fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Relacja z trybun: Kopacze, gdzie są puchary?!

Bodziach, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

Przed rokiem styl w jakim Legia wywalczyła awans do Ligi Mistrzów sprawił, że wówczas zamiast przesadnego świętowania, piłkarze usłyszeli "Legia grać, k... mać". Trudno jednak porównywać wymęczony remis z Dundalkiem, z odpadnięciem z Ligi Europy z Sheriffem. Totalny brak zaangażowania i walki naszych graczy w meczu rewanżowym w Tyraspolu sprawił, że w niedzielę na meczu z Zagłębiem piłkarze nie mogli liczyć na nasze wsparcie. Miarka się przebrała.

Po wygranej w Płocku wydawało się, że może nasze przepłacane gwiazdeczki przebudzą się wreszcie i zaczną grać na miarę swoich możliwości oraz wysokości kontraktów. Niestety ci, którzy widzieli wyjazdowy mecz w Tyraspolu, wątpliwości mieć nie mogli - na boisku nie było ani walki, ani zaangażowania, które chociażby dało się zauważyć w drugim spotkaniu z Astaną (mimo braku awansu). W Naddniestrzu Legia oddała jeden celny strzał, a przez większość meczu bezproduktywnie człapała. Właściwie można powiedzieć, że piłkarze powinni dziękować lokalnej telewizji, że jej sygnał był zbyt słaby, by pokazała go TVP. W przeciwnym razie, mogło dość do niezbyt miłego powitania "bohaterów" na lotnisku.



W niedzielny wieczór na meczu z Zagłębiem legioniści postanowili zakończyć głaskanie swoich gwiazdek i pokazać swoje niezadowolenie. Swoją drogą, akurat mecze z lubinianami wyjątkowo często bywają właśnie tymi, podczas których protestujemy. Wystarczy przypomnieć ostatnie spotkanie ligowe sezonu 1997/98, rozegrane na naszym starym stadionie zaledwie kilka dni po wyjazdowej porażce kopaczy z Lechem 0-3. Wtedy zawodnicy, którzy w marny sposób podłożyli się "Kolejorzowi" i nie wywalczyli awansu do Pucharu UEFA, byli mieszani z błotem. Kilka lat później, na inaugurację sezonu 2004/05 przy Ł3, protestowaliśmy, wychodząc w 1. połowie z Żylety i wywieszając skierowany do M. Waltera i klubowych działaczy transparent "Teraz kupicie sobie kibiców?". Kolejne spotkanie z Zagłębiem bez dopingu miało miejsce w sierpniu 2009 roku, parę dni po meczu w Kopenhadze, na którym wytykaliśmy działaczom prowokację na wyjazdowym meczu z Broendby.

fot. Mishka / Legionisci.com

Piłkarze raczej brakiem dopingu podczas niedzielnego meczu nie byli zaskoczeni. Wszak już wychodząc na rozgrzewkę powitały ich okrzyki z Żylety - "Po co wy gracie, jak wy ambicji nie macie?!". Na naszej trybunie wywieszona została tylko jedna flaga - "Legia To My!". W trakcie spotkania tymczasem obok niej pojawiały się kolejne transparenty. Na dzień dobry - "Zawsze chcieliśmy, by wasza gra była taka, jak nasz doping. Dziś nasz doping będzie taki, jak wasza gra".



Jak można się było domyślić, tego dnia nasz doping był sporadyczny, a hasła nawiązywały do ostatnich "sukcesów" i braku ambicji grajków. "Takie są fakty, macie za duże kontrakty", "Co wy robicie? Wy naszą Legię hańbicie!" - skandowaliśmy z trybun. Później miała miejsce krótka chwila wymiany uprzejmości z przyjezdnymi. Zagłębie przyjechało do Warszawy autokarami w blisko dwie setki. W sektorze gości wywiesili cztery flagi. Doping prowadzili mocno przeciętny, co może dziwić tym bardziej, że w obliczu naszego protestu i sporadycznych okrzyków, mieli okazję pokazać się wokalnie z o wiele lepszej strony. W trakcie spotkania pozdrawiali m.in. zgody - Polonię Bytom, Odrę Opole, Arkę, Zawiszę i Falubaz. Delikatnie ożywili się w drugiej połowie, ale tym razem zostali celnie wypunktowani przez Żyletę. Podobnie jak w Płocku powtórzyliśmy zagrywkę z "odpowiedzią" na pieśni rywali "Lalalalala".



Na boisku działo się niewiele. Trudno było zaobserwować jakieś wyraźne poprawienie zaangażowania, przez co stadion skandował m.in. "Legia grać, k... mać", zaś po jednym z niecelnych podań wszerz boiska, nie zabrakło uszczypliwości w postaci okrzyków "Zawsze mocniej, zawsze mocniej!", w nawiązaniu do hasła promowanego przez klub w ostatnich tygodniach. Zresztą nawiązanie do tego hasła pojawiło się raz jeszcze - na transparencie wywieszonym na Żylecie: "Prezesie, dziękujemy, że Legia weszła na wyższy poziom! Zawsze mocniej!".

Na płocie pojawiły się jeszcze transparenty "Kopacze, czy wam, kurwa, nie wstyd?!" oraz "Łyżką już jedliśmy...". Z trybun zaś niosły się takie okrzyki jak: "Co się w Tyraspolu stało, że wam walczyć się nie chciało?!", "Wam na Legii nie zależy, przegrywacie jak frajerzy", "Czy za mało zarabiacie, że wy tak ch...wo gracie?!", "Zejdźcie z boiska, nie róbcie z nas pośmiewiska!", "Piłkarze weźcie urlopy!". Zdecydowanie najczęściej w trakcie całego spotkania zadawane było jednak pytanie "Gdzie są puchary, kopacze gdzie są puchary?!".

Kolejne wymiany podań piłkarzy kwitowane były przeciągłym "oooooleeeee". Kiedy w końcu padła bramka, jedyną naszą reakcją było pytanie pod adresem pozostałych trybun o liczbę bramek dla Legii i lubinian, następnie zaś cały stadion skandował "Co ja widzę, co się stało, że wam strzelić się udało?!". Tego dnia brawami powitany na placu gry został jedynie Sebastian Szymański, który zresztą tego dnia strzelił drugiego gola. Na takie względy nie mógł natomiast liczyć doświadczony Michał Pazdan, który w głupi sposób już w 1. połowie w Tyraspolu osłabił nasz zespół. "Pazdan do kadry" - skandowali kibice, a dwukrotnie po faulach na rywalach dodawali jeszcze - "Hej Pazdan popchnij sędziego". Co ciekawe nasz obrońca arbitra tym razem nie wytargał, ale i tak został wyrzucony z boiska.

Sfaulowany przez Pazdana zawodnik Zagłębia długo kuśtykał od linii bocznej do ławki rezerwowych, a kicając koło Żylety załapał się na pozdrowienia w postaci przyśpiewki "Fiesta, fiesta, fiesta americana, ta noga będzie amputowana".

W ostatnich minutach spotkanie trochę się rozkręciło, gdy sędzia po sprawdzeniu na monitorze powtórki, podyktował rzut karny dla rywali. Ostatecznie wygraną udało się dowieźć do końca, ale i tak piłkarzy po meczu żegnały kolejny raz okrzyki "Kopacze, gdzie są puchary?!".

Przed nami przerwa na mecze reprezentacji, która miejmy nadzieję pozwoli zawodnikom przemyśleć ostatnie tygodnie i w końcu wezmą się do pracy, doceniając miejsce, w którym przyszło im solidnie zarabiać. Za dwa tygodnie czeka nas wyjazd do Wrocławia, ale także najbliższy weekend wcale nie musi być nieciekawy. Pierwszy zespół zagra w sobotę sparing w Karczewie (z okazji 75-lecia miejscowego Mazura), zaś o 15:00 w Ząbkach, nasze rezerwy podejmować będą Widzew.

P.S. Na trybunach wywieszone zostały również dwa transparenty nie nawiązujące do gry piłkarzy - "Jacek "Jacques" Kaczmarek 1967 Żagań - Warszawa 2017" oraz "Szakal wracaj do zdrowia".

Frekwencja: 14 941
Kibiców gości: 188
Flagi gości: 4

Autor: Bodziach

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (57)

ja - 28.08.2017 13:02:21, *.189

I właśnie ta kto powinno wyglądać do końca rundy a najlepiej wcale nie przychodzić na mecze i nie nabijać kasy gołodupcowi Mioduskiemu

(L)egionista1 - 28.08.2017 13:13:07, *.dynamic.chello.pl

Czy może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym transparentem "Łyżką już jedliśmy..."?

ocho(L) - 28.08.2017 13:31:15, *.adsl.inetia.pl

Panie Prezesie Miioduski,
na Legii jestem od 1967 roku, ostatnio dużo rzadziej niż kiedyś, ale jednak obserwuję drużynę od dekad, tylko teraz już nie mam tego żaru i pobłażania jak kiedyś - dla grajków.
Przeżyłem tyle zawodów ze strony drużyny , w tym czasie (oprócz radości), że jeżeli ma Pan wizję zbudowania Wielkiej Legii , nawet kosztem straty w tym roku MP, to ja jestem za. Dla graczy , grających drugi sort , za taką kasę nie ma pobłażania. Rozumiem nawet "sezonowych" kiedyś graczy w Legii, chcieli coś tylko odwalić, ale teraz ? Nie chcą zarabiać , to nie !! Kogo Pan zatrudnia w tym przygotowywaniu kontraktów? Powodzenia życzę i nie tracę wiary w stworzenie dobrego , europejskiego, klubu. Pracował Pan w korporacjach, to powinien wiedzieć Pan
jak to działa, tylko złe wzorce z korporacji trzeba "odcedzić" .Pozdr.

Roma - 28.08.2017 13:32:02, *.dynamic.gprs.plus.pl

Brawo, właśnie na taki doping nasi kopacze zasłużyli. Każde kolejne hasło na transparentach lepsze. A trzeci transparent powinien zostać ładnie opakowany i wręczony Prezesowi.

KUBA - 28.08.2017 13:33:26, *.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Rozbawiło mnie "ssij pałę ssij"

do (L)egionista1 - 28.08.2017 13:35:49, *.114

To cytat z Mariusza Waltera "..jedzmy łyżką, a nie chochlą..."

bdbd - 28.08.2017 13:40:43, *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Jedzmy łyżka a nie hohla i te plastikowe łyżeczki w grodzisku za czasów gry rockiego u nich

wotan - 28.08.2017 13:43:59, *.static.ip.netia.com.pl

@legionista1, wytłumaczę ci młody człowieku. Kiedy tow. Walter objął rządy w Legii, zapowiedział, że nie będzie spektakularnych transferów ani szastania pieniędzmy a "małą łyżką" też się można najeść. No i tak się wszyscy najedli, że żadnych sukcesów Legia pod jego rządami nie osiągnęła

doki - 28.08.2017 13:46:49, *.16

Solidnie zarabiać?
Oni zarabiają horrendalne pieniadze, niewspolmierne do reprezentowanego poziomu. Pilakrze u nas są przepłacani I to grubo, Chukwu, Masłowski, Jedrzejczyk I wielu innych pewnie tez. Leśny wróc

Do Legionista1 - 28.08.2017 13:48:35, *.play-internet.pl

Gimbusie. Spytaj się mamusi

Kondi1916 - 28.08.2017 13:59:49, *.10-1.cable.virginm.net

Jestem za Legią od małolata, ale zasłużyli na taki "doping"

Nie pozostaje nam nic innego jak obowiązkowo zdobyć MISTRZA POLSKI i powalczyć o LM! Oczywiście z naciskiem na powalczyć :)

Do (L)egionista1 - 28.08.2017 14:01:31, *.static.chello.pl

Chodzi o słynne "Powinniśmy jeść łyżką a nie chochlą" za czasów ITI, chodziło o powolne budowanie zespołu zamiast głośny transferów a skończyło się sprowadzaniem szrotu z 1ligi

pl - 28.08.2017 14:04:18, *.tel.tkb.net.pl

taki doping to tez dobra metoda na rywali pokroju termaliki, zaglebia, arki i innych poteg, ktore przy pelnym stadionie i dopingu zawsze graly na 200% a wczoraj zaglebie bylo wyjatkowo bezjajowe wiec moze to jest dobra metoda na cieniasow;]

jo - 28.08.2017 14:05:47, *.centertel.pl

@ja - właśnie odwrotnie. Pokazaliśmy już co sądzimy o ich postawie. Teraz czas pokazać - Cała Legia zawsze razem. Dalsze kopanie leżącego nic nie da. Trzeba im się starać pomóc. Wiem, że oglądanie ich dziś powoduje krwawienie oczu ale taki los kibica... :-) Patrząc na wczorajszą frekwencję widać, że mamy 14500 kibiców nie będących kibicami sukcesu bo wczoraj na sukces niewielu liczyło.

... - 28.08.2017 14:06:02, *.dynamic.chello.pl

Kiedyś iTi mówiło żeby jeść łyżką a nie chochlą jak Nas przejmowali

s - 28.08.2017 14:06:32, *.play-internet.pl

Transparent „Jedzmy łyżką, a nie chochlą” nawiązywał do słynnej wypowiedzi właściciela klubu Mariusza Waltera i transferów dokonanych przez Legię zimą.

s(L)avo78 - 28.08.2017 14:06:57, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Przychodzi do zespołu Inaki Astiz, który nie gra i nie trenuje regularnie od dwóch miesięcy (oprócz swoich przebieżek i bywania na siłowni) i jest jednym z najlepszych na boisku.
Naprawdę kopacze-nie wstyd wam?!
A-i jeszcze słowo do pazdana:
"ustrzel hat-tricka, na kadrze ustrzel hat-tricka!!!!"
Szkowięcej iec

@Legionista1 - 28.08.2017 14:07:58, *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Jedzmy łyżką, a nie chochlą” to powiedzenie na zawsze pozostanie w pamięci kibiców z Łazienkowskiej. Te słowa zarząd Legii powtarzał nam jak mantrę, tłumacząc niewielki, jak na ówczesne potrzeby, zastrzyk finansowy przede wszystkim na wzmocnienie składu.

Czasy rządów iti.

do doki - 28.08.2017 14:09:40, *.dynamic.chello.pl

A kto im dał takie kontrakty? Mioduski? Czy Leśnodorski którego wołasz na pomoc?

mietek - 28.08.2017 14:13:03, *.emea.ibm.com

@jo: Nie przyszło Ci do głowy, że spora część z nich to ludzie, którzy wykupili karnety i najnormalniej w świecie szkoda im pieniądze wyrzucać w błoto?

mandeb - 28.08.2017 14:17:21, *.play-internet.pl

Każdemu kto krytykuje proponuję zastanowić się co to jest sport. Po drugie co to za transparent "Źyleta jest zawsze z wami". Po trzecie pamiętajcie o alternatywach - budowa drużyny piłkarskiej i klubu to nie jest takie hop siup.

Hary - 28.08.2017 14:25:16, *.play-internet.pl

W głowie mi się nie mieści jak ludzie odpowiedzialni za transfery dalej pracują w naszej kochanej Legii

Dlatego nie chodzę na Żyletę - 28.08.2017 14:25:43, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

15 lat temu z takimi samymi wynikami piłkarzy doping na meczu takim jak wczorajszy byłby taki sam jak zawsze- zajeb..cie fanatyczny itd. Dzis niestey dumnym pawom na trybunie północnej nie podoba sie wejście do Ligi mistrzów bo przecież musi ono być w pięknym stylu wywalczone. Od dobrobytu większości z was się coś w głowach po..erdoliło. Rozumiem frustracje na wczorajszym meczu jednak nie można dopingować tylko kiedy wszystyko się super układa bo to podręcznikowy przykład kibica sukcesu. Myślałem że będę drzeć morde tak jak zawsze z Żyletą na sektorzee tuż obok ale wy zamiast z.jebistego dopingu w myśl zasady ch.j z wynikami.... woleliście pobluzgać na naszych i pośmiać się z Pazdana. Po 3 tygodniach słabej gry k...rwa??? Spójrzcie na zachowanie kibiców z Dortmundu (nie lubie ich tak samo jak wy) w sezonie gdy byli ostatni w tabeli i jeżeli to do was nie przemawia to już nic nie przemówi...

do KUBA - 28.08.2017 14:27:42, *.dynamic.chello.pl

zacznij jeździć na wyjazdy to nie będziesz się śmiał z tego co jest od wielu lat praktykowane

eth - 28.08.2017 14:38:33, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

"Gimbusie. Spytaj się mamusi". Szkoda że zawsze wśród normalnych musi pojawić się jakiś tępak co myśli że jest lepszy od innych i nie umie normalnie odpowiedzieć na pytanie.

Szkoda też że wczorajsze pytania z Żylety nie trafią do głów piłkarzy bo zatrudniamy prawie samych obcokrajowców, co ani polskiego "nie mówią", a na boisku poświęcają się tylko dla bonusów i premii. Oczywiście nie wszyscy, ale większość. Mam chociaż nadzieję że słowa o kontraktach dotrą do bossa i czas marnotrawienia wielkich pieniędzy (przeszacowane pensje, zatrudnianie piłkarzy co i tak nie grają) wkrótce się skończy.

Wlocek - 28.08.2017 14:42:47, *.satfilm.com.pl

Uwazam ze za czasow prezesury pana Mioduckiego Legia bedzie zsuwalasie w dół. Sklad na nastepne puchary,daj boze ze na LM, trzeba budowac juz zimą.

107 - 28.08.2017 14:58:08, *.dynamic.chello.pl

Piłkarze bez dopingu grają lepiej, takie są fakty. Real, Korona pare lat temu, Zagłębie wczoraj. Kibice też przeceniają swoją rolę.

do doki - 28.08.2017 15:03:24, *.5

jakim trzeba być dzwonem żeby w jednym poście narzekać że Maśłowski i Jędrzejczyk są przepłacani i pisać "leśny wróć"...?

Tyg - 28.08.2017 15:05:35, *.play-internet.pl

Magiera WYPIER*J !

SlawoL - 28.08.2017 15:11:48, *.rev.snt.net.pl

Śmieszy mnie hasło nie przychodźmy na mecze ha ha
Ku**a, to po co nam tacy kibice ? Ja przychodzę na Legię zawsze i jak remisowała z Iglopolem i na stadionie było z 700 osób i mam zamiar chodzić pomimo fatalnego występu z Sheriff-em. Kibiców sukcesu co oddają karnety bo nie zobaczą w tym sezonie boskiego Ronaldo czy innej gwiazdeczki odsyłam do TV - wygodniej bo można popcorn z kapciami na nogach zjeść.

do "Dlatego nie chodzę na Żyletę" - 28.08.2017 15:21:19, *.centertel.pl

w twarz ci plują, a ty mówisz że deszcz pada...
Masz rację nie przychodź!

eth - 28.08.2017 15:23:20, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@Dlatego nie chodzę na Żyletę: po 8 miesiącach słabej gry, a nie 3 tygodniach. Jak Legia za Hasiego była w tyle tabeli ligowej nikt nie myślał o zawieszeniu dopingu. Nie zamierzam się wykłócać co do wczorajszej sytuacji, jedni ją poprą, inni nie, ale gdyby kibice nie reagowali na to jak L osiąga poziom rynsztoku, to teraz byłoby odpadnięcie z el Ligi Europy, za rok byłaby grupa spadkowa a za 3 lata - 1 liga. A piłkarze, zarząd i trener ciągle by myśleli że ich popieramy, cokolwiek by nie robili

L - 28.08.2017 15:37:13, *.dynamic.gprs.plus.pl

mioduskiego i żewłąkowa na Żylete
wyjdźcie do kibiców

kibic L - 28.08.2017 15:46:22, *.centertel.pl

@ Dlatego nie chodzę na Żyletę
Byłeś w Mariehamn, byłeś w Astanie, byłeś w Tyraspolu.
My byliśmy, zdzieraliśmy tam gardła, jeździliśmy dziadowskimi drogami, nie przesypialiśmy nocy bo prowadziliśmy samochód.
Ty chcesz nam mówić jak dopingować, chcesz nas uczyć co znaczy być z Legią.
Szanujmy się jako kibice Legii, ale nie pokazujmy jacy jesteśmy jej oddani takimi wpisami, pomyśl ilu z nas kibiców jest na prawie wszystkich meczach i jak wielu wyrzeczeń wymaga ten doping.

POPIERAM - 28.08.2017 15:52:36, *.70

POPIERAM!!!

MIARKA SIE PRZEBRALA. ILE MOZNA AKCEPTOWAĆ TAKĄ GRĘ? MOŻE W KOŃCU WEZMĄ SIĘ ZA ROBOTĘ I KUCHY W CZWARTEK ODWIEDZI Ł3.

Cult⚽️Legia - 28.08.2017 16:34:43, *.73

Na każdym meczu powinien byc happening nawiâzujácy do Legii I jej stanu przygotowania,Bravo!Legia!Fans!Legia!To!My!

Och(L)ota - 28.08.2017 16:48:07, *.centertel.pl

Do kibic L: A Ty byles w Mielcu na Stali?byles w Krakowie na Hutniku? Byłeś w Tarnobrzegu na Siarce??..my bylismy.No.

kmtw - 28.08.2017 17:40:05, *.4.ktmtelekom.pl

kibice sukcesu....

grzesiek - 28.08.2017 17:50:52, *.centertel.pl

Brawo dla pomyslodawcow takiego dopingu. To jest Legia. Jak pilkarzykom nie odpowiada to niech spier*** gdzie pieprz rosnie. Mozna grac juniorami lub chodzic na okregowke na CWKS. Bo na naszych pilkarsy patrzec ostatnio sie nie da !

grzesiek - 28.08.2017 18:15:33, *.centertel.pl

Ciekawe jak wyglada sytuacja z pazdanem. Czy nie ma ciekawych ofert czy prezes zakazal wyjazdu. Sadze ze to drugie. Przydalby sie tutaj wywiad z Michalem i o to prosze redakcje. Chociaz Michal taki zapracowany ze nawet wywiadu pewnie nie ma kiefy udzielic...

W weekend z widzewem!!!! - 28.08.2017 18:33:21, *.centertel.pl

A ja, pomijajac powyzsze zale i dyskusje, nawoluje na mecz rezerw!!!! Te ku.. y przyjada w kilkaset sztuk, poprowadza zajebisty doping i beda czuli sie jak u siebie, a my jak zwykle nic nie zrobimy. Przyklad: pierwszy mecz Victorii Sulejowek wlasnie z nimi, z L3 zadnej delegacji, Legijny Sulejowek robil co mogl, ale gdzie 8 chlopa na tylu... A Sulejowek zawsze wspiera Legie... Ale jak trzeba wesprzec mniej znaczace zgody- to ha im w de, za przeproszeniem...

olew - 28.08.2017 18:33:44, *.warszawa.vectranet.pl

Ja przeżywałem arytmetyczne widmo spadku na dwa mecze przed końcem ligi ( dwa razy , raz z Deyną i Gadochą w składzie !), ale nigdy nie było na Legii zorganizowanej szydery z zawodników i klubu. Części kibiców się miesza wszystko . Legia to nie jest trybuna północna, to nie są Jej fani, to coś znacznie więcej .

do Och(L)ota - 28.08.2017 18:39:08, *.play-internet.pl

Tak licytować sie gdzie kto był to moźemy dalej tylko po co?Jak ja byłem w Neapolu,a ty nie,ale za to na przykład ty byłeś w Kazachstanie a ja nie to co wtedy?kto będzie bardziej kumaty i kto bedzie mial wieksze prawo do narzekania?

k. - 28.08.2017 18:57:43, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Prawdą jest, że od dobrobytu się przewraca bo kiedyś MP nie było tak często jak ostatnimi laty ale prawdą jest też, że Żyleta zareagowała odpowiednio i całkowicie popieram ten protest i jej postulaty.

mietek - 28.08.2017 19:56:07, *.ssp.dialog.net.pl

@eth: Może i coś w tym jest, co mówisz. Ale akurat wczoraj to ta nasza Legia była w przeważającej większości polska. W podstawie wyszło 7 Polaków. A od zejścia Berto graliśmy ósemką "naszych". Więc teoretycznie powinni zrozumieć, co im trybuny miały do zarzucenia.

@kibic L: Byłem z Legią na początku lat 90., przed wejściem Romanowskiego do klubu, gdy w bólach utrzymywaliśmy się w lidze. Byłem, gdy dostawaliśmy bolesne ciosy na Ł3 od Widzewa. Nie odwracałem się od klubu, gdy poniewierała nami Wisła, a nawet Dyskopolo. Więc nie mów mi może o wierności.

Nie będę Ci mówił, jak masz kibicować, bo i tak Cię nie przekonam. Ale spróbuj się zastanowić nad jednym - naprawdę uważasz, że piłkarze przejmują się Twoim dopingiem lub jego brakiem? Żaden tego na głos nie powie, bo się boi, ale oni wszyscy podzielają zdanie Trałki wypowiedziane półtora roku temu. Czy będziemy na meczu, czy nas na nim nie będzie, czy będziemy śpiewać, czy będziemy z piłkarzy szydzić - oni i tak wypłaty dostaną. Jedynym, który się może przejmie protestami kibiców, będzie prezes. Ale wcale nie dlatego, że mu na nas zależy, a dlatego, że się słupki w excelu nie będą zgadzać.

@grzesiek: Swoim ostatnimi dwoma meczami Pazdan dał wyraźny sygnał w kierunku poważnych lig, że się do nich nie nadaje.

Zajmon Szczecin - 28.08.2017 19:59:13, *.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@grzesiek
Chodzą słuchy ze Pazdan odchodzi. Ja tam nie żałuję bo

xax - 28.08.2017 20:00:36, *.90

ale wiecie barany, ze oni mają wasz protest w dupie? srają czy wy wydzieracie się z trybun czy nie XD

@dlatego nie chodze - 28.08.2017 20:03:54, *.146.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

przecież możesz dopingować razem z kolegami z sektora zamiast pouczać tych z północnej.ja uważam że swoją postawą kopacze zasłużyli na szyderstwa.bo odpadli z pastuchami co to nawet 15 lat temu nie istnieli i nie stworzyli pół sytuacji na bramke a zarabiają bańkę rocznie.w latach 90tych też tak zarabiali i bilety też były takie drogie?

jaaa - 28.08.2017 20:39:25, *.dynamic.gprs.plus.pl

A pilkarki trenerek I prezesik sie tak przejeli zachowaniem trybun ze az 3 dni wolnego wzieli

ja - 28.08.2017 20:44:09, *.dynamic.chello.pl

Dla mnie przychodzenie na mecz i brak dopingu jest bezsensowny.
Nie jest to gra na którą da się patrzeć, więc nie wiem po co (jak nie ma dopingu) miałbym na stadion przyjść?

(L) - 28.08.2017 21:49:32, *.ilabs.pl

Po iluś latach wracamy do tego jedzenia łyżką made in iti...

Szkoda, tym bardziej że ostatnie lata to była chochla. Do tego przywykliśmy. To dawało nam sukcesy i pieniądze. Radość i spełnienie.

Dziś wracamy do kłótni na forum zamiast tak jak ostanie kilka lat wymianą opinii czym jak kiedy najtaniej/najszybciej w Europe.

Każdy protest jest zły. Każdy. My jesteśmy od kibicowania, walenia pięściami, machania flagami.Zdzierania gardeł.

Ale na to co się dzieje to trzeba jakoś zareagować. I TAK JEST MIESIĄC ZA PÓŹNO NA REAKCJĘ!

Jak plują w mordę to nie ma co udawać, że to deszcz.

Ktoś tam pisze, że 15 lat temu to by było nie do pomyślenia.(nie do pomyślenia był brak piro na meczu i łażenie w folii malarskiej hehe). Albo aparat cefrowy tudzież i'phone haha!

Hmm a mecz z Lubinem 1998? A Manuela za Mięciela? A liść dla Tomka Sokołowskiego 1?
A początek sezonu 2001/2002?

A mecze z Odrą W 1997-99?

Tak byłem i na Hutniku i w Mielcu (nie raz).

Piłkarze, trenerzy i działacze są winni temu dziadostwu które jest .

Nikt nie wymaga od Magiery LM : ale awansu do 4 rudny już tak!

A my przegrywamy z kazachstabem i Mołdawią!

Gdzie jest piłkarski trzeci świat?!

Nikt nie wymaga od piłkarzy, ze będą grać non stop pięknie i "z intensywnością z LM" - ale ZAPIERDALANIA JUŻ TAK!

Nikt nie wymaga od Moiduskiego transferów a'la CR7.

Ale do kkk nędzy GDZIE HAJS Z LIGII MISTRZÓW?
0
GDZIE ZA TRANSFERY?!

To o trupa w szafie była ta walka między właścicielami? Nikt w to nie uwierzy!

GDZIE TO SIĘ PODZIAŁO!?

kibic L - 28.08.2017 22:12:25, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie bardzo rozumiem w czym wielu z Was miało problem.
Skoro siedzieliście na innej trybunie niż północna, mogliście dopingować a nie wyzywać tych co nie dopingowali od baranów, pawi itp. Czy ktoś Wam zabronił. Decyzja Żylety wynikała tylko i wyłącznie z chęci pokazania piłkarzom, że powinni się przykładać do gry, skoro mają zaszczyt tutaj grać. Po jaką cholerę prowadzimy między sobą wojny i wzajemne szczucie, uważacie, że nie ma tutaj kibiców, którzy tak samo chcą dobra tego klubu. Jesteśmy przekrojem społeczeństwa, zwolennikami różnych partii, różnych światopoglądów, różnych spojrzeń na Legię, ale wszyscy jesteśmy kibicami i staramy się robić to co umiemy najlepiej. Nie będę się z nikim tutaj licytował w kwestii frekwencji, bo w ciągu ostatnich kilku sezonów nie byłem chyba na 4-5 meczach, wszystkich razem z wyjazdowymi i tymi gdzie mieliśmy zakazy i wiem ile mnie to kosztowało zdrowia i wyrzeczeń, aby dopingować naszej Legii i z pewnością nikt mnie tego dopingu uczyć nie będzie. Jestem na Żylecie i szanuję decyzje tutaj podejmowane ( choć nie zawsze muszę mieć podobne zdanie)

Stefan - 28.08.2017 22:29:45, *.dynamic.chello.pl

Do czego poza dostarczaniem kasy są potrzebni kibice? Czy doping podczas meczu pomaga pilkarzom?

Alex uk - 28.08.2017 23:29:41, *.16-1.cable.virginm.net

Pizdan to ma pusty ten lysy "sagan" jak bedzie taki elektryczny to wyjedzie ale ku...do rezerw z reszta bym tam posadzila jeszcze moulena, maciusia zmeczonego i fatalnego, w ogole taki Nagy to pownien snickersa opier.... bardziej ma nasrane we lbie jak Wolski i Duda razem wzieci ze nie wspomne o Prijo czy onegdaj Zyro, ja nie wiem od 5-6 okienek kazdy spie....z Legii jakby tu byli w jakims Orzyszu, jakby im ktos kazal gary i kible i to w weekendy, kur.., Czerczesow juz by im dal wolne.........,

MP.J (L) 207 - 29.08.2017 00:07:28, *.centertel.pl

Uważam że najazd na Pazdana jest zbyt ostry. Zasłużona kartka czerwona przedwczoraj i nie do końca zasłużona w meczu z Szerifem, gdyż M.P. niefortunnie złapał sędziego. Inna sprawa że tak grająca Legia nie w wygrała by z nikim czy to w 10 czy 11 na 11. Poza tym dzięki Niemu (Jego interwencjom)zdobyliśmy wiele punktów - np . ostatnio z Piastem Gliwice.Michał jak tylko ochłonie i zostanie z nami to jeszcze pokaże swą bardzo dobrą formę.

DO DLATEOG NIE CHODZĘ NA ŻYLETĘ - 29.08.2017 11:41:54, *.70

DOKŁADNIE. LUBICIE JAK WAM PLUJĄ W TWARZ TO DALEJ CHODZĆIE NA LEGIUNIU A POTEM W NECIE SZCZEKAJCIE, ŻE PRZEGRALI Z OGÓRAMI. JA NIE BEDĘ CHODZIŁ DOPÓKI KTOS IICH NIE WEŹMIE ZA JAJA.

GDZIE SA TB I INNI? ZA DUŻO IMPREZ ALKOHOLOWYCH Z GRAJKAMI I NIE MA KOMU STRASZYĆ

dominoo - 29.08.2017 23:48:28, *.dynamic.chello.pl

Ktoś wytłumaczy o co chodzi z transem" jacek jacques kaczmarek żagań 1967" ?