REKLAMA

Piłka wodna: Letnie półkolonie z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sierpniu sekcja piłki wodnej Legii Warszawa organizuje półkolonie dla dzieci, podczas których dzieci będą miały zapewnioną zajęcia edukacyjno-sportowe, jak również wycieczki i posiłki w godzinach 8-16, a zbiórka będzie miała miejsce przy metrze Marymont. Zapisywać dzieci można na trzy turnusy: 7-11, 14-18 oraz 21-25 sierpnia. Cena za 1. turnus to 650 złotych. Zapisy prowadzone są pod numerem 883-959-885 oraz mailowo: akademia@legiawaterpolo.pl.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Pthas - 09.06.2017 / 06:09, *..centertel.pl

Do Ding
Zapewniona opieka od 8 do 16

odpowiedz
Ding - 08.06.2017 / 11:51, *..play-internet.pl

Co to są te półkolonie? Że trwają tydzień zamiast dwóch, czy że część dnia spędza się w ośrodku z opiekunami i rówieśnikami, a część z rodzicami?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.