Mateusz Szwoch - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Szwoch już w barwach Arki

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mateusz Szwoch, który w ostatnich dniach został wypożyczony do Arki Gdynia, zdążył już rozegrać 90 minut w zespole z Pomorza. Pełne zawody rozegrali I-ligowcy, Radosław Majecki oraz Michał Suchanek. Jednak to bramkarz Stali Mielec miał powody do zadowolenia. Jego zespół zgarnął trzy punkty, a on zachował czyste konto.

Konrad Michalak (Wisła Płock) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Górnikiem Zabrze

I liga
Pogoń Siedlce
Adrian Małachowski – nie grał w przegranym 0-1 meczu z Zagłębiem Sosnowiec
Jakub Szrek – od 86. minuty w przegranym 0-1 meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) – nie grał w przegranym 1-2 meczu z Bytovią Bytów
Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – nie grał w przegranym 1-3 meczu ze Stomilem Olsztyn
Mateusz Leleno (Puszcza Niepołomice) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z GKS Katowice
Radosław Majecki (Stal Mielec) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Olimpią Grudziądz
Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) – do 88. minuty w wygranym 1-0 meczu z Pogonią Siedlce
Michał Suchanek (Górnik Łęczna) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Wigrami Suwałki