Mateusz Szwoch - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramka Szwocha

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mateusz Szwoch zdobył swoją piątą bramkę (wszystkie z rzutu karnego) w tym sezonie dla Arki Gdynia. Jednak jego trafienie dało ostatecznie tylko punkt w rywalizacji z Piastem. W zespole z Gliwic wystąpił Michał Masłowski. Jarosław Niezgoda nie znalazł sposobu na bramkarza Wisły Płock. Do gry nie powrócił Steeven Langil, który narzeka na problemy ze ścięgnami.

Arka Gdynia
Konrad Jałocha - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Piastem Gliwice
Mateusz Szwoch - do 76. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Piastem Gliwice. Strzelec bramki na 1-0 w 9. minucie spotkania. Ponadto został ukarany żółtą kartką.

Michał Masłowski (Piast Gliwice) - do 81. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Arką Gdynia
Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) - do 59. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Wisłą Płock

Jakub Szumski - nie grał w wygranym 3-1 meczu z Wisłą Puławy

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Pogonią Siedlce
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu ze Stomilem Olsztyn
Mateusz Wieteska (Chrobry Głogów) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Górnikiem Zabrze

II liga
Legionovia Legionowo
Ernest Dzięcioł - nie grał w przegranym 2-3 meczu z GKS Bełchatów
Arkadiusz Madeński - nie grał w przegranym 2-3 meczu z GKS Bełchatów

Michał Trąbka (Rozwój Katowice) - do 82. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Polonią Bytom

Belgia
Steeven Langil (Waasland-Beveren) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Sint Truidense VV