Jarosław Niezgoda - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Niemoc Niezgody trwa

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jarosław Niezgoda nadal nie może trafić do siatki. Tym razem otrzymał 90 minut od trenera w potyczce z Cracovią, ale tylko przedłużył swą serię bez gola do 9,5 godziny! Jakub Szumski nie zdołał obronić rzutu karnego w potyczce ze Stalą Mielec, ale Zagłębie zdołało zremisować i liczy się w grze o awans do Ekstraklasy.

Arka Gdynia
Konrad Jałocha - nie grał w przegranym 1-4 meczu ze Śląskiem Wrocław
Mateusz Szwoch - do 46. minuty w przegranym 1-4 meczu ze Śląskiem Wrocław

Michał Masłowski (Piast Gliwice) - od 73. minuty w wygranym 2-1 meczu z Górnikiem Łęczna

Jakub Szumski - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu ze Stalą Mielec

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) - nie grał w przegranym 1-3 meczu z Olimpią Grudziądz
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Wisłą Puławy
Mateusz Wieteska (Chrobry Głogów) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Wigrami Suwałki

II liga
Legionovia Legionowo
Ernest Dzięcioł - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Siarką Tarnobrzeg
Arkadiusz Madeński - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Siarką Tarnobrzeg

Michał Trąbka (Rozwój Katowice) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Wartą Poznań

Belgia
Steeven Langil (Waasland-Beveren) - od 46. minuty w wygranym 3-1 meczu z Union Saint-Gilloise