiedz
tomiacab - 29.09.2016 / 20:25, *..18-2.cable.virginm.net

Właśnie widać po wynikach że się bawicie, tylko nam którzy wydajemy pieniądze na bilety nie jest zabawnie. Bierz swój pakiet i wyp....!

odpowiedz
Jano - 29.09.2016 / 20:20, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Klub powinien pozwać tych co dymili o odszkodowanie i to w takim wymiarze jakie byłyby przychody z tego dnia meczowego plus za straty marketingowe.Już były takie przypadki że bodajrze kibic Feyenordu dostał 1mln E do zapłacenia ,tylko wysokie kary finansowe przemówią do takich bo raczej nic innego nie.

odpowiedz
Emebebebebebenge - 29.09.2016 / 20:12, *..centertel.pl

Wow. Tylu przykładowych kibiców bo meczu z Realem nie obejza... Pamiętajcie że kibolski charakter nie rodzi się na silverze i innych trybunach tylko na zylecie. A na niej ad zawsze coś takiego się działo, i mam nadzieję że tak zostanie. Bez pozdrowień dla klakierów prezesa

odpowiedz
jarek - 29.09.2016 / 19:30, *..dynamic.chello.pl

Najbardziej pewnie płaczą gałgany, które nie są kibicami Legii, ale chciałyby przyjść i zobaczyć Wielki Real

odpowiedz
do Olga - 29.09.2016 / 19:15, *..internetia.net.pl

Szacunek!!!

odpowiedz
tp - 29.09.2016 / 18:55, *..play-internet.pl

procesy cywilne powinny się posypać o odszkodowanie, a zakazy stadionowe dożywotnio

odpowiedz
DDD - 29.09.2016 / 18:50, *..dynamic.dsl.as9105.com

Ciekawe te Wasze opinie. wielu biadoli ze UEFA to UEFA tamto. to ze jest to mafia wiemy od dawna i co? dlatego odpalicie race - na zlosc uefie? przeciez jestesmy silni i mlodzi wiec gowno nam zrobia. to jest hipokryzja najwyzszych lotow...

Nikt ale to nikt nawet SKLW nie powiedzial nigdzie PRZEPRASZAMY za siebie, kolegow, idiotow, pajacow... nikt.

moj ip jest z za granicy ale co z tego jestem kibicem LEGII od 30 paru lat...

Jak stewardzi wchodza zeby robic porzadek to dostaja w pape - wezcie w koncu posypcie glowy popiolem. Wlasciciele jacy sa tacy sa ale widac ze im sie troche odechcialo.

Smutne ale prawdziwe

odpowiedz
do Januszy i Andrzei - 29.09.2016 / 18:35, *..elartnet.pl

Nic nie rozumiecie bo jesteście nie kumaci!

odpowiedz
paris - 29.09.2016 / 18:34, *..32.coditel.net

Zamknięte trybuny na mecz z Realem mogą mieć dla Legii większe konsekwencje. Są tacy, którzy chcieliby wprowadzić do władz ludzi z korporacji, dla których nie istniałyby żadne rozmowy z kibicami. "Zmiana profilu widowni", czyli postawienie na fanów z grubym portfelem, którzy przyjdą na ważny mecz, ale wynik nudnej kopaniny z Piastem albo Termalicą sprawdzą w internecie, ma swoich zwolenników. Tych, którzy myśleli, że da się panować nad tłumem, żal tak samo jak tych, którzy myślą, że zarządzanie piłkarskim klubem niczym nie różni się od zarządzania siecią supermarketów.

odpowiedz
olew - 29.09.2016 / 18:22, *..warszawa.vectranet.pl

Brak dymisji Prezesa jest zdumiewający. Co ma się jeszcze stać ?!

odpowiedz
piotr - 29.09.2016 / 18:20, *..dynamic.gprs.plus.pl

Tylko i wyłącznie(oprócz zakazów) kary finansowe poniesione z braku organizacji podzielone na wszystkie 60osób. 50000zł odszkodowania na głowe i pamiątka/wspomnienie na całe życie.





odpowiedz
Gimbi - 29.09.2016 / 18:00, *..dynamic.chello.pl

Smutna konstatacja początku tego sezonu jest taka, że to Wy Prezesi również jeszcze nie dojrzeliście do Ligi Mistrzów. Najpierw kompromitacja z wpuszczeniem Bereszyńskiego w meczu z mistrzem Szkocji, a w tym sezonie zdemontowanie obrony (Jędrzejczyk, Lewczuk, Brzyski) i zatrudnienie trenerzyny o powszechnie znanej i zasłużenie złej reputacji.

odpowiedz
do NWN - 29.09.2016 / 17:51, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

heh bravo wkoncu ktos nazywa rzeczy po imieniu( no prawie ) :)))

do kibol
proponuje k6 tam dopiero pokazesz jaki jestes fanatyk ogladajac okregowke...

odpowiedz
grzeczny - 29.09.2016 / 17:49, *..internetdsl.tpnet.pl

Kibice naszej Legii mają już wyrobioną opinię w Europie i każde burdy z ich udzialem są traktowane jako RECYDYWA (niestety)

odpowiedz
zło - 29.09.2016 / 17:37, *..pruszkow-piastow.vectranet.pl

Cieszy mnie w tym wszystkim jedna rzecz a konkretnie to że tzw prezesi będą musieli zapłacić kary i nie zarobią na meczu z Realem Madryt. Wpływy z awansu do LM oraz min. transferu Dudy to ponad 20 mln euro a te cwaniaczki ani myślą żeby zainwestować kasę w realne wzmocnienia transferowe żeby L stała się chociaż średniakiem europejskim. Skok na kasę a wyniki sportowe klubu mają w poważaniu, upokorzenie dla kibiców, klubu i w sumie wszystkich Polaków. Amatorszczyzna podszyta chiciwością...oj zemści się to, już się mści.

odpowiedz
piknik - 29.09.2016 / 17:31, *..promax.media.pl

Ole, ole niech żyją kibole!

Kibole uchronili nas kibiców przed oglądaniem na żywo kolejnej kompromitującej porażki; uchronili zarząd klubu przed zarobieniem i w konsekwencji głupim wydaniem kilku milionów złotych na drewniaków pokroju Aleksandrowa, Langila czy Moulina; uchronili piłkarzy Realu przed wdychaniem dymu z rac i świec dymnych a także ich uszy przed decybelami z dopingu; uchronili nas facetów od niezręcznej sytuacji w której nasze kobiety stojące obok zupełnie nas lekceważą i wypinają biusty i tyłki w kierunku Ronaldo i jemu podobnych; sprawili że nielubiani właścicieli z Mioduskim i Bogusławem vel "Niecziecza" vel "0-6" Leśnodorskim rozważają odejście; uchronili klub przed przyjściem bogatego inwestora który z powodu ilości kasy jest oderwany od rzeczywistości i napewno nie będzie rozumiał kibiców.

Viva kibole

odpowiedz
kibol - 29.09.2016 / 17:30, *..ostrowmaz.mm.pl

płaczecie tak bo nie zobaczycie realu wielcy kibice sukcesu?? ciekawe gdzie wy wszyscy płaczki jesteście jak trzeba w środku tygodnia jechać do niecieczy np. nie obejrzycie realu to obejrzycie ich sobie w tv. pozdro dla normalnych. tylko (L)

odpowiedz
do NWN - 29.09.2016 / 17:23, *..dynamic.chello.pl

umiesz czytac ze zrozumieniem? Za okrzyki po niemiecku nie bylo zadnej kary bo i niby czemu miala byc?

odpowiedz
Lucas35 - 29.09.2016 / 17:18, *..254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do Olgi..
Jak widzę wyznajesz zasade "po nas choćby potop"..czyli kibicujesz Legii a jednoczesnie masz ją w dupie i jej los w ogole cie nie obchodzi..nie wstydzisz sie tego co stalo sie na stadionie i masz oczywiście prawo do własnego zdania oraz osądu ale powiedz mi jedno - naprawdę nie widzisz różnicy między odpaleniem racy a napier.....niem sie na trybunach,puszczaniem gazu itp...no to ładnie,gratuluję..
I co do płaczkòw - ktoś chodzi na Legie wiele lat,ogarnia wszystkie mecze,kupuje bilet na Real i nagle nie może z powodu kilkunastu ,"kibicòw"

odpowiedz
Rafał - 29.09.2016 / 17:08, *..internetdsl.tpnet.pl

Ja problemu w sobie nie widzę bo nie krzyczałem jude. Ja widze problem w UEFA bo to banda hipokrytów i mimo zdania wysłannika oraz nagrań wierzy w kit FARE .
Nawet jak chcialem usłyszeć jude na filmikach to było to niemozliwe.

DO Jim - lecz się chlopie i tyle.

odpowiedz
Jim - 29.09.2016 / 16:55, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Przykre bardzo jest to ze Legia traci na tym wydarzeniu pod każdym względem nie tylko finansowym a niektórzy "kibice" warszawskiego klubu chyba są z tego zadowoleni bo tak można wywnioskować po niektórych wpisach.

odpowiedz
NWN - 29.09.2016 / 16:54, *..189

No to brawo dla inteligentnego inaczej, który wymyślił sobie żeby w Polsce bluzgać po niemiecku...

odpowiedz
cezary_1958 - 29.09.2016 / 16:53, *..centertel.pl

Jeśli każdy z tych kibiców co zachciało mu się biegać po stadionie zapłaciłby z własnej kieszeni po 1000 zł. To chętnych do biegania byloby o wiele mniej. Zakazy nic tu nie dadzą, najwyżej ktoś taki pójdzie do pubu, wypije browara i obejrzy sobie mecz.Po stracie 1k niejednego biegacza żona czy dziewczyna op... by i byłby spokój. A tak to jest to po prostu p.. o Szopenie.

odpowiedz
kaban - 29.09.2016 / 16:50, *..dynamic.chello.pl

Złoooodziiiiejjjjeee i pijacy są, kibice z Warszawy, zło....., to Legia Warszawa :):):)

odpowiedz
do WWL - 29.09.2016 / 16:46, *..static.ip.netia.com.pl

A za posiadanie zapalniczki 2 lata więzienia, bo wiadomo że łobuz ma ją po to by podpalić stadion. Jak sobie świat poradzi bez Twojego syna lub córki na stadionie?? Zgroza

odpowiedz
krys008 - 29.09.2016 / 16:41, *..82

Decyzja niestety słuszna.

Wstyd na całą Europę.

Pomijam już upokarzający wynik sportowy, to czego byliśmy świadkami to wstyd i hańba na całą Europę. Trzeci świat. Ktoś ma nas traktować poważnie. Przez grupkę idiotów (albo idioci, albo sabotażyści, innego wytłumaczenia nie ma) wstyd na całą Europę.

Straty związane z meczem przy pustych trybunach to jedno, ale opinia zostanie na długie lata. Legia będzie kojarzyła się jednoznacznie. Najgorsze, że to recydywa.

odpowiedz
do WWL - 29.09.2016 / 16:40, *..static.chello.pl

I chwała za to bobu, idz lepiej z dziecmi do parku rozrywki, cyrku, albo do siebie na polonie tam mozesz sie wygodnie rozsiaśc i przemieszczac gdzie tylko bedziesz chciał-miejsc pod dostatkiem

odpowiedz
Q7 - 29.09.2016 / 16:33, *..play-internet.pl

MAFIA daje MAFIA zabiera. Pamiętacje z cwelticiem, jak uefa kręciła. Żadne odwołania nic nie dadzà, no chyba że byłby to np. real, barcelona cweltic itp. I pòżniej taki platini nie wie skàd ma 2mln na koncie.Tylko patrzeć jak rzuca się hieny,darmozjady żeby wyrwać kasę z NASZEJ LEGII. FUCK uefa.

odpowiedz
Daniel - 29.09.2016 / 16:30, *..127.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do ja
W sumie nie dziwie się ze nie rozumiesz...tak tak ITI patataj tylko ze to co robią w ostatnim czasie kibice pokazuje dokładnie to samo co one mówiło o kibicach a więc w jakiś tam sposób po tylu latach wychodzi na ich niestety

odpowiedz
WWL - 29.09.2016 / 16:24, *..dynamic.chello.pl

Od dawna jestem zdania, że kupujący bilet,/karnet obligatoryjnie zgadza się przez zakup, że wrazie udowodnienia winy aktu zachowania niegodnego kibica-ponosi wszelkie konsekwencje:
dożywotni zakaz stadionowy oraz pokrycie kosztów (strata finansowa klubu+nałożona kara)
Za samo posiadanie lub założenie kominiarki 2-letni zakaz stadionowy (bo wiadomo w jakim celu ktoś ją bierze-żeby w razie co, uniknąć odpowiedzialności )
Dopóki ostre kary nie wejdą w życie, to nie zabiorę córki lub syna na mecz

odpowiedz
Tager11 - 29.09.2016 / 16:16, *..centertel.pl

- Zrobimy wszystko, aby kibice wspomagali klub ze stadionu. Jeżeli nasze wysiłki okażą się nie wystarczające, to będziemy podejmować dalsze działania. Chciałbym jeszcze wypowiedzieć się na temat pociągania do odpowiedzialności cywilnej za wszelkie przewinienia na stadionie. Klub oczywiście bada możliwości prawne w tym zakresie. Z kibicami trzeba prowadzić dialog. Ludzie, którzy łamią regulamin, nie mogą nazywać się kibicami Legii Warszawa - zakończył Seweryn Dmowski.

Brawo tak trzymać......

odpowiedz
do bezprzykładny - 29.09.2016 / 16:16, *..conect.net.pl

Ale o co Ci chodzi człowieku? Zapierdziałeś coś ni z gruchy ni z pietruchy, zupełnie nie na temat, a w dodatku nie wiadomo w jakim języku. Skoro taki z Ciebie nacjonalista, to wypadałoby się przynajmniej nauczyć pisać po polsku.

odpowiedz
bezprzykladny - 29.09.2016 / 16:13, *..32.coditel.net

przepraszam za blad ortograficzny "z powazaniem" bo powaga wymienia sie na "g" lol, ale dlugo po polsku nie pisalem. Od razu zauwazylem, ale za szybko wyslalem... lol

odpowiedz
Olga - 29.09.2016 / 16:10, *..internetdsl.tpnet.pl

Ogromnie mi żal meczu, Klubu, generalnie beznadziejna sytuacja, bardzo przykro :( Ale też kultura kibicowska ze swoimi lepszymi i gorszymi stronami jest mi bliska. Wprawdzie nie jestem ultrasem,ani fanatykiem ani nawet nie chodzę na Żyletę, to jednak bardziej solidaryzuję się z tymi ludźmi, niż z płaczkami: bo nie zobaczą wielkiego Realu i jeszcze większego Ronaldo na Legii, bo nasi kibice są fe, bo na całą Europę wstyd, bo się nie potrafią kibice Legii dostosować do zachodnich standardów itd itp. Ja tam za nikogo się nie wstydzę, nie jestem zażenowana, nie mam kompleksów na całą wspaniałą Europę. Podobają mi się race, nie zatykam uszu przy co mocniejszych przyśpiewkach a jak chcę poczuć klimat angielskiego kibicowania (który dziś jak widzę stał się wręcz wzorem), to sobie idę do teatru dramatycznego ze znajomymi z pracy.

odpowiedz
bezprzykladny - 29.09.2016 / 15:57, *..32.coditel.net

...powiem szczerze, jestem z Legia od kilkudziesiecu lat? ilu nie wiem, musialbym sie dokladnie zastanowic... ale nidaleko druzyn jak Hutnik i Rakow albo Miliarder/Sokol Pniewy, pamietam takie jak derby Stolicy gdzie dodawali koszulke propagandowa jak na te czasy "Bezpieczny Stadion" wydrukowane na plecach... My wtedy dopisalismy na plecach "NIE" (na czerwono)... wyszedl NIE BEZPIECZNY STADION... i doslownie i w przenosni... Dwadzescia lat pozniej powiedzmy, jestem za granica i przygladam sie nadal mojej pierwszej milosci Legii... wiem ze pewnych rzeczy sie nie zatrzyma i ogolnej normy europejskiej rowniez, to nie LEGIA powinna wyjsc z ligi mistrzow tylko Polska z unii europejskiej... jesli tak sie nie stanie to ogolnie mowiac nasz Nacjonalizm w europie nie przejdze... na razie tyle czekam na odbior, a napewno cos odpisze wiecej... z powarzaniem TOMA

odpowiedz
Janek - 29.09.2016 / 15:57, *..play-internet.pl

Zabawa? Dla NaS to cale zycie a ten gamon traktuje Legie jak...zabawe?

odpowiedz
(L) - 29.09.2016 / 15:43, *..191

Oddać mecz u nas walkowerem. bez kibiców to i tak będzie lipa, po drugiwe klub uniknie kosztów organizacji spotkania, a po trzecie 0:3 zawsze mniej boli niż 0:10...

odpowiedz
ciekawski - 29.09.2016 / 15:43, *..centertel.pl

Panie Mioduski,czy można wiedzieć jakie będą kroki rady w związku z wynikami sportowymi i sposobem wyboru Hasiego na trenera? Jak Pan mówi, po kilku dobrych krokach naprzód z Czerczesowem klub zaczął się cofać a w zasadzie biec do tyłu z Hasim.tak to prawda, problem jest w nas jak Pan pisze. Czy można się spodziewać jakichś konsekwencji za Hasiego czy po prostu prezes powie że to bierze na siebie i poza tym pustym stwierdzeniem nic się nie wydarzy??? Może gdyby były lepsze wyniki sportowe to by żadnych zadym nie bylo.

odpowiedz
Simon.dg - 29.09.2016 / 15:42, *..dynamic.chello.pl

Wstyd mi ze poraz kolejny jest zamykany stadion

odpowiedz
rafek - 29.09.2016 / 15:39, *..internetdsl.tpnet.pl

Panie Mioduski , jeśli bym Panu wszedł na posesję i porysował samochód zniszczył cokolwiek można przez to rozumieć i został bym zatrzymany i wiedział by Pan kim jestem , rozumiem że miał by Pan prawnika który by pozwał mnie o zniszczenie mienia itp . Tutaj sprawa jest podobna i jeśli Wy jako właściciele Legii nie zrobicie podobnie i nie pozwiecie bezkarnych idiotów o odszkodowanie , uznam że albo się ich boicie , można też powiedzieć że trzymacie razem z nimi .

odpowiedz
ja - 29.09.2016 / 15:37, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie rozumiem o czym on bełkocze. O sytuacji w klubie, z kibicami, czy k... O CZYM??
ITI S...j!

odpowiedz
laki - 29.09.2016 / 15:33, *..dynamic.chello.pl

dopóki nie będzie odpowiedzialności finansowej osób doprowadzających do takich zakazów i strat finansowych Klubu , dopóki Zarząd w postępowaniach Cywilnych przed Sadem nie zacznie upominać się o swoje - nigdy nie będzie dobrze ! tylko kasa !

odpowiedz
Mokotow - 29.09.2016 / 15:33, *..bb.sky.com

Panie mioduski dobrze pan to nazwal. Nasza zabawa. Bo to co wyprawiacie to jest zabawa.21 lat czekania na LM I taki cyrk palna profeska. Gratulacje. A wescie wy nas sprzedajcie arabom to chociarz bedziemy jak Manchester City.

odpowiedz
!!! - 29.09.2016 / 15:29, *..fresenius.de

2 letni zakaz? serio? dozywotni powinien byc, tak jakby chociaz w anglii...
a przede wszystkim te wszystkie 60 osob powinny sie podzielic i zaplacic ta kare !
race? ok super wygladaja, ale nie dla uefa !

nigdy ale to nigdy sie chyba legia nie nauczy...w lidze europejskiej bylo to samo...i co...powtorka z rozrywki

ze
na
da

odpowiedz