Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Czwartek, 8 czerwca 2017 r. godz. 09:24

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Piłka wodna: Letnie półkolonie z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sierpniu sekcja piłki wodnej Legii Warszawa organizuje półkolonie dla dzieci, podczas których dzieci będą miały zapewnioną zajęcia edukacyjno-sportowe, jak również wycieczki i posiłki w godzinach 8-16, a zbiórka będzie miała miejsce przy metrze Marymont. Zapisywać dzieci można na trzy turnusy: 7-11, 14-18 oraz 21-25 sierpnia. Cena za 1. turnus to 650 złotych. Zapisy prowadzone są pod numerem 883-959-885 oraz mailowo: akademia@legiawaterpolo.pl.przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (2)

Ding, 08.06.2017 11:51:33 - *.play-internet.pl

Co to są te półkolonie? Że trwają tydzień zamiast dwóch, czy że część dnia spędza się w ośrodku z opiekunami i rówieśnikami, a część z rodzicami?

Pthas , 09.06.2017 06:09:45 - *.centertel.pl

Do Ding
Zapewniona opieka od 8 do 16

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!