Konrad Jałocha - fot. Woytek / Legionisci.com

III liga: Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Legia II Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 8. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała na wyjeździe z Sokołem Aleksandrów Łódzki 0-1. Do przerwy było 0-0, choć to gospodarze mieli znakomite szanse by objąć prowadzenie. W 30. minucie gracz Sokoła trafił w poprzeczkę, a próbujący wybić piłkę z pola karnego Majewski zdaniem arbiter zagrał niebezpiecznie nogą i sędzia wskazał na "wapno". Tomasz Bogołębski uderzył nisko nad ziemią tuż przy słupku, ale znakomicie rzucił się Konrad Jałocha i wybił piłkę na rzut rożny.

Jedyną dogodną sytuację dla Legii w pierwszej części gry zmarnował Aleksander Waniek, posyłając piłkę z kilku metrów daleko obok słupka.

Po przerwie Legia zaczęła grać zdecydowani lepiej w ofensywie. W 54. minucie znakomitej okazji po podaniu Cichockiego nie wykorzystał Tsubasa Nishi, a w 65. minucie Majewski z kilku metrów trafił w obrońcę. W końcówce meczu inicjatywę znów przejęli gospodarze i przeprowadzili skuteczny atak. Obrońcy "Wojskowych" nie potrafili zatrzymać Bartosza Mroczka, który wpadł w pole karne i strzałem z 11 metrów po długim rogu pokonał bramkarza Legii. W doliczonym czasie gry legioniści mogli wyrównać, ale golkiper Sokoła obronił zaskakujący strzał gości.

III liga: Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 (0-0) Legia II Warszawa
1-0 - 87' Bartosz Mroczek

Sokół: 1. Michał Brudnicki - 3. Damian Pawlak, 8. Aleksander Ślęzak, 18. Przemysław Woźniczak, 7. Dominik Głowiński, 10. Bartosz Mroczek, 4. Tomasz Bogołębski (88' 5. Damian Bierżyński), 19. Łukasz Marciniak (81' 21. Sebastian Kobiera), 6. Dominik Pecyna (69' 26. Jakub Rogalski), 14. Jakub Szarpak, 9. Kamil Żylski (69' 27. Michał Michałek)

Rezerwa: 1. Sebastian Ostrowski, , 15. Arkadiusz Porochnicki, 22. Jan Kadłubiak

Legia II: 1. Konrad Jałocha - 24. Łukasz Turzyniecki, 5. Tomasz Wełnicki, 4. Mateusz Żyro, 25. Bartosz Olszewski (46' 9. Eryk Więdłocha) - 16. Robert Bartczak, 6. Aleksander Waniek, 14. Tsubasa Nishi, 20. Milosz Szczepański (85' 19. Michał Góral), 18. Piotr Cichocki (69' 23. Grzegorz Aftyka) - 11. Mateusz Majewski (81' 17. Kamil Orlik)

Rezerwa: 12. Mateusz Kochalski, 8. Mateusz Praszelik,

żółte kartki: Rogalski (Sokół) - Żyro (Legia)