Jarosław Niezgoda - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Trzech muszkieterów

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kolejny weekend przyniósł kolejne bramki wypożyczonych legionistów. Tym razem do siatki trafiło trzech muszkieterów. Dziesiąty raz na listę strzelców w ekstraklasie wpisał się Jarosław Niezgoda. Napastnik Ruchu zapewnił zwycięstwo swojej ekipie. Mateusz Szwoch wykorzystał rzut karny w potyczce z Piastem. Zaś gol Arkadiusz Madeńskiego okazał się jedynie honorowym dla zawodników Legionovii Legionowo.

Arka Gdynia
Konrad Jałocha - 90 minut w przegranym 2-3 Piastem Gliwice
Mateusz Szwoch - 90 minut w przegranym 2-3 Piastem Gliwice. Strzelec bramki z rzutu karnego na 1-1 w 54. minucie spotkania.

Michał Masłowski (Piast Gliwice) - od 67. minuty w wygranym 3-2 meczu z Arką Gdynia
Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) - do 81. minuty w wygranym 1-0 meczu z Zagłębiem Lubin. Strzelec bramki na 1-0 w 67. minucie spotkania.

I liga
Wigry Suwałki
Miłosz Kozak - do 57. minuty w przegranym 0-1 meczu z Miedzią Legnica
Adam Ryczkowski - do 78. minuty w przegranym 0-1 meczu z Miedzią Legnica

Zagłębie Sosnowiec
Robert Bartczak - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z GKS Katowice
Konrad Michalak - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z GKS Katowice. Zaliczył asystę przy bramce Michała Fidziukiewicza.
Arkadiusz Najemski - do 67. minuty w wygranym 1-0 meczu z GKS Katowice
Jakub Szumski - nie grał w wygranym 1-0 meczu z GKS Katowice

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) - nie grał w wygranym 5-1 meczu ze Zniczem Purszków
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z MKS Kluczbork
Mateusz Wieteska (Chrobry Głogów) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Wisłą Puławy

II liga
Legionovia Legionowo
Ernest Dzięcioł - nie grał w przegranym 1-5 meczu z Rakowem Częstochowa
Arkadiusz Madeński - od 68. minuty w przegranym 1-5 meczu z Rakowem Częstochowa. Strzelec honorowej bramki w 78. minucie.

Michał Trąbka (Rozwój Katowice) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Puszczą Niepołomice

Belgia
Steeven Langil (Waasland-Beveren) - najbliższy mecz zaplanowany na 1 kwietnia. Rywalem będzie Sint Truidense VV.