Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sobota, 22 lipca 2017 r. godz. 22:21

Pięciobój: Nowacka 35. na ME w Mińsku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na mistrzostwach Europy w pięcioboju nowoczesnym w białoruskim Mińsku, legionistka Oktawia Nowacka zajęła dopiero 35. miejsce. Niska lokata legionistki była spowodowana brakiem punktów za jazdę konną, ale i w pozostałych konkurencjach tym razem nie najlepiej wiodło się naszej pięcioboistce. W szermierce była 23., w pływaniu dopiero 25.

Nowacka w eliminacjach ME miała niemałe problemy z wywalczeniem miejsca w finale, po słabszym szermierczym występie. W kombinacji nasza zawodniczka uplasowała się na drugiej pozycji, dzięki czemu awansowała do fazy finałowej.

Daniel Ławrynowicz niestety nie zdołał przebić się do finałowej 36-tki. Legionista w kwalifikacjach uzyskał 1048 punktów, co nie pozwoliło mu na występ w ścisłej europejskiej czołówce.

W sztafecie kobiet Nowacka w parze z Anną Maliszewską uplasowała się na miejscu siódmym. Polki miały spore szanse na miejsce na podium, ale w jeździe konnej legionistka - podobnie zresztą jak w konkursie indywidualnym - nie miała szczęścia do konia.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!