Jarosław Niezgoda - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Niezgoda ponownie trafia

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jarosław Niezgoda w swoim kolejnym występie znowu trafił do siatki. Tym razem zawodnik wypożyczony do Ruchu Chorzów pokonał bramkarza Piasta. W zespole z Gliwic od pierwszych minut pojawił się Michał Masłowski. Konrad Jałocha zachował czyste konto w potyczce z Górnikiem Łęczna. Dokonał tego 6 raz w 12 występach w obecnym sezonie ekstraklasy.

Arka Gdynia
Konrad Jałocha - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Górnikiem Łęczna
Mateusz Szwoch - do 73. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Górnikiem Łęczna

Michał Masłowski (Piast Gliwice) - do 68. minuty w wygranym 2-1 meczu z Ruchem Chorzów
Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) - do 76. minuty w przegranym 1-2 meczu z Piastem Gliwice. Strzelec bramki na 1-1 w 60. minucie spotkania.

Alban Sulejmani - nie grał w wygranym 1-0 meczu ze Zniczem Pruszków

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Górnikiem Zabrze
Miłosz Kozak (Wigry Suwałki) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Bytovią Bytów