Arka na wyjazdowym meczu z Legią jesienią 2016 roku - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Arka przyjedzie pociągiem na mecz o Superpuchar

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kibice Arki Gdynia organizują wyjazd pociągiem specjalnym na spotkanie o Superpuchar Polski, które 7 lipca rozegrane zostanie przy Łazienkowskiej. Gdynianie za przejazd "specjalem" w obie strony oraz bilet na mecz zapłacą 100 złotych. W rundzie jesiennej zeszłego sezonu arkowcy stawili się przy Ł3 w 973 osoby, w tym skromne delegacje Polonii Bytom, Lecha i Cracovii.
Przyjezdni zaprezentowali wówczas oprawę "Połączyła nas zabawa, wspólne w Polskę eskapady", z flagami na kiju oraz strobo i ogniami wrocławskimi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Kynio - 22.06.2017 / 18:47, *..43

A wiadomo o której godzinie będzie mecz?

odpowiedz
Do Tanie bilety: - 22.06.2017 / 14:46, *..3

Przed chwilą kurier zabrał ode mnie kopertę z apelem, niebawem powinien być na Ł3. Trzymajmy kciuki

odpowiedz
Do Tanie bilety - 22.06.2017 / 13:43, *..play-internet.pl

A ja nie wyślę, bo już Koledzy to zrobili.

odpowiedz
ekspert - 22.06.2017 / 12:53, *..centertel.pl

Wysłałem prośbę gołębiem , w ciągu kilku dni powinno dojść do Loczka

odpowiedz
@TANIE BILETY - 22.06.2017 / 12:10, *..130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ja nie jestem ogarnięty ale też wysłałem do klubu apel poleconym

odpowiedz
ronny - 22.06.2017 / 12:07, *..dynamic.chello.pl

Apel wysluchany bilety beda po 1.99 ulgowy I 2.48 normalne Vipowskie 4.20
Ufffff

odpowiedz
Hautausmaa - 22.06.2017 / 11:45, *..internetdsl.tpnet.pl

do TANIE BILETY TO PODSTAWA! - załatwione, już się skontaktowałem z klubem i zaapelowałem.

odpowiedz
TANIE BILETY TO PODSTAWA! - 22.06.2017 / 11:23, *..cws.sco.cisco.com

Ludzie, pojdzcie po rozum do glowy, bilety na taki mecz powinny byc po 10 zl, gora po 15 aby na trubunach bylo 30.000 ludzi!

Niech ktos ogarniety skontaktuje sie z klubem i zaapeluje o tanie bilety.

!

odpowiedz
do januszek - 22.06.2017 / 11:12, *..dynamic.chello.pl

A umiesz czytać ze zrozumieniem?

odpowiedz
januszek - 22.06.2017 / 10:11, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

100 zl za przejazd? To po ile będą bilety? Mam nadzieje ze tanie jak w ubiegłych latach (Zawisza).

odpowiedz
Adison - 22.06.2017 / 09:51, *..centertel.pl

Do flotta ? Superpuchar teraz jest zawsze rozgrywany na stadionie Mistrza Polski.

odpowiedz
do flotta - 22.06.2017 / 09:41, *..dynamic.gprs.plus.pl

superpuchar nigdy nie byl grany na narodowym

odpowiedz
do flotty - 22.06.2017 / 09:38, *..dynamic-ww-04.vectranet.pl

Jeszcze nigdy nie bylo meczu o superpuchar na narodowym.

odpowiedz
olo - 22.06.2017 / 09:36, *..pl

A kiedy bilety?? I kto je będzie sprzedawał? Legia czy PZPN??

odpowiedz
ekspert - 22.06.2017 / 09:33, *..centertel.pl

No to do pięciu razy sztuka...

odpowiedz
Czarny 222 - 22.06.2017 / 09:32, *..dynamic.gprs.plus.pl

Na Narodowym są finały PP

odpowiedz
do flotta - 22.06.2017 / 09:17, *..18

A kiedy mecz o superpuchar był ostatnio na narodowym?

odpowiedz
Legia - 22.06.2017 / 09:13, *..pwn.com.pl

A superpuchar na narodowym nie powinien być? Kiedy będą bilety w sprzedaży?

odpowiedz
flotta - 22.06.2017 / 09:04, *..centertel.pl

To juz nie na narodowym?

odpowiedz