Jarosław Niezgoda - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Szósta bramka Niezgody

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jarosław Niezgoda zdobył swoją szóstą bramkę w swym 10. ligowym występie w barwach Ruchu. I choć za sprawą jego trafienia na tablicy wyników widniał remis, to ostatecznie chorzowianie przegrali w Płocku. Michał Masłowski nie mógł zagrać przeciwko Legii z powodu nadmiaru żółtych kartek. Z wysokości ławki rezerwowych Konrad Jałocha jak jego kolegom ucieka wygrana nad Jagiellonią. Z kolei Mateusz Szwoch zameldował się na murawie w drugiej połowie spotkania.

Arka Gdynia
Konrad Jałocha - nie grał w przegranym 2-3 meczu z Jagiellonią Białystok
Mateusz Szwoch - od 64. minuty w przegranym 2-3 meczu z Jagiellonią Białystok

Michał Masłowski (Piast Gliwice) - nie grał w przegranym 1-5 meczu z Legią z powodu żółtych kartek
Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) - 90 minut w przegranym 3-4 meczu z Wisłą Płock