Kamil Sulima - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Legioniści o meczu z Astorią

Krzyys, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Łukasz Wilczek: Bardzo się cieszymy, że kibice dopisali, bo różnie to bywało na ostatnich meczach. Bardzo nam pomogli swoim dopingiem i swoją obecnością. Bardzo fajnie dzisiaj zaczęliśmy, agresywnie, było sporo przechwytów, które kończyły się łatwymi kontrami. Myślę, że to właśnie ustawiło mecz.
Była agresja, przez co po pierwszej kwarcie już było chyba 15-16 punktów przewagi. Bardzo z tego się cieszymy. Mamy fajną serię i nie chcemy jej przerywać.

Kamil Sulima: Powrót do Legii odbieram bardzo miło. Hala znana, ale jakiś dreszczyk emocji i trochę tremy było przez pierwsze 5 minut rozgrzewki. Ogólnie jednak bardzo przyjemnie. Cieszę się, że jestem w Warszawie i gram w Legii.
Przygotowywałem się do sezonu z Legią, bo szukałem klubu. Ne było wtedy tematu odnośnie mojej gry w Legii. Szansa pojawiła się w przerwie świąteczno-noworocznej, więc jestem i gram.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.