Maciej Wandzel, Dariusz Mioduski, Bogusław Leśnodorski - fot. Legia Warszawa
REKLAMA

Właściciele Legii szukają rozwiąznia. Są chętni inwestorzy

Woytek, źródło: przegladsportowy.pl - Wiadomość archiwalna

Dariusz Mioduski, Bogusław Leśnodorski i Maciej Wandzel szukają inwestora, który rozwiąże problem wśród udziałowców mistrza Polski. Właściciele Legii, a publicznie Bogusław Leśnodorski, zapewniali, że do końca roku znajdą rozwiązanie z konfliktowej sytuacji, w jakiej się znaleźli. I zamierzają dotrzymać słowa. Stosunki pomiędzy dwoma obozami, czyli Leśnodorskim i Maciejem Wandzlem, a większościowym udziałowcem Dariuszem Mioduskim, ostatnio nieco się poprawiły.
Nie oznacza to, że mistrzowie Polski pozostaną w rękach tej trójki, ale po prostu uznano, że wymachiwanie szablami nie ma sensu.

Z informacji "Przeglądu Sportowego" wynika, że niebawem może dojść do podpisania porozumienia pomiędzy nimi, które może doprowadzić do tego, że jedna ze stron wykupi drugą. Dziś nie jest przesądzone, kto przejmie stery w klubie. Możliwe jest, iż ten kto pozostanie na Łazienkowskiej, skorzysta ze wsparcia nowego, dużego inwestora.
(...)
Dziś wiele wskazuje na to, że w dłuższej perspektywie ze stołecznym klubem rozstanie się Mioduski, pełniący obecnie rolę przewodniczącego rady nadzorczej, choć zaznaczył w oświadczeniu, że wycofuje się z bieżącej działalności. Z Legii odeszły wszystkie osoby z nim związane, choćby odpowiedzialny za kontakty z UEFA Tomasz Zahorski oraz Anna Mioduska, były szef Fundacji Legii.

Więcej przeczytacie w Przeglądzie Sportowym

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.