Cristian Pasquato zdobył dwie bramki w meczu rezerw - fot. Woytek / Legionisci.com

III liga: Legia II Warszawa 5-0 Sokół Ostróda

Redakcja, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

W meczu 2. kolejki III ligi rozegranym w Ząbkach Legia II Warszawa rozgromiła Sokoła Ostróda 5-0. W drużynie podstawowym składzie drużyny ze stolicy wystąpiło aż sześciu zawodników pierwszej drużyny. Dało to bardzo dobry efekt, bo już do przerwy Legia prowadziła 3-0 po trafieniach Hildeberto, Szymańskiego i Pasquato. Po przerwie ponownie na listę strzelców wpisał się Włoch, a wynik ustalił Majewski.

III liga: Legia II Warszawa 5-0 (3-0) Sokół Ostróda
1-0 - 29' Hildeberto Pereira
2-0 - 37' Sebastian Szymański
3-0 - 39' Cristian Pasquato
4-0 - 48' Cristian Pasquato
5-0 - 62' Mateusz Majewski

Legia II: 1. Jakub Szumski - 24. Łukasz Turzyniecki, 5. Tomasz Wełnicki, 4. Mateusz Żyro, 13. Łukasz Moneta - 17. Hildeberto Pereira (46' 6. Aleksander Waniek), 14. Tsubasa Nishi, 20. Miłosz Szczepański, 15. Cristian Pasquato (65' 8. Mateusz Praszelik), 23. Sebastian Szymański (58' 16. Robert Bartczak) - 19. Jarosław Niezgoda (58' 11. Mateusz Majewski).

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (41)

Or - 12.08.2017 16:53:59, *.dynamic.chello.pl

fiu fiu

Krzeszczu - 12.08.2017 16:57:35, *.cust.bredband2.com

Pasquato jest napewno mega szczesliw ze zamienil Juventus na gre w 3ej lidze polskiej pod przewodnictwem takiej miernoty trenerskiej jakim jest Magiera.

Zapomnialem, wedle strategi Magiery, on se musi "wkomponowac" w sklad...

Kamil - 12.08.2017 17:06:30, *.centertel.pl

Można gdzieś zobaczyć te gole??

Prazanin - 12.08.2017 17:21:14, *.play-internet.pl

Mam nadzieje,ze Pasquato bedzie brany pod uwage jesli chodzi o mecz z Sherifem.....nie wiem dlaczego ale jakos w niego wierze...podobnie jak w Berto, ktory wytrzymal 90 minut(jakby byl chudy to by u nas nie gral :)....Szymanski i Niezgoda dobrze rokuja i pewnie tez dostana szanse.....tylko obrona w rozsypce.....

dominoBBH - 12.08.2017 17:23:46, *.centertel.pl

Przyznam, że nawet fajnie się to oglądało, również zalany Berto coś pokazał może będą z niego ludzie.

Legionista - 12.08.2017 17:26:50, *.226

Zacznę od tego żebyśmy nie oceniali tego meczu jako normalnego... A dlaczego ponieważ grali z 3 ligowcem i "coś" pokazali... Ale grali z 3 Ligowcami... W Ekstraklasie (z termaliką i sandecją) Pasquato nic nie pokazał i było widać braki kondycyjne... Musi potrenować i zobaczymy co z niego będzie... Berto to będzie "gruby" transfer, ale musi się też odbudować... Jednak widzę że może... Zobaczymy, nie skreślam tych transferów... Bardzo ważne zwycięstwo rezerw i powodzenia z awansem do II Ligi!!

Antek - 12.08.2017 17:30:28, *.dynamic.chello.pl

Hildeberto dobry mecz - kiwał jak chciał, bramka i asysta. Zrzuci troche z bebzona i będzie spore wzmocnienie dla jedynki.

Zyga - 12.08.2017 17:37:34, *.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Miliony graja w Ostrodzie hehe

yyy - 12.08.2017 18:21:11, *.dynamic.gprs.plus.pl

No, to mamy wzmocnienia idealne na zawojowanie 3 ligi :D

Wojak33 - 12.08.2017 18:24:52, *.130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

będą z nich ludzie

tommm - 12.08.2017 18:49:33, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Tsubasa??? to ten z tej legendarnej kreskówki? :D

Piko, - 12.08.2017 19:05:09, *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

A przepraszam ,gdzie maja grać i dochodzić do formy ,napewno w trambambule jak będą grać to w 1 drużynie nie zobaczycie ich , a co do trenera ,Krzeszczu do mądrzejsi myśla i kasowaci podejmują decyzje pozdrawiam ...

tomaszowianin - 12.08.2017 19:05:15, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chyba zmiękły rury wszystkim krytykom, którzy nie widząc tydzień temu meczu rezerw Legii w Tomaszowie Maz. wylali na nich wiadra pomyj. Teraz już chyba wierzycie w to, co napisałem o meczu Lechia - Legia II. Legia nie zasłużyła na porażkę 1:3, bo była drużyną lepszą niż klub z Tomaszowa. A że czasami na boisku rządzi przypadek, to wyszła przegrana warszawian. A za wynik z Ostródą - szacunek!

Prazanin do Legionista - 12.08.2017 19:09:56, *.play-internet.pl

Troszeczke pier..olisz...ten 3 ligowiec do 70 minuty prowadzil 1;0 z Gornikiem w PP :)...z Gornikiem ktory nas powiozl 3;1...takze to wszystko trzeba docenic a nie pie...lic smutki....ciesz sie misiu i tyle nie analizuj :)...pozdro

Do krzeszczu - 12.08.2017 19:13:25, *.play-internet.pl

Luzuj porty mędralo

Do Krzeszcza - 12.08.2017 19:49:58, *.dip0.t-ipconnect.de

Skoncz wasc wstydu oszczedz... Skoro gra na poczatek w rezerwach to musi byc ku temu jakis powod. Nie nazywaj miernota innych, skoro nie masz pojecia o trenerce... Magiera do tej pory osiagnal w Legii tyle co nikt inny, wiec prosze... Kogo bys wolal?

Krzeszczu - 12.08.2017 20:06:06, *.cust.bredband2.com

@ Do Krzeszcza, 12.08.2017 19:49:58 - *.dip0.t-ipconnect.de
A skad ty jestes taki pewny ze ja nie mam pojecia o trenerce?
Wychodzisz pewnie z zalozenia, a jak to mowia: Assumption is a mother of all fuckups.

Polonia 1 lata 90' - 12.08.2017 20:12:14, *.dynamic.chello.pl

Tsubasa w składzie? Teraz liga mistrzów i inne puchary na miękko :-)

Byniek Marki Legiunia - 12.08.2017 20:20:57, *.dynamic.chello.pl

Trzeba kupić Kodżiro do ataku, a na skrzydła braci Taszibana zamiast drewnianego Kucharczyka i nalanego Gujlerme i wtedy mamy skład że golimy całą ligę.

Legionista - 12.08.2017 20:23:07, *.226

@prazanin, Z takich analiz do mogę powiedzieć Sokół Ostróda>Górnik.Z>Legia=Real :I czyli oznacza że Sokół jest lepszy od Realu :) No to czemu nie grają w I zespole ;)

Zajac(L) - 12.08.2017 20:34:29, *.dynamic.gprs.plus.pl

Nawer gdyby Wloch strzelil 10 goli i bul najlepszy to i tak Magiera postawi na swojego(nieudacznika jak.dla mnie) Kopczynskiego..

smarki smark - 12.08.2017 20:56:46, *.224

krzeszczu najbardziej irytujacy ze wszystkich komentujacych, pod kazdym newsem post, na wszystkim sie zna, wszystko zrobilby lepiej, alfa i omega, jak dorosne chce byc jak Ty.

t - 12.08.2017 22:20:58, *.centertel.pl

Jeszcze Kojiro i wymiatamy :-)

:-) - 12.08.2017 22:55:18, *.dynamic.gprs.plus.pl

Co to za pier...nie berto nie ma sił na 30 min a tu daje rade 90 nie kumam

AAA - 12.08.2017 23:05:46, *.dynamic.gprs.plus.pl

do Krzeszczu:zmuszony jestem przyznać Ci 100% racji.

piotr_zabki - 12.08.2017 23:06:34, *.jjs.pl

Wydaje mi się, że JM chce wprowadzić do rytmu meczowego piłkarzy z "1". Wynik rokuje wczesne pukanie do składu jedynki. Dawaj Jacek. Inni niedowiarkowie będą się zachwycać transferami w miesiącu maju. Tak jak w przypadku VOO. Dajmy im czasu. Znowu ta słaba Legia jest w pucharach JEDYNA, znowu walka na trzech frontach - pozostali konkurenci tylko liga. NA STADION i K>>>A DOPINGOWAĆ

kibic.. - 12.08.2017 23:09:32, *.centertel.pl

potrzebujemy zespolu rezerw półke wyżej. w 2,lidze juz wiecej grania, taktyki a mniej kopaniny.

Balde - 12.08.2017 23:33:42, *.9

do Krzeszczu
Nie zawsze się zgadzamy ale z reguły piszesz sensownie. Jednak dzisiejsze wypowiedzi chyba Ci lekko niechęć do Magiery spitoliła. Widzisz chłopak z wielkiego Juwentusu jak piszesz (choć on tam był równie ważnym piłkarzem jak Efir u nas), 2 bramy zapakował czy z radości czy z wściekłości nie nam oceniać. Grunt, że mu się chciało, podobnie jak reszcie przesuniętych aby nadrabiali zaległości. To tylko świadczy o nich plus o sztabie, ponieważ umieli to przesunięcie logicznie im przedstawić.
Od razu też napiszę, że nie każe każdemu przytakiwać i klaskać na każde posunięcie zarządu, czy trenera. Jednak jeśli jak piszesz coś trenerki liznąłeś, to wiesz, że żaden trening nie zastąpi meczu.
Słowa o "miernocie trenerskiej" pod postem o meczu rezerw świadczą tylko o Tobie samym, a nie o Magierze.

Kłóćmy się, dyskutujmy ale szanujmy siebie.

A tak już zupełnie od siebie. Duże brawa dla chłopaków z jedynki za chęci i udział w zwycięstwie. Widać że wiedzą, że tylko ciężką pracą załapią się do jedenastki meczowej.

Cult⚽️Legia - 12.08.2017 23:57:05, *.71

Teraz ciekawie może być Magiera nie ma nic do stracenia,laboratories ciág dalszy ,albo Sukces Światowy albo Tylko Polska✨⚽️✨

@krzeszczu - 13.08.2017 00:20:04, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

wez spie... na konwiktorska

Aro - 13.08.2017 01:19:34, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To teraz będzie może awans do II. ligi. Myślę, że powinno to być priorytetem...W LM graliśmy, w LE graliśmy, ale w II lidze jeszcze nigdy!

Mr T - 13.08.2017 10:30:06, *.dynamic.mm.pl

Moglibyśmy w końcu awansować do II. ligi. Młodzież miałaby trochę wyższy poziomi do ogrywania się.

L - 13.08.2017 10:56:54, *.play-internet.pl

Wydaje mi sie ze rezerwy nie moga grac wyzej niz 3liga

Kszeszczu - 13.08.2017 10:57:44, *.centertel.pl

Jestem kmiotem i przepraszam za to co wcześniej pisałem

Sebo(L) - 13.08.2017 11:08:17, *.ustka.vectranet.pl

Przypuszczam,że Berto już za 4-5 tygodni będzie śmigał w piwrwszym składzie aż miło. Przy prawidłowej diecie i wysiłku fizycznym nadwagę powinien zrzucić mniej więcej w takim właśnie czasie. Identycznie było w prztpadku Ofoe,który jak dobrze pamiętamy początki miał bardzo trudne. Pasquato z kolei prawdopodobnie mimo iż problemów z wagą nie ma to już zaległości treningowe raczej tak, więc po kilku spotkaniach w rezerwach powinien szybko zacząć wkomponowywać się do pierwszego składu. Głównym grzechem Legii może nie jest jakość przeprowadzanych transferów tylko ich czas. Wszystko robione jest ze sporym opóźnieniem. Sprowadzani są piłkarze,którzy i owszem potrafią grać ale akurat są w okresie roztrenowania,nieprzygotowani do gry od teraz,a tacy przecież są potrzebni przede wszystkim. W ostatnim czasie takim który potrafił odpalić niemal od razu był tylko Nikolić. Reszta potrzebowała kilku tygodni czy nawet miesięcy.

Do Krzeszczu - 13.08.2017 11:27:14, *.sohonet.co.uk

Frajerze odwal się od Magiery i Legii!
Wielki znawca od wszystkiego się znalazł.
Czytać już się nie da tych twoich wypocin.
Największą miernotą jesteś ty i twoje durne komentarze.
Osiągnij chociaż troszkę z tego co osiągnął Magiera czy Mioduski.

SŁAWEK(L) - 13.08.2017 12:08:17, *.play-internet.pl

Jest błąd w przedstawionym składzie, Hildeberto grał połowę meczu a nie cały.
Do L- rezerwy mogą grać w II lidze dlatego taki jest cel w tym roku dla dwójki.

Leron - 13.08.2017 16:44:14, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

mniej więcej takiego wyniku spodziewam się kiedy kilku zawodników z pierwszej drużyny ląduje w rezerwach do ogrania.

Prazanin do Legionista - 13.08.2017 19:32:33, *.play-internet.pl

Bardziej chodzilo mi o to ze napisales, zeby tego meczu nie traktowac jako normalnego :)....nie ma sie o co spierac...dobrze sie chlopaki ograli w dwojce i bedzie to na plus dla jedynki :)......machnac Sherif i Plock i nastroje beda dobre :)...pozdro

Legionista - 13.08.2017 23:20:40, *.226

Do Prazanin O! Prawilnie powiedziałeś ;) Nie wiem czy to wystarczy dla "krytyków" Magica :)

@Krzeszczu - 14.08.2017 01:02:45, *.126.ipv4.supernova.orange.pl

Zaraz się pewnie dowiemy, że w umiejętnościach trenerski to jesteś lepszy od Mourinho a poprzednie sukcesy w LM zawdzięczamy dzięki Twoim wpisom na tym forum a jakbyś był właśnie tym trenerem Legii to byś osiągnął więcej niż Zidane - wygrał LM 10 razy z rzędu a transfery robiłbyś takie, że każdy byłby idealny i by się zawsze zwracał.