Młoda Legia - nowy magazyn dla kibiców
REKLAMA

Młoda Legia - nowy magazyn dla młodych kibiców Legii

Redakcja, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

Niedawno opisywaliśmy pozycję "Młody legionista" skierowaną dla dzieci w wieku 4-6 lat. Teraz na rynku pojawił się kolejny magazyn traktujący o Legii Warszawa. Dwumiesięcznik "Młoda Legia" skierowany jest dla starszych dzieci i młodzieży. W pierwszym numerze autorzy przygotowali konkurs, w którym można wygrać koszulki, piłki z autografami, bilety na mecz i zwiedzanie stadionu.

W środku znajdziecie ciekawostki z Ł3, fotostory z boiska, dział "top secret", w którym piłkarze pierwszej drużyny zdradzają informacje o sobie. Ponadto jest artykuł o Kazimierzu Deynie pt. "Największy z Największych", kącik z trikami piłkarskimi, quizy, konkurs plastyczny oraz aż 6 plakatów: drużyna, Kazimierz Deyna, Jakub Rzeźniczak i Nemanja Nikoilić.

fot. Edipresse
fot. Edipresse

Ponadto do magazynu pierwszego numeru magazynu dołączone są naklejki, długopis, piórnik i notatnik w kształcie herbu Legii.

Całość prezentuje się profesjonalnie, jest atrakcyjna graficznie dla młodego odbiorcy. Magazyn ma 36 stron i kosztuje 9,99 zł. Wydaje go Edipresse Polska wraz Legią Warszawa, a nakład wynosi ok. 40 tysięcy egzemplarzy, które dystrybuowane są w całym kraju.

fot. Edipresse

fot. Edipresse

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Do do ttt - 26.11.2016 / 09:49, *..zapnet-isp.net

Jak narażeni w sklepie Legii ani nigdzie indziej nie ma więc pytam

odpowiedz
Do Ttt - 26.11.2016 / 09:05, *..play-internet.pl

Przeczytaj ostatnie zdanie

odpowiedz
Ttt - 25.11.2016 / 20:27, *..zapnet-isp.net

Witam. Jest ktoś wstanie odpowiedzieć mi gdzie można nabyć ta gazetę? Czy jest opcja kupna gdzieś w Polsce czy tylko stolica

odpowiedz
PYTANIE DO REDAKCJI - 25.11.2016 / 20:21, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy gazeta jest już w sprzedaży ??

odpowiedz
PYTANIE DO REDAKCJI - 25.11.2016 / 20:14, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy gazeta jest już w sprzedaży ??

odpowiedz
zz - 25.11.2016 / 19:01, *..dynamic.chello.pl

Amatorzy. Co wydanie powinien być plaster na nos jak z Bravo Sport z Mięcielem :-).

odpowiedz
ee - 25.11.2016 / 17:53, *..203

Wszystko Wam zle , ogarnijcie sie ludzie... brawo,super akcja

odpowiedz
tomiacab - 25.11.2016 / 17:34, *..18-2.cable.virginm.net

Nowy? Od co najmniej trzech miesięcy w kioskach.

odpowiedz
Do Dickson Chotowski - 25.11.2016 / 17:18, *..112

Mamy własny język, który ewoluuje. Każdy językowiec powie Ci, że nie należy stanowić policji językowej, bo zawsze wygra to, co będzie prostsze i łatwiejsze (dlatego np. wymiennie stosuje się dzisiaj słowa ilość i liczba [błędnie z resztą stosowana w sklepie na Legia.com]). Dlatego dzisiaj nie mówimy tak, jak mówił Mikołaj Rej.

odpowiedz
- 25.11.2016 / 16:09, *..dynamic.chello.pl

Kupiłem dzieciom i miłe zaskoczenie

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 25.11.2016 / 15:34, *..36

Bravo!!!!!Legia!!Warsaw!Sport!!!!

odpowiedz
olo - 25.11.2016 / 15:22, *..dynamic.chello.pl

Uczcie się dzieci.......... ;)

odpowiedz
arni87 - 25.11.2016 / 15:19, *..lukman.pl

Rzeczywiście, wyglądem przypomina Bravo Sport, ja wolałbym reaktywacje starej kibolskiej Naszej Legii.

odpowiedz
Witkacy do kibica - 25.11.2016 / 15:07, *..dynamic.gprs.plus.pl

Wg mnie fajna sprawa dla małolatów. Bravo sport za młodu też kupowałem i czytałem wszystko o Legii. A dodatkowo był plaster na nos wzorem Mięciela :)

odpowiedz
Dickson Chotowski - 25.11.2016 / 14:52, *..range109-145.btcentralplus.com

Co to z tym angielskim ?? 'Quizy', 'fotostory', 'freestyle'.......i to tylko na okladce !! Mamy wlasny jezyk czy nie ?

odpowiedz
plakat z Rzeźniczakiem? Biere!!!oneone - 25.11.2016 / 14:27, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Co to za bravo girl?

odpowiedz
kibic(L) - 25.11.2016 / 13:46, *..pl

Co to za Bravo Sport? :)
Mega Plakaty też są? :)

odpowiedz