Młoda Legia - nowy magazyn dla kibiców
REKLAMA

Młoda Legia - nowy magazyn dla młodych kibiców Legii

Redakcja, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

Niedawno opisywaliśmy pozycję "Młody legionista" skierowaną dla dzieci w wieku 4-6 lat. Teraz na rynku pojawił się kolejny magazyn traktujący o Legii Warszawa. Dwumiesięcznik "Młoda Legia" skierowany jest dla starszych dzieci i młodzieży. W pierwszym numerze autorzy przygotowali konkurs, w którym można wygrać koszulki, piłki z autografami, bilety na mecz i zwiedzanie stadionu.

W środku znajdziecie ciekawostki z Ł3, fotostory z boiska, dział "top secret", w którym piłkarze pierwszej drużyny zdradzają informacje o sobie. Ponadto jest artykuł o Kazimierzu Deynie pt. "Największy z Największych", kącik z trikami piłkarskimi, quizy, konkurs plastyczny oraz aż 6 plakatów: drużyna, Kazimierz Deyna, Jakub Rzeźniczak i Nemanja Nikoilić.

fot. Edipresse
fot. Edipresse

Ponadto do magazynu pierwszego numeru magazynu dołączone są naklejki, długopis, piórnik i notatnik w kształcie herbu Legii.

Całość prezentuje się profesjonalnie, jest atrakcyjna graficznie dla młodego odbiorcy. Magazyn ma 36 stron i kosztuje 9,99 zł. Wydaje go Edipresse Polska wraz Legią Warszawa, a nakład wynosi ok. 40 tysięcy egzemplarzy, które dystrybuowane są w całym kraju.

fot. Edipresse

fot. Edipresse

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

kibic(L) - 25.11.2016 13:46:22, *.pl

Co to za Bravo Sport? :)
Mega Plakaty też są? :)

plakat z Rzeźniczakiem? Biere!!!oneone - 25.11.2016 14:27:21, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Co to za bravo girl?

Dickson Chotowski - 25.11.2016 14:52:56, *.range109-145.btcentralplus.com

Co to z tym angielskim ?? 'Quizy', 'fotostory', 'freestyle'.......i to tylko na okladce !! Mamy wlasny jezyk czy nie ?

Witkacy do kibica - 25.11.2016 15:07:10, *.dynamic.gprs.plus.pl

Wg mnie fajna sprawa dla małolatów. Bravo sport za młodu też kupowałem i czytałem wszystko o Legii. A dodatkowo był plaster na nos wzorem Mięciela :)

arni87 - 25.11.2016 15:19:36, *.lukman.pl

Rzeczywiście, wyglądem przypomina Bravo Sport, ja wolałbym reaktywacje starej kibolskiej Naszej Legii.

olo - 25.11.2016 15:22:39, *.dynamic.chello.pl

Uczcie się dzieci.......... ;)

Cult⚽️Legia - 25.11.2016 15:34:41, *.36

Bravo!!!!!Legia!!Warsaw!Sport!!!!

- 25.11.2016 16:09:32, *.dynamic.chello.pl

Kupiłem dzieciom i miłe zaskoczenie

Do Dickson Chotowski - 25.11.2016 17:18:25, *.112

Mamy własny język, który ewoluuje. Każdy językowiec powie Ci, że nie należy stanowić policji językowej, bo zawsze wygra to, co będzie prostsze i łatwiejsze (dlatego np. wymiennie stosuje się dzisiaj słowa ilość i liczba [błędnie z resztą stosowana w sklepie na Legia.com]). Dlatego dzisiaj nie mówimy tak, jak mówił Mikołaj Rej.

tomiacab - 25.11.2016 17:34:31, *.18-2.cable.virginm.net

Nowy? Od co najmniej trzech miesięcy w kioskach.

ee - 25.11.2016 17:53:10, *.203

Wszystko Wam zle , ogarnijcie sie ludzie... brawo,super akcja

zz - 25.11.2016 19:01:40, *.dynamic.chello.pl

Amatorzy. Co wydanie powinien być plaster na nos jak z Bravo Sport z Mięcielem :-).

PYTANIE DO REDAKCJI - 25.11.2016 20:14:31, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy gazeta jest już w sprzedaży ??

PYTANIE DO REDAKCJI - 25.11.2016 20:21:30, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy gazeta jest już w sprzedaży ??

Ttt - 25.11.2016 20:27:35, *.zapnet-isp.net

Witam. Jest ktoś wstanie odpowiedzieć mi gdzie można nabyć ta gazetę? Czy jest opcja kupna gdzieś w Polsce czy tylko stolica