Pięciobój: Nowacka 30. na Wojskowych MŚ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

To nie jest najlepszy rok w wykonaniu Oktawii Nowackiej. Po wywalczeniu brązowego medalu na Igrzyskach Olimpijskich, wiele osób liczyło, że legionistka zdominuje większość międzynarodowych imprez w roku kolejnym. Po mistrzostwach Europy i świata, wczoraj odbyły się 45. Wojskowe Mistrzostwa Świata CISM w pięcioboju nowoczesnym, w których Nowacka sklasyfikowana została na miejscu 30.

Legionistka punktowała jedynie w dwóch dyscyplinach - pływaniu (7. miejsce) oraz szermierce (22. miejsce, 12 wygranych).

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (1)

zp - 15.09.2017 23:57:50, *.dynamic.chello.pl

Ch...j z wynikami, Oktawia jesteśmy z Tobą !

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.