Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Oktawia Nowacka - fot. A Stefanek
Oktawia Nowacka - fot. A Stefanek
Środa, 21 czerwca 2017 r. godz. 07:31

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Pięciobój: Nowacka i Ławrynowicz polecą na ME i MŚ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Oktawia Nowacka oraz Daniel Ławrynowicz, pięcioboiści Legii Warszawa wystartują na zbliżających się mistrzostwach Europy i Świata. Ławrynowicz najpierw pojedzie na ME do lat 21, które w dniach 24 czerwca - 2 lipca odbędą się w Barcelonie. Następnie Ławrynowicz wraz z Nowacką pojadą do Mińska, gdzie w dniach 17-25 lipca startować będą na mistrzostwach Europy seniorów.

Oboje legioniści znaleźli się także w kadrze na mistrzostwa Świata seniorów, które w dniach 21-29 sierpnia odbędą się w Kairze. Jakby startów dla Daniela Ławrynowicza było mało, legionista pojedzie także do węgierskiego Szekesfehervar na mistrzostwa Świata, które odbywać się będą w dniach 7-15 sierpnia.

Najbliższe starty i zgrupowania Oktawii Nowackiej:
2-13 lipca, zgrupowanie kadry seniorów w Spale
17-25 lipca, Mistrzostwa Europy Seniorów w Mińsku (Białoruś)
30 lipca - 17 sierpnia, zgrupowanie kadry seniorów w Drzonkowie
21-29 sierpnia, Mistrzostwa Świata Seniorów w Kairze (Egipt)

Najbliższe starty i zgrupowania Daniela Ławrynowicza:
24 czerwca - 2 lipca, Mistrzostwa Europy U-21 w Barcelonie (Hiszpania)
17-25 lipca, Mistrzostwa Europy Seniorów w Mińsku (Białoruś)
26 lipca - 7 sierpnia, zgrupowanie kadry juniorów w Drzonkowie
07-15 sierpnia, Mistrzostwa Świata U-21 w Szekesfehervar (Węgry)
21-29 sierpnia, Mistrzostwa Świata Seniorów w Kairze (Egipt)Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!