Sandro Kulenović - fot. Bodziach / Legionisci.com

III liga: Legia II Warszawa 1-2 ŁKS Łomża

W meczu 10. kolejki III ligi rozegranym w Ząbkach Legia II Warszawa przegrała z ŁKS Łomża 1-2. Do przerwy goście prowadzili 1-0 po trafieniu Przemysława Olesińskiego. Po zmianie stron w 51. minucie do wyrównania doprowadził Sandro Kulenović, ale dziesięć minut później drugą bramkę strzelił Olesiński.

Fotoreportaż z meczu - 23 zdjęcia Bodziacha

W końcówce meczu sędzia odgwizdał rzut karny dla Legii, ale później zmienił decyzję, bowiem chwilę wcześniej chorągiewkę uniósł liniowy. Później szansę na doprowadzenie do remisu miał Szymański, ale strzał z sześciu metrów był za słaby, żeby zaskoczyć Pawła Lipca. Szymański w 15. minucie zmarnował dogodną okazję do strzelenia pierwszej bramki, kiedy w bardzo dogodnej pozycji, z pół metra trafił w słupek. W doliczonym czasie gry piłkę w siatce Legii umieścili goście, jednak arbiter gola nie uznał, sugerując że dobijający piłkę odbitą od poprzeczki, zawodnik ŁKS-u był na pozycji spalonej.
Kolejny mecz Legia II rozegra w sobotę, 8 października o 15:00 w Ursusie, z RKS-em.

III liga: Legia II Warszawa 1-2 (0-1) ŁKS Łomża
0-1 - 36' Przemysław Olesiński
1-1 - 51' Sandro Kulenović
1-2 - 61' Przemysław Olesiński

Legia II: Majecki - Skowron, Zawal (k), Małachowski (24' Urbański), Szrek, Vranjes, Waniek (78' Czarnowski), Szymański, Trąbka (46' Szczepański), Nawotka (60' Michalak), Kulenović

trener: Krzysztof Dębek, as. Tomasz Grudziński

ŁKS: Lipiec - Kamienowski, Wasiulewski, Reinaldo Melao, Gałązka, Maćkowski, Baranowski, Świderski, Styś, Sadowski, Olesiński

trener: Mateusz Miłoszewski

żółte kartki: Szczepański, Kulenović (Legia II) - Lipiec, Maćkowski (ŁKS)