Dariusz Mioduski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mioduski w radzie zarządzającej UEFA Club Competitions

Woytek, źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

W piątek w Cardiff odbyło się pierwsze oficjalne posiedzenie Rady Administracyjnej kierującą nową spółką UEFA Club Competitions, która będzie pełniła kluczową rolą w zarządzaniu biznesową stroną rozgrywek klubowych UEFA. Do dziesięcioosobowej Rady został wybrany prezes i właściciel Legii Warszawa, Dariusz Mioduski.

UCC to jednostka powołana przez UEFA i European Club Association (ECA), która będzie odpowiedzialna za zarządzanie rozgrywkami, kontrakty medialne, sponsoring, kwestie komercyjne i doradzanie Komitetowi Rozgrywek Klubowych UEFA w strategicznych kwestiach biznesowych, zanim te trafią do Komitetu Wykonawczego UEFA. Obie organizacje powołały po pięciu członków jej Rady Administracyjnej, która będzie zarządzać spółką.

Dariusz Mioduski został wybrany do Rady z ramienia ECA i zasiada w niej razem z prezesami i członkami zarządów takich klubów jak Real Madryt, Manchester United czy RSC Anderlecht.
Prezes Legii Warszawa od września 2015 roku zasiada w zarządzie ECA.

Skład Rady Administracyjnej

UEFA: Fernando Gomes (Prezes), Martin Kallen, Giorgio Marchetti, Stewart Regan, Michele Uva

ECA: Pedro Lopez Jimenez (Wiceprezes), Michele Centenaro, Dariusz Mioduski, Michael Verschueren, Edward Woodward

Skład Zarządu

UEFA: Sharon Burkhalter-Lau, Simon Drake, Guy-Laurent Epstein

ECA: Stefano Bertola, Michael Gerlinger, Raul Sanllehi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Zlb - 04.06.2017 / 11:53, *..centertel.pl

I gitara! Widać że żyje piłka!!!

odpowiedz
Krzeszczu - 03.06.2017 / 10:32, *..cust.bredband2.com

@Rado: a tobie zal dupe sciska?

odpowiedz
Rado - 03.06.2017 / 09:58, *..play-internet.pl

Kolejny nowy twór powstały, żeby bogaci biznesmeni jeszcze sobie dorobili...

odpowiedz
Klik - 03.06.2017 / 00:18, *..dynamic.chello.pl

Gratulujemy Prezesie!!!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 03.06.2017 / 00:14, *..64

✨✌️Brawo⚽️✨

odpowiedz
edd - 02.06.2017 / 20:54, *..94.mad-net.pl

Obecny model klubu Legia Warszawa jest dla mnie odpowiedni, oczywiście to nie znaczy że nie może być lepiej.

odpowiedz
Bslde - 02.06.2017 / 20:10, *..9

Gratulacje. Sukces osobisty już jest, teraz czekamy na sportowy w niedzielę

odpowiedz
Dylu - 02.06.2017 / 19:52, *..dip0.t-ipconnect.de

O super, Pan Darek bedzie pilkarskim celebryta, ale co to zmieni dla szarego kibica? Czy do klubu beda przychodzic lepsi zawodnicy? Czy zaczniemy sprzedawac pilkarzy za wiecej niz 1-3 mln euro?

odpowiedz
DDD - 02.06.2017 / 18:46, *..dab.02.net

Gratuluje Panie Prezesie

odpowiedz
YaroL - 02.06.2017 / 18:08, *..play-internet.pl

Do Janusza... ale to zazdrościsz mu?

odpowiedz
Miodulski 100% King - 02.06.2017 / 18:07, *..dynamic.gprs.plus.pl

Brawo Darek Miodulski!

odpowiedz
JANUSZ MENEGMENTU - 02.06.2017 / 17:18, *..66

I KOLEJNE 50 TYS. EURO CO MIESIAC NA KONTO.

odpowiedz
Sebo(L) - 02.06.2017 / 16:33, *..play-internet.pl

Można by rzec,że Mioduski swój cel i marzenie zrealizował. Jest "na salonach" w doborowym towarzystwie. Teraz czas pokazać się ze sportowej strony na tych salonach,a żeby godnie się na nich zaprezentować potrzebne są wzmocnienia drużyny. Panie Dariuszu wszyscy kibice Legii czekają na spektakularne transfery! Do dzieła!

odpowiedz
Wolfik - 02.06.2017 / 16:27, *..dynamic.mm.pl

No proszę :).

odpowiedz
wwa - 02.06.2017 / 16:21, *..dynamic.chello.pl

no i fajnie :)

odpowiedz
sprite - 02.06.2017 / 16:00, *..play-internet.pl

Rewelacja! :-)

odpowiedz
Krzeszczu - 02.06.2017 / 15:57, *..cust.bredband2.com

Brawo! Super news!

Czas pokaze czy nasz DM bedzie mial powody do dumy z klubu, Legii, czy tez bedzie musial swiecic oczami ze wstydu przez kominiarki....

odpowiedz
Artec - 02.06.2017 / 15:49, *..100

To chyba dobra wiadomość? Gratulację

odpowiedz
eth - 02.06.2017 / 15:37, *..151.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawo!

odpowiedz