REKLAMA

Gadżety Dobrych Ludzi do nabycia w Źródełku

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W niedzielę w godzinach 15:30 - 17:30 w Źródełku grupa Dobrzy Ludzie prowadzić będzie sprzedaż gadżetów, z których zysk zostanie przekazany na szczytne cele. Kupując szaliki-cegiełki (45 złotych) lub jeden z pięciu limitowanych szalików, wesprzecie zbiórkę funduszy na zakup nowej karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka.

Na razie na ten cel udało się zebrać 66 tysięcy złotych, ale do realizacji celu wciąż brakuje sporo - 284 tysiące złotych.

Tymczasem kupując inne pamiątki od Dobrych Ludzi - m.in. poduszki (40), kubki (25), vlepki, a także przybory szkolne, pomożecie w dalszym odnawianiu Centrum Zdrowia Dziecka. Z kolei przedstawiciele grupy Legijne Przedmieścia w tym samym czasie będą sprzedawali swoje gadżety oraz zapachy do samochodów.

Zbiórkę na zakup nowej karetki może wesprzeć każdy - wystarczy zrobić przelew na poniższy numer konta:

15 1090 2590 0000 0001 3452 8445

z dopiskiem Dobrzy Ludzie - Kibice Legii Dzieciom "Karetka dla CZD"


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Artur - 26.08.2017 / 16:04, *..51

ja bym chcial kupic cos, ale jestes spoza wawy...jest jakas sprzedaz wysylkowa? Prosze o info.

odpowiedz
Do as - 26.08.2017 / 15:16, *..centertel.pl

Nie teraz.
Po sezonie

odpowiedz
Grochów - 26.08.2017 / 14:39, *..dynamic.chello.pl

Do as. Lamusie tu jest inny temat a nie Magiery. A po drugie co chesz od Pana Magiery jak Jestes taki cwanik to podaj nazwisko innego trenera. Połowa tym pajacykom zaden inny trener nie pomoze tu trzeba mądrych transferów a zwolnic Panow co sie tym zajmuja i zmiany wlasciciela. Magiera to nasz czlowiek z sercem tylko trzeba czasu dac chlopakowi. A po trzecie FUCK UEFA brawo Panowie z ZYLETY za oprawy dwie ostanie. A po czwarte to bardzo dobrze ze odpadli kubeł zimnej wody przyda sie da im cos do myslenia. Pozdro. FUCK UEFA!!!!

odpowiedz
as - 26.08.2017 / 10:40, *..static.ip.netia.com.pl

Kiedy info o zwolnieniu Magiery!?!?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.