REKLAMA

Losowanie drabinki Pucharu Polski. Wisła Puławy rywalem Legii

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

We wtorek rozlosowano drabinkę Pucharu Polski od 1/16 finału do ćwierćfinału. Pierwszym rywalem Legii Warszawa w tegorocznej edycji będzie Wisła Puławy. Spotkanie zostanie rozegrane w Puławach we wtorek 8 sierpnia. W kolejnej rundzie ewentualnym rywalem Legii będzie zwycięzca meczu Ruch Zdzieszowice - Górnik Łęczna.

Mecze 1/16 finału zaplanowane są na 8-9 sierpnia.

Pary 1/16 finału:

1. Sokół Ostróda - ROW Rybnik / Górnik Zabrze
2. Miedź Legnica - Warta Sieradz / Sandecja Nowy Sącz
3. GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice
4. Siarka Tarnobrzeg - Termalica Nieciecza
5. Wisła Puławy - Legia Warszawa
6. Ruch Zdzieszowice - Górnik Łęczna
7. Pogoń Szczecin - Lech Poznań
8. Bytovia Bytów - Lechia Gdańsk
9. Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Podbeskidzie Bielsko-Biała
10. Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
11. Stal Mielec - Piast Gliwice
12. Ruch Chorzów - Chrobry Głogów
13. GKS Tychy - Cracovia
14. Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
15. Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce
16. Wisła Kraków - Wisła Płock

Pary 1/8 finału (19-20 września):
17. zwycięzca meczu 1 - zwycięzca meczu 2
18. zwycięzca meczu 3 - zwycięzca meczu 4
19. zwycięzca meczu 5 - zwycięzca meczu 6
20. zwycięzca meczu 7 - zwycięzca meczu 8
21. zwycięzca meczu 9 - zwycięzca meczu 10
22. zwycięzca meczu 11 - zwycięzca meczu 12
23. zwycięzca meczu 13 - zwycięzca meczu 14
24. zwycięzca meczu 15 - zwycięzca meczu 16

Gospodarzami meczów 1/8 finału są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2017/18. W przypadku meczów z udziałem drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej gospodarza wyłoni losowanie przeprowadzone po rozegraniu meczów 1/16 finału.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (48)

+dodaj komentarz
Jacek Magiera: - 26.07.2017 / 16:12, *..play-internet.pl

Oba zespoły maja po 50% szans na wygraną. To będzie bardzo ciężki przeciwnik do przejścia lecz będziemy walczyć do końca...

odpowiedz
md - 26.07.2017 / 12:49, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Final Pucharu RP : LEGIA - Gornik !

odpowiedz
zenek - 26.07.2017 / 12:38, *..138

no to powtórka finału z zeszłego roku się szykuje

odpowiedz
do ABC - 26.07.2017 / 09:40, *..82

Sam jesteś wieśniakiem. Chłopaki z Puław jeżdżą na Żyletę i na wyjazdy, a Ty internetowy kibicu?

odpowiedz
. - 26.07.2017 / 08:21, *..253

@abc
Swoje fc nazywasz wioska to dobry jestes :)

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 26.07.2017 / 01:45, *..122

No to teraz dobry momènt na zbudowanue szybko dodatkowych trybun dla gości,mogá być takie do siatkòwki plazowej jak na mistrzostwach świata✨⚽️

odpowiedz
powiś(L)e - 26.07.2017 / 00:44, *..dynamic.chello.pl

Fajny kameralny stadion.Byłem.Widziałem.

odpowiedz
L - 25.07.2017 / 22:38, *..198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A ja właśnie znajdę i na meczyk zdążę ale pięknie A syn mnie pyta i komu tu teraz kibicować Tato ?

odpowiedz
Abc - 25.07.2017 / 22:38, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

To jakaś wioska, czyli będzie porażka jak to kiedyś w Sanoku

odpowiedz
Lukasz - 25.07.2017 / 20:17, *..dynamic.mm.pl

uff, może przejdziemy

odpowiedz
deblinianin - 25.07.2017 / 20:07, *..centertel.pl

losowanie git !!! i całkiem niedaleko na mecz do Puław ... Mecz przyjaźni przy okazji. Pozdrowienia dla legijnych kibiców - Pozdrawiamy (L)egijny Dęb(L)in.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 25.07.2017 / 19:52, *..4

Puławy zawsze Legijne,fajne miejsce I zdrowe powietrze

odpowiedz
. - 25.07.2017 / 19:20, *..75.revdns.net.pulawy.pl

@eth
Można o ile nie powieszą baneru na plot:) a nawet by zaslonili to jest mala gorka taka lecz ona czesto zapchana

odpowiedz
ksw - 25.07.2017 / 18:55, *..play-internet.pl

Sektor gości liczy aż 200-300 miejsc ale bez problemu można obejrzeć mecz w sektorze gospodarzy, ogólnie stadion nie jest za duży bo spora część jest zamknięta (700-800 miejsc) wiec może być straszny syf jeśli klub tego nie ogarnie logistycznie.

odpowiedz
md - 25.07.2017 / 18:54, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Rozstawien nie bylo ! LEGIA !!!

odpowiedz
md - 25.07.2017 / 18:51, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Losowanie powinno byc po kazdej rundzie ! LEGIA !!!

odpowiedz
L - 25.07.2017 / 17:00, *..play-internet.pl

Magiera załatwi porażkę Legii!

odpowiedz
do kogoś z Puław - 25.07.2017 / 16:18, *..lukman.pl

Ile miejsc jest na sektorze gości??? Czy da się obejrzeć mecz z sektora dla gospodarzy tak jak w Siedlcach na meczu z Zagłębiem Sosnowiec??????????

odpowiedz
PRG - 25.07.2017 / 15:57, *..dynamic-ww-07.vectranet.pl

1/8
gornik-sandencia
choiniczanka-termalica
Legia-zdzieszowice
Pogon-lechia
podbeskidzie-slask
piast-chrobry
crakowia-zaglebie l
Zagłebie S - wisla
1/4
gornik-termalica
Legia-lechia
slask-piast
cracovia-skisla
1/2
gornik-Legia
slask-crakovia
final
LEGIA-probierz 3-1

odpowiedz
do on - 25.07.2017 / 15:49, *..dynamic.gprs.plus.pl

tak samo jak z Zabrzem czy tak jak z Koroną?

odpowiedz
OSA(L) do Redakcji - 25.07.2017 / 15:26, *..net-serwis.pl

dzięki Redakcjo, tak jak myślałem, czekamy na dobry wynik już jutro :D

odpowiedz
U - 25.07.2017 / 15:16, *..241-178-173.mc.videotron.ca

Puławy fajne miejsce!

odpowiedz
eth - 25.07.2017 / 15:08, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy w Puławach da się mecz obejrzeć tak jak w Mariehamn, czyli z ulicy? Mapygoogle mówią że tak, ale to zdjęcie z 2013...

odpowiedz
Circ - 25.07.2017 / 14:56, *..static.ip.netia.com.pl

W Puławach bywam dosyć często. To najdalej w kierunku Lublina wysunięta placówka Legii. Odkąd pamiętam to dzieciaki tam w koszulkach Legii biegały a i na murach Legia obecna. Starsi mi opowiadali jak na Legię jeździli 20 lat temu na LM

odpowiedz
:-) - 25.07.2017 / 14:43, *..dynamic.gprs.plus.pl

Losowanie pozytywne :-) inni maja gorzej :-)

odpowiedz
do 123 - 25.07.2017 / 14:26, *..82

Trochę szacunku. Jaka wioska? Puławy to fan club Legii durniu.

odpowiedz
Matt - 25.07.2017 / 14:23, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Mamy szansę.

odpowiedz
123 - 25.07.2017 / 13:29, *..ncbj.gov.pl

W Puławach chyba jeszcze nie byliśmy! I fajnie, po to jest PP, żeby była jakaś odmiana w wyjazdach! Wioska, nie wioska, ale zawsze coś innego. Ile razy można jeździć do Krakowa, Poznania, czy Trójmiasta...

odpowiedz
Robben - 25.07.2017 / 13:25, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Finalistów pucharu już poznaliśmy..Legia-Zagłębie Sosnowiec

odpowiedz
Zajmon - 25.07.2017 / 13:25, *..188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

albo Cracovia. Przecież Probierz może namieszać.

odpowiedz
Zagłębiak - 25.07.2017 / 13:22, *..ip.gronet.pl

Zagłębie-Korona. Może nam się uda ich pokonać;) Wiara Która Przetrwała!

odpowiedz
Zajmon - 25.07.2017 / 13:22, *..188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Po wyeliminowaniu Lechii albo Lecha w 1/4 zostanie tylko Wisełka z tych lepszych.

odpowiedz
do Hautausmaa - 25.07.2017 / 12:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda ze Pogoń odpadła z Wisłą...

odpowiedz
mg - 25.07.2017 / 12:42, *..centertel.pl

Znowu pogon vs lech. Moze bedzie okazja pomszczenia Olimpi w zdzieszowicach

odpowiedz
Hautausmaa - 25.07.2017 / 12:38, *..internetdsl.tpnet.pl

Wisła Puławy to zgoda Pogoni Siedlce, a Pogoń Siedlce - wiadomo.

odpowiedz
kibic L - 25.07.2017 / 12:38, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak jestem z Puław to kupię bilet na sektor gości?

odpowiedz
m4pierwszy - 25.07.2017 / 12:37, *..242.atman.pl

cos czuje ze w tym roku nie bedzie mistrza i wygranie pp moze sie mocno przydać

odpowiedz
OSA(L) - 25.07.2017 / 12:36, *..net-serwis.pl

Droga Redakcjo, kiedy można się spodziewać info czy wt, czy śr?

Redakcja (LL!): Jeżeli nie zmieni się termin meczu z Piastem, to będzie wtorek. A termin meczu z Piastem uzależniony jest od wyników Legii w el. LM.

odpowiedz
coca cola - 25.07.2017 / 12:34, *..dynamic-ww-07.vectranet.pl

Fajny wyjazd się zapowiada

odpowiedz
- 25.07.2017 / 12:34, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Autostrady do finalu nie ma. Lech pogoń lechia.najgorsza połówka ☺. W tej wyżej same ogórki

odpowiedz
martinez-4ever - 25.07.2017 / 12:32, *..static.ip.netia.com.pl

a w 1/4 Pogoń/Lech/Lechia/Bytovia.

odpowiedz
Tadziro - 25.07.2017 / 12:31, *..play-internet.pl

ciekawie, w 1/4 będzie pewnie ktoś z trójki Lech, Lechia, Pogoń

odpowiedz
Finansowe Wiersze - 25.07.2017 / 12:30, *..187

W Pulawach murawa moze byc przydymiona cementem - to bedzie trudny mecz.

odpowiedz
md - 25.07.2017 / 12:27, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobre losowanie ! LEGIA !!!

odpowiedz
on - 25.07.2017 / 12:27, *..centertel.pl

W kolejnej rundzie rywalem Legii będzie zwycięzca meczu Ruch Zdzieszowice - Górnik Łęczna. Wygraliśmy już przed meczem? :)

odpowiedz
a - 25.07.2017 / 12:27, *..dynamic.chello.pl

Wg drabinki w 1/4 finału możemy grać z Lechem

odpowiedz
Łoł - 25.07.2017 / 12:21, *..dynamic.gprs.plus.pl

Przeciwnicy bardzo prestiżowi ;), najwyższa półka ;)

odpowiedz
Pu(L)awy - 25.07.2017 / 12:19, *..9.threembb.co.uk

Super info!!!!!!!!! W Pu(L)awach 100% Legia !!!!!!!!!!!!!! Legia Mistrz!!!!!!

odpowiedz