Legia Warszawa - Arka Gdynia - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz z Arką Gdynia

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

7 lipca o godz. 20:30 Legia Warszawa zagra przy Łazienkowskiej mecz o Superpuchar Polski. Jej przeciwnikiem będzie zdobywca Pucharu Polski, Arka Gdynia. Posiadacze karnetów mogą zakupić bilet na to spotkanie po 10 lub 15 zł, pozostali - po 15 lub 20 zł. Sprzedaż prowadzona będzie w systemie on-line i kasach klubowych.

Sprzedaż zamknięta biletów - rozpoczęcie sprzedaży 23 czerwca o godz. 11:00, zakończenie 26 czerwca o godz. 9:00 - sprzedaż przeznaczona dla posiadaczy karnetów na rundę zasadniczą sezonu 2017/18

Sprzedaż otwarta biletów - rozpoczęcie sprzedaży 26 czerwca o godz. 11:00 - sprzedaż przeznaczona dla wszystkich kibiców

UWAGA! Wszystkie osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności wraz ze swoimi opiekunami w ramach akcji „BEZ BARIER” oraz SENIORZY, którzy otrzymali bezpłatne karnety na mecze Legii w rundzie zasadniczej sezonu 2017/18, wchodzą na mecz o Superpuchar na podstawie swoich karnetów na te same miejsca.


Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej, na Wyspie Legii w M1 w Markach lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.