Steeven Langil - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Langil dał zwycięstwo

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Steeven Langil wciąż zachwyca kibiców Waasland-Beveren. Po zaliczeniu dwóch asyst w poprzednim meczu, teraz wszedł z ławki rezerwowych i zdobył bramkę na wagę trzech punktów. Mateusz Szwoch zagrał pełne spotkanie przeciwko Górnikowi Łęczna. Bolesną lekcję otrzymał Jarosław Niezgoda, który zaliczył połowę meczu ze Śląskiem Wrocław.
Arka Gdynia
Konrad Jałocha - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Górnikiem Łęczna
Mateusz Szwoch - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Górnikiem Łęczna

Michał Masłowski (Piast Gliwice) - od 60. minuty w przegranym 1-3 meczu z Zagłębiem Lubin
Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) - od 46. minuty w przegranym 0-6 meczu ze Śląskiem Wrocław

Jakub Szumski - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Miedzią Legnica

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) - nie grał w przegranym 2-4 meczu z Górnikiem Zabrze
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 1-2 meczu ze Zniczem Pruszków
Mateusz Wieteska (Chrobry Głogów) - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z Olimpią Grudziądz

II liga
Legionovia Legionowo
Ernest Dzięcioł - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu ze Stalą Stalowa Wola
Arkadiusz Madeński - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu ze Stalą Stalowa Wola

Michał Trąbka (Rozwój Katowice) - do 72. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Polonią Warszawa

Belgia
Steeven Langil (Waasland-Beveren) - od 57. minuty w wygranym 3-2 meczu z Lierse SK. Strzelec bramki na 3-2 w 70. minucie spotkania.