fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Ranking FIFA: Polska na 12. miejscu

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski zajmuje 12. miejsce w najnowszym rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. To najwyższa lokata "Biało-czerwonych" w historii. W porównaniu z poprzednim notowaniem Polacy awansowali o dwie pozycje.

Ranking FIFA z 9 marca:

1. Argentyna 1644 pkt.
2. Brazylia 1534
3. Niemcy 1443
4. Chile 1389
5. Belgia 1379
6. Francja 1318
7. Kolumbia 1312
8. Portugalia 1240
9. Urugwaj 1200
10. Hiszpania 1162
(...)
12. Polska 1121
39. Rumunia 703
49. Dania 662
64. Czarnogóra 546
85. Armenia 414
94. Kazachstan 357

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
matus007 - 10.03.2017 / 09:24, *..play-internet.pl

O TO WALCZYŁEM

odpowiedz
do Antylewy - 09.03.2017 / 23:55, *..ittmedia.pl

A może to zwykła zawiść? Że komuś się udało a ty możesz tylko w necie hejtowac? Bo w oczy to nie sądzę abyś miał okazję a co ważniejsze odwagę mu to powiedziec.... zmień nik na antymamaitata... bez odbioru

odpowiedz
Zidan - 09.03.2017 / 23:30, *..bb.sky.com

Brawo panowie polska

odpowiedz
Gravesen - 09.03.2017 / 21:32, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

ANTYLEWY niezły z Ciebie trollololo :D

odpowiedz
Kibic - 09.03.2017 / 20:13, *..play-internet.pl

Widzę, ze dotknęło to patologiczna biedote z Pragi. Do szkoły kur..a!!!! Nauczcie sie mówić jak ludzie to będziecie traktowani jak ludzie. PS brawa dla naszych chłopaków.

odpowiedz
Prazanin do do mascherano - 09.03.2017 / 18:21, *..play-internet.pl

na Pradze zawsze mowilo sie chłopacy....chłopcy to byli do podawania piłek ;).....moze Ty jestes z jakiegos nowego osiedla w Warszawie :)

odpowiedz
do Mascherano - 09.03.2017 / 17:03, *..pzu.pl

Chłopacy to się mówi na wsi.
Jak już to chłopcy

odpowiedz
ANTYLEWY DO MARIO - 09.03.2017 / 13:27, *..acn.waw.pl

chłopie to z tego że już rzygam tym pajacem

odpowiedz
WWL - 09.03.2017 / 13:08, *..play-internet.pl

Dla mnie bez sensu taki ranking. Polska nie grała pół roku a co miesiąc to awans.
Do tego jeszcze jesteśmy przed Włochami, Anglią i Chorwacją

odpowiedz
Mario - 09.03.2017 / 12:37, *..play-internet.pl

Noi co z tego ?

odpowiedz
ANTYLEWY - 09.03.2017 / 12:16, *..acn.waw.pl

To chyba Lewundow$$$$$ka zajmuje to miejsce a nie cała reprezentacja, wszyscy nieważni tylko lewu

odpowiedz
poker face - 09.03.2017 / 12:13, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A gdzie Włochy, Anglia?

odpowiedz
(L) - 09.03.2017 / 11:47, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

11. Szwajcaria 1138

odpowiedz
Jarząbek - 09.03.2017 / 11:10, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zamiast tych (...) można było napisać 11 drużynę żeby bylo wiadomo ile tracimy

odpowiedz
Mascherano - 09.03.2017 / 10:56, *..knc.pl

Brawo chłopacy <3

odpowiedz