fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Relacja z trybun: Jacek to nie Twoja wina, to ch... jest drużyna

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po fatalnych występach naszych kopaczy z klubu zwolniono Jacka Magierę - trenera, który był prawdziwym legionistą, jednym z niewielu, któremu naprawdę zależało na naszym klubie. Żyleta na meczu z Cracovią podziękowała "Magicowi" za wszystko, a zawodnikom dała do zrozumienia, że to właśnie ich postawa i brak zaangażowania zdecydowały o tym, że w miejsce Magiery sprowadzono kilku Chorwatów. "Jacek to nie Twoja wina, to ch... jest drużyna" - skandowali legioniści.

Nie mogło zabraknąć także pieśni wykonywanej na melodię hitu z Wiednia - "Jaceeeeek Magieraaaa". Na Żylecie wywieszony został także transparent "Magic - dziękujemy Ci legionisto!". Niestety czasu nie cofniemy, grajków nie wymienimy, a świetnego człowieka i legionisty, nie będzie na ławce naszego ukochanego klubu.



W niedzielny wieczór przy Łazienkowskiej stawiło się nieco ponad 16 tysięcy fanów, którym niestraszny był siąpiący od kilku godzin deszcz. Wśród obecnych było także 250 dzieci i młodzieży z powiatu nowodworskiego, przybyłych w zorganizowanej grupie dzięki staraniom tamtejszego FC. Przyjezdni do Warszawy nie pofatygowali się. Wcześniej wydali komunikat, iż bojkotują mecz w związku z niewpuszczaniem przez Legię zaprzyjaźnionych z "Pasami" kibiców KSP. W trakcie spotkania Żyleta odniosła się do pustego sektora gości, skandując "Piłka nożna dla kibiców, nie dla k... polonistów", jak również (w końcu nowy rok szkolny za pasem) "Uczcie się dzieci, Polonia k... i śmieci".

Jeszcze zanim spotkanie rozpoczęło się, fani skandowali hasła, które jednoznacznie pokazują, że trybuny stały i nadal stoją po stronie Jacka Magiery: "Jacek to nie Twoja wina, to ch... jest drużyna" oraz hasło dobrze znane z roku 2001: "Zamiast zmieniać wciąż trenerów, przehandlujcie tych kelnerów".

W trakcie spotkania Żyleta kilka razy prowadziła dialog z trybuną Deyny - śpiewając legijne pieśni tak, że najpierw wykonywała je sama "Żyleta", następnie zaś pozostałe trybuny. Nasz doping stał na przyzwoitym poziomie, biorąc pod uwagę liczbę widzów. Gorzej było jedynie na skrajnych sektorach naszego młyna, które były mocniej przerzedzone. Kilka razy jednak udało się ryknąć konkretniej, jak choćby przy pieśni "Legia CeWuKaeS, Ciebie po życia kres, będziemy wspierać...".

Gra piłkarzy przez kilkanaście pierwszych minut była jakby na wyższych obrotach, po czym wrócili do "swojego rytmu gry", który raczej nie porywał. Nic więc dziwnego, że kilka razy z trybun niosło się "Legia grać, k... mać!". Wydaje się niestety, że niewiele robią sobie z tego nasze przepłacane gwiazdy, tak więc najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie rozgonienie towarzystwa w najbliższym okienku transferowym, jeśli oczywiście znajdą się chętni na takich "walczaków".

Dość długo przyszło nam czekać na bramkę dla Legii, ale w końcu udało się. Kilka minut później zaśpiewaliśmy pieśń "Śpiewajmy hej sialala, Legia dziś trzy punkty ma..." - tyle, że po jednym wykonaniu, kilku tysiącom osób fragment "wojskowych wspaniała gra" nie do końca pasował z tym, co mieli okazję obserwować od kilkudziesięciu minut, więc wers ten zmieniono na bliższy prawdzie - "wojskowych ch...wa gra", i w takiej formie śpiewano dalej, kolejnych kilka razy.



Na Żylecie zawisły także transparenty odnoszące się do spektaklu "Kibice": "Pelczyńska zabierz Żelaznego na bajkę do teatru Żydowskiego!" (skierowany do pracownicy klubu), jak również upamiętniające agresję armii radzieckiej na tereny Rzeczpospolitej ("17.09.1939 - pamiętamy! Śmierć komunistom") oraz powstanie Narodowych Sił Zbrojnych ("20.09 - 75 lat NSZ - pamiętamy!").

Po zakończeniu spotkania nie było wspólnych pieśni z piłkarzami. Żyleta kolejny raz pozdrawiała Jacka Magierę, zaś w stronę kopaczy skandowano "Jak już wszystko zj...liście, to Magierę zwolniliście". Wygląda na to, że aby wzajemne relacje wróciły do normy, potrzeba jeszcze dużo czasu.

Tymczasem przed nami aż miesięczna przerwa od meczów przy Łazienkowskiej. Najpierw czekają nas dwa wyjazdy w ciągu czterech dni - do Opola na mecz z Ruchem Zdzieszowice oraz do Białegostoku, a następnie do Poznania.

P.S. Na Żylecie zawisły także transparenty z pozdrowieniami dla kibiców po drugiej stronie muru: "Wowa trzymaj się" i "Kowal Wola PDW" oraz zmarłego kibica - "Ś.P. Walera - nie zapomnimy o Tobie!".

Frekwencja: 16 650
Kibiców gości: 0 (bojkot)

Autor: Bodziach

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (51)

+dodaj komentarz
wrt - 21.09.2017 / 13:19, *..itsa.net.pl

do @rek : fizycznie są przygotowani tak samo jak zawsze od tego są testy , trener od przygotowań fizycznych i lekarze , przyczyną są transfery takich zawodników jak Nikolic , Prijovic i Vadis i zastąpienie ich słabszymi ,oraz kontuzje Radovica i Guilerhme i brak wartościowych zmieników. Co by ugrał np Guardiola bez De Bruyne , Silvy , Jesusa , Aguero i Sterlinga albo jakikolwiek trener bez swoich 5 najlepszych ofensywnych zawodników ?

odpowiedz
DO CHUCHO - 20.09.2017 / 15:13, *..70

FERENCVAROS I UJPEST.

NOWA SZTAMA Z KUMATYMI

odpowiedz
lkjkljkl - 19.09.2017 / 18:20, *..dynamic.chello.pl

Walera z Woli.

odpowiedz
Mr.Z - 19.09.2017 / 15:39, *..131.ipv4.supernova.orange.pl

Czy to ten Walera z Woli?

odpowiedz
ostet - 19.09.2017 / 15:22, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Leśny wróć... Miodek i Fatalczyk wynościę się z tego klubu!!!

odpowiedz
kozlak - 19.09.2017 / 14:59, *..150.ipv4.supernova.orange.pl

Nie kwestionuję tego, że Magiera jest świetnym człowiekiem, nie kwestionuję tego, że Magiera jest legionistą. Ale wybielanie go i zwalanie wszystkiego na grajków nie jest w porządku. Brak tutaj rozsądku. Tak jak w życiu, nie raz trzeba ukochane osoby ostro zj....ć gdy jest potrzeba. Ale nie znaczy to, że przestaje się taką osobę kochać/szanować. W przypadku Magiery mamy tutaj idealizowanie. Prawda jest taka, że od początku roku nie potrafił sobie poradzić z drużyną, przemówić do nich, znaleźć wyjścia z sytuacji. A to jest przede wszystkim zadanie trenera. Zmiany były konieczne.

odpowiedz
młody (L) - 19.09.2017 / 14:40, *..dynamic.gprs.plus.pl

Boczne sektory śpią zamiast śpiewać. Stoi 5cwaniaków i nawet klaskać im się nie chce. Ale niech ktoś uwagę im zwróci to jest gonitwa zaraz. Cześć siedzi i pretensje mają ze nic nie widzą bo ci przed nimi stoją. Ja się pytam co oni tam robią? Buractwo zamiast BRACTWO się zaczyna robić. Cześć starych polonistów u nas się rozsiadla i tyle. Nie mają co zrobić ze sobą to udają Legionistów... Czas zacząć pilnować bocznych sektorów a nie tylko młynu. .. Pozdrowienia Legioności

odpowiedz
do chuchro - 19.09.2017 / 09:40, *..play-internet.pl

Ujpest

odpowiedz
Arek - 18.09.2017 / 22:51, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@roma, odpowiedź wydaje się prosta. Ci co byli na stadionie mają szacunek do Jacka. Ci co na mecze nie chodzą jęczą w necie. Albo drugie wyjście: ci co są na stadionie są najzwyczajniej zesrani i tylko w necie kozaczą. A ja na stadionie byłem, zmokłem, ale dzięki prowadzącym za ten transparent i wsparcie, bo to się Jackowi należy, czy się to komuś podoba czy nie. Tytuł zdobył? zdobył. Odrobiliśmy stratę 12 pkt? Odrobiliśmy. Każdy mówi, że wszystko dzięki Vadisowi i pewnie ma rację, ale mało kto pamięta, że to przecież Magiera zmienił mu pozycję, dzięki czemu on mógł pokazać swoje nie przeciętne umiejętności. I to by było na tyle, dziękuję, dobranoc.

odpowiedz
Arek - 18.09.2017 / 22:50, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@roma, odpowiedź wydaje się prosta. Ci co byli na stadionie mają szacunek do Jacka. Ci co na mecze nie chodzą jęczą w necie. Albo drugie wyjście: ci co są na stadionie są najzwyczajniej zesrani i tylko w necie kozaczą. A ja na stadionie byłem, zmokłem, ale dzięki prowadzącym za ten transparent i wsparcie, bo to się Jackowi należy, czy się to komuś podoba czy nie. Tytuł zdobył? zdobył. Odrobiliśmy stratę 12 pkt? Odrobiliśmy. Każdy mówi, że wszystko dzięki Vadisowi i pewnie ma rację, ale mało kto pamięta, że to przecież Magiera zmienił mu pozycję, dzięki czemu on mógł pokazać swoje nie przeciętne umiejętności. I to by było na tyle, dziękuję, dobranoc.

odpowiedz
tomis(L)avsky - 18.09.2017 / 21:55, *..dynamic.chello.pl

co było śpiewane na melodię "Nasza Legia najlepsza w Polsce jest.."?
Nasza Legia było głośno a potem już nie dosłyszałem

odpowiedz
Tagi - 18.09.2017 / 19:49, *..dynamic.chello.pl

Jacek nie jest aż takim Magikiem , żeby po sprzedaży kilku podstawowych piłkarzy i z kilkoma kontuzjowanymi utrzymać dobry poziom drużyny.
Każdy ma jednak trochę za uszami , szkoda gościa , ale trzeba patrzeć w przyszłość , a nie płakać nad rozlanym mlekiem.

odpowiedz
Chuchro - 18.09.2017 / 19:27, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy ktos wie co to za ekipa z wegier byla na zylecie ?

odpowiedz
Legionista - 18.09.2017 / 18:53, *..226

@0055gp, a pamiętasz jak traktowano Magiere gdy trenował rezerwy i jak musiał walczyć dla dobra zawodników... Przypominam: Magiera miał decyzje czy wrócić do Legii (wiadomo jak go traktowano w rezerwach..) czy pozostać w Zagłębiu.S (który wtedy miał formę i gdyby pozostał to by u nich była Ekstraklasa...) Wybrał Legie i to pokazuje jak szanuje Legie! Poprzedni sezon miał być stracony.. A jednak osiągnął wielki sukces - największy sukces za kadencji Leśnego oraz Miodka (3 miejsce fazie grupowej LM) Wygrał z Sportingiem (Albaniec z nimi ostatnio przegrał..A ma lepszych zawodników...) i zremisował z Realem (Czy ktoś myślał że to się uda?).... Stracił Napastników i Prawego obrońce... A jednak wygrał Ekstraklase! A wcześniej pobił rekord wygranych na wyjeździe (wyrównał) i grał jak równy z równym z Ajaksem (finalista LE) Może jeszcze za wcześnie dla Magiery, ale jestem przekonany że wróci za 5-7 lat i będzie silniejszy!

odpowiedz
do Dino - 18.09.2017 / 18:26, *..centertel.pl

Nikt nikogo nie wyprzedawał tylko piłkarze poznali się co znaczy polska myśl szkoleniowa i domyślili się że lepiej grać większą kasę w gorszych klubach niż liczyć na fart w losowaniach i formę Vadisa w europucharach. To że Magiera nie wiedział o transferach można włożyć między bajki, podobnie jak to że nie odpowiadał za przygotowanie zespołu do sezonu. Magiera wiedział na co się porywa i czym grozi największa kompromitacja w europucharach od czasow chyba Vetry Vilno.

odpowiedz
@rek - 18.09.2017 / 17:58, *..dynamic.chello.pl

do Paffik
Ja jestem konsekwentny kolego... A napisałem w drugiej części posta "prawie", bo w międzyczasie Rzeźnik odszedł do Azerów, a Gui i Rado złapali kontuzje... Pozdro (L)

odpowiedz
@Alex uk - 18.09.2017 / 17:49, *..play-internet.pl

Dowhan i Brychczy. Innych nie widzę. Chyba, że kuchy i kopa

odpowiedz
Vinny24 - 18.09.2017 / 17:44, *..dynamic.gprs.plus.pl

Nie dziwi reakcja Zylety skoro SKLW ciągle broniło yego pseudo trenera. Pokazali tylko jak się znają na piłce. Ten pseudo trener ma na was wy.... i już się zajmuje inna praca :) ale klepcie go po plecach. Bez dwóch pikarzy i z własnym przygotowaniem pokazał ile jest wart lol. Choć ta gadka, że mam plan ale potrzebuje czasu już się troche znudziła. Legia grała największy piach za tego typa z Częstochowy... bo to nawet nie warszawiak i przeciętny Legionista. Jacek Zieliński miał podbij sytuacje ale chociaż był bardzo dobrym obrońca. A ten??? Młodzi go nie znają i maja wy.. szatnia pokazała, że ma.na niego wy.... Real przy pustych grał jak na podwórku ale sukces wielki odniósł ten pseudo trener lol. Real wygrał LM a on odpadł z Mold Asia i Kazachstan em. Największy wstyd e historii klubu ale Zyleta ciągle widzi w nim przyszłość :) Brawo za głupotę :)

odpowiedz
grzesiek - 18.09.2017 / 17:17, *..centertel.pl

Bardzo bym chcial zeby tak sie nie stalo ale w tym sezonie MP po prostu nie bedzie. Zdobedzie go lech wisla badz gornik zabrze.

odpowiedz
0055gp - 18.09.2017 / 17:08, *..217.ipv4.supernova.orange.pl

Wy z tym zachwytem dla JM na serio? A pamiętacie wyniki dwójki.
To, że JM jest sympatycznym, kulturalnym człowiekiem to jedno, a to że sp....ił co tylko można to drugie.

odpowiedz
Alan - 18.09.2017 / 17:02, *..144.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do no name
Hasi odchodził wina Hasiego, Berg odchodził wina Berg itp itp... Magic odchodzi wina...tu ci nowosc pilkarzy...zreszta poczytaj innych sensownych komentarzy np. Guardio(L)i a później obrażaj choć to akurat świadczy tylko i wyłącznie o tym ze brak ci sensownych argumentów.

odpowiedz
Alex uk - 18.09.2017 / 16:36, *..200

wczoraj zewlak powiedzil w analu, ze w druzynie jest dwoch Legionistow..... masakra... ciekawe ktorzy to stawiam na Malarza, ktory wytatuowal sobie L ,a drugi? Nie wiem moze Radovic, natomiast kadra liczy ilu? 23 - 24? a dwoch traktuje klub wiecej niz co miesieczny wydruk z banku, dlatego mamy slabe wyniki, kazdy pilkarz przychodzac do Legii, nawet jezeli milaby byc z Wysp Zielonego przyladka powienien przejsc test wiedzy o Legii. Jezli nie jest w stanie wymienic przynajmniej jedenej Legendy na ktorej by chial sie wzorowac z ubieglych lat, nie wymieni ile klub ma mistrzostw i jakie barwy to nie zatrudniac, powaznie mowie

odpowiedz
Karo(L) - 18.09.2017 / 16:29, *..dynamic.gprs.plus.pl

Bardzo dobre zachowanie kibicow. Magiera jak nikt wczesniej mial klase, wyniki (liga europejska z LM i MP) i przede wszystkim jest legionista ktoremu ma wynikach klubu zalezy bardziej niz na kontrakcie. Zaplacil za rozmonotwanie druzyny przez zarzad, kontuzje i slaba forme zniecheconych juz Legia pilkarzy. A wy ujadacie ze to jego wina i niech spada do Sosnowca. Sami spadajcie, wam nikt i nigdy nie dogodzi. U kazdego trenera ostatnich lat Legia grala slabo, przegrywala kolejene mecze po grze w pucharach i do ostatniej kolejki meczyla mistrza. Gdzie tu byla jakas super gra? Dwumecz z Celtikiem tylko pamietam. Potem bylo dlugo dlugo noc i w koncu super jesien Magiery.

odpowiedz
Do prawie wszystkich tutaj - 18.09.2017 / 16:15, *..centertel.pl

Wy znawcy, fachowcy, specjaliści od footbolu w naszym kraju, najmądrzejsi ludzie na ziemi, zjadacze wszystkich rozumów... ZOSTAWCIE MAGICA W SPOKOJU. JACEK ZROBIŁ LEGIE WIELKĄ I NIKT MU TEGO NIE ODBIERZE. Mioduski won.

odpowiedz
alex - 18.09.2017 / 15:57, *..151.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do Raz : Jak mieli czerwono - czarne dresy to nie znaczy że to byly dzieciaki z Polonii. To była drużyna wydaje mi się że " ruskojęzyczna " przynajmniej takie napisy mieli nas dresach, więc trudno od nich wymagać żeby wstawali na różne hasła. A tak na marginesie to jak to sobie wyobrażasz że ktoś z Polonii ubiera dzieciaki w dresy klubowe i prowadzi na Legię. Ogarnij się

odpowiedz
@Raz - 18.09.2017 / 15:45, *..medicover.pl

to nie byli młodzicy polonii. na dresach mieli napisane HSC Horohyma czy coś takiego.

odpowiedz
Jack (L) - 18.09.2017 / 15:32, *..62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Odkąd DM objął samodzielne stery wszystko się posrało JM to nasz chłopak ale nie był w stanie nic więcej osiągnąć na tym etapie kariery trenerskiej w Legii.BL kombinował ja się dało i były tego efekty a DM patrzy tylko na stan konta i liczy bilans zysków i strat z nim Legia nigdy nie będzie mocna nawet w Ekstrklapie.DM chcesz mieć wyniki to sprowadzają garajków którzy to zagwarantują a nie polubisz na grubasów i ogórków byle byli za darmo.

odpowiedz
Paffik - 18.09.2017 / 15:19, *..190

do @rek
nie to, żebym ich bronił, ale Tobie też brakuje konsekwencji:
najpierw piszesz "ci sami piłkarze", następnie "prawie ten sam zespół". A prawda jest jeszcze bardziej zaskakująca, patrząc na skład ze Śląskiem i sprzed roku. Każdy próbuje naciągnąć trochę fakty, a prawdopodobnie, jak tu ktoś już napisał, wina nigdy nie leży tylko po jednej stronie. Ja żałuję odejścia Jacka w takim momencie. Nic by się nie stało, gdyby dać mu jeszcze trochę czasu. Skoro można na wiosnę odrabiać po 10 czy 12 punktów, to mogliśmy jeszcze dać mu szansę wyjść z dołka. Drugiego takiego nie mamy (pan Lucjan, ale on już ma swoje lata), więc dobrze byłoby trochę szacunku okazać. Pozdrawiam.

odpowiedz
ad - 18.09.2017 / 14:57, *..206

Przygotowanie fizyczne do sezonu kiepskie niestety

odpowiedz
alex uk - 18.09.2017 / 14:55, *..spitfireuk.net

cytat dnia ligi plus:
- zewlak: przesie ile mam dukatow na ruchy?
- ile se naruchasz tyle masz....
wiec z gowna bata nie ukrecisz, widac ostatnie 2-3 okna transferowe zewlak cos wstrzemiezliwy seksualnie byl
I nie ma co gadac, ze tego czy tamtego wina, bez kasy to my mozemy se sciagac pasquato i innych sullejow, nawet Guardiola czy Klopp z tych pokrak wiecej nie wycisnie. Np taki Liverpool zgasil szybko panienke Coutinho, chesz do Barcy, mozesz se chciec, respektuj kontrakt, a u nas pierwsza lepsza oferta i panienki szajby dostaja jak prijo czy vadis a z nimi byloby latwiej

odpowiedz
dino - 18.09.2017 / 14:43, *..201

Idizemy dalej
Nadciąga wiosna 2017
Bez Prijo, Niko, Beresia
Rado łapie kontuzję i gra, ale znacznie poniżej poziomu.
Gra teraz spoczywa na barkach Vadisa
Piłlarz sezonu, odkrycie roku, Bóg wie jak go nazywano
Lato 2017 - odchodzi Vadis
I skład się posypał.
A Wy mówicie, że słaba gra to wina przygotowań.

odpowiedz
dino - 18.09.2017 / 14:37, *..201

Chyba jadący po Jacku dalej nie rozumieją

Ktoś tych piłkarzy (Niko, Prijo, Bereś) sprzedał
jesień 2016:
Prijo 14 meczy - 5 goli
Niko - 19 meczy - 12 goli (plus 80% goli w eliminacjach europucharów)
Bereś - podstawowy obrońca, 6 meczy w Lidze Mistrzów po 90 min.
Rado - obecnie kontuzja

Ktoś kupił za to Necida i Chukwu
Necid - 6 meczy, 1 gol
Chukwu - 2 mecze, 0 goli

Rok temu Śląsk pyknęlismy 4-0, 2 gole Prijo, 1 Rado (plus 1 samobój) zawodników, których w tym meczu sprzed tygodnia we Wrocławiu nie było.

Gdy kopaliśmy Jagę 4-1 na wyjeżdzie, 4-0 Śląska, wychodziliśmy z grupy Ligi Mistrzów to drużyna była znacznie silniejsza.

To nie jest wina Jacka, że mu drużynę rozsprzedano, ani żadnych przygotowań, nie ma wyników, bo nie ma silnej drużyny.

Jacek zrobił z tymi piłkarzami którzy zostalii co umiał, to, że Ci lepsi nie chieli już u nas grać, to nie powód, żeby po Magierze jeździć jak po łysej kobyle.

odpowiedz
eth - 18.09.2017 / 14:24, *..9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szczęściarz powinien trochę częściej mobilizować do "dawania z siebie 100 procent" podczas meczu, bo wczoraj doping był słabiutki

odpowiedz
bubba - 18.09.2017 / 14:03, *..net.hawetelekom.pl

Czasami nasza hipokryzja jest śmieszna, przeczytajcie komentarze po wypowiedzi Magiery po meczu ze Śląskiem, na stu którzy się wypowiadali może jeden coś napisał w obronie Magiery, reszta mówiąc oględnie jechała po nim jak po łysej kobyle. Teraz wielkie wsparcie i lament że go wywalili. Magierze szacunek się należy, faktycznie jest prawdziwym Legionistą, któremu zależało, ale prawda jest taka że wywalił się na trenowaniu Legii, nie ogarnął tego wszystkiego i tyle. Piłkarze są jacy są nikt ich nie broni ale wielkość trenera polega właśnie na tym że potrafi z nich wykrzesać maxa. A fakty są takie że ledwo umęczyliśmy mistrza w zeszłym sezonie, fartem jakich mało, w obecnym gramy dno, odpadliśmy z Pucharów, taki Sullej na razie wymiata na Słowacji u nas miał problem w rezerwach, Sonogo wynalazek Magiery. Lista zawalonych przez Jacka tematów jest długo i dobrze się stało że nie jest już trenerem.
Jeszcze raz szacunek Magierze się należy ale to już koniec i nic więcej. Powodzenia Panie Jacku.

odpowiedz
- 18.09.2017 / 13:56, *..dynamic.gprs.plus.pl

Macierze sprzedali czołowych piłkarzy najpierw 2 napastników i 1 obrońcę który dużo dawał z przodu a potem jeszcze rozgrywającego. Do tego Rado kontuzjowany więc już nie ma kto grać. Nawet Murinio by nic nie poradził na to. Winni są piłkarze i działacze.
Zresztą mina Malarza w czasie pomeczowej wypowiedzi mówiła sama za siebie.

odpowiedz
Guardio(L)a - 18.09.2017 / 13:50, *..internetdsl.tpnet.pl

Drużyna nie jest słaba!
5 reprezentantów Polski, reprezentanci Finlandii, Czech, Albanii, Węgier, gracze z Francji i Włoch -taką drużynę chciałoby mieć 15 trenerów drużyn Ekstraklasy.
Drużyna nie jest słaba, słaby jest trener. I to z całą sympatią dla Magiery.

odpowiedz
A KOGO WINA? - 18.09.2017 / 13:47, *..70

A KOGO TO WINA?

WINA JACKA
SKAUTINGU
PREZESA I PRZEDE WSZYSTKIM PIŁKARZY. WSZYSTKO PRZEGRYWALI, GRALI PIACH I TO NIE WINA MAGIERY? BEZJAJECZNY TRENER

odpowiedz
Do Alan - 18.09.2017 / 13:45, *..centertel.pl

Ty idioto.
Wina piłkarzy i braku piłkarzy ale nie Magiery

odpowiedz
matus007 - 18.09.2017 / 13:40, *..play-internet.pl

Mioduski to jest DNO

odpowiedz
rotua - 18.09.2017 / 13:38, *..internetdsl.tpnet.pl

do Realista.

Z twoim tokiem myslenia to skauting nie jest nam potrzebny skoro dobry trener zrobi mistrza i puchary byle grajkami. Porownaj sklad sprzed roku i obecny. Zobacz kto gra, kto sie leczy i podyskutuj o wynikach. Czytajac wiadomosci odnioslem wrazenie, ze nasi grajkowie do konca sierpnia tylko sie rozgladali kto ich wezmie. Magiera co w tym czasie robil? Probowal zmian w skladzie, nie szlo zaczal zmieniac styl gry z kombinacyjnej na kontrataki. Nie pamietam, ktory z trenerow w taki sposob ratowal wyniki.

odpowiedz
@rek - 18.09.2017 / 13:37, *..dynamic.chello.pl

Do Roma
Ja byłem wczoraj na 212... Ludzie obok mnie ani nie śpiewali, ani nie buczeli... Totalna olewka na te zaśpiewki o Magicu... Pozdro (L)

odpowiedz
Piks - 18.09.2017 / 13:32, *..dyn.telefonica.de

Na bokach Żylety jest slabszy doping przez to że jest tam sporo dziewczyn (przyznaje, wiele z nich daje z siebie maksa), dzieciaków i po części zwykłych pasjonatów piłki kopanej a nie fanatycy

odpowiedz
100 do Bodziach - 18.09.2017 / 13:32, *..dynamic-ww-11.vectranet.pl

Ktoś tych piłkarzy przygotowywał do SEZONU. Od lutego i 2 meczu z Ajaxem ile meczów bardzo dobrych zagrała L? Przeczołgaliśmy i Vadisem przepchnęliśmy tytuł po 10 min oczekiwania na los z białego. Coś w Legii od dawna kulało, i nie bylo impulsu z szatni. Co innego słabo grać..a co innego stać. Przywiazanie Magiery do kaleczących piłkę "gwiazd" typu Jedza było az zastanawiajace. Magic był Magic, zrobił cud w LM i w lidze...ale w L zawsze musisz być Magik, bo inaczej daleko nie zajedziesz. Co do warsztatu szkoleniowca...ostatni rok zachwiał jego postacią ostro. Że to dobry, sympatyczny chłop, z bogatą Legijną przeszłoscia to brawa. Ale za Szeryf i Astane - ktoś musiał beknąc. nie wywalą nagle 15 piłkarzy...wiec głowa Jacka poleciala. czas pokaze czy to była dobra decyzja.

odpowiedz
Zajmon Szczecin - 18.09.2017 / 13:31, *..119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Hugon
Ktoś spaść musi a ja czuję że teraz będzie to Nieciecza i Płock lub Gliwice.

odpowiedz
Roma - 18.09.2017 / 13:19, *..dynamic.gprs.plus.pl

Może i faktycznie ocena trybun jest emocjonalna, ale bardzo ciekawa jest ta rozbieżność kibiców stadionowych i internetowych. Jacek Magieraaaaaa niosło się wczoraj po całym stadionie, nie było gwizdów ani buczeń. A tutaj - ciągłe żale i pretensje. Czy na stadionie gorzej widać? Wydaje mi się, że na żywo jednak łatwiej zobaczyć komu zależy, a kto robi łaskę. Ja rozumiem, że zwolnienie Magiery stało się koniecznością, ale cieszę się, że kibice dali jasny przekaz, kogo darzą szacunkiem.

odpowiedz
Raz - 18.09.2017 / 13:12, *..play-internet.pl

Na 104 siedziała grupka dzieciaków z młodzików polonii. Byli w swoich dresach i ani razu nie wstali nawet przy Mistrzem Polski...

odpowiedz
@rek - 18.09.2017 / 13:07, *..dynamic.chello.pl

Wśród obrońców Magica pojawia się brak konsekwencji... Śpiewając "to nie Magica wina, to chu.owa drużyna" zakładają ci kibice a priori, iż:
- w zeszłym sezonie Magic "świetnie" przygotował drużynę,
- na wiosnę wszystko wygrał "na luzie" w cuglach,
- potem pojechał sobie z drużyną na letnie zgrupowanie gdzie "fantastycznie" przygotował piłkarzy do sezonu,
- aż na koniec ci sami piłkarze ledwie po 2 miesiącach zaczęli sobie "ot tak" grać chu.owo (począwszy od meczu z Arką w SP)

Otóż do tych wszystkich obrońców Magica: koledzy, nie zakłamujcie faktów przyśpiewkami i ślepą lojalnością do Magica... Magic po prostu w chwili obecnej nie nadaje się do trenowania takiego zespołu, jakim jest (L)egia Warszawa... To facet słaby psychicznie, mężczyzna bez charyzmy, trener nie potrafiący potrząsnąć szatnią i piłkarzami, koleś nazbyt spolegliwy i ugodowy, a do tego wszystkiego "fachowiec" pozbawiony jednolitej myśli szkoleniowej...

Bo skoro na wiosnę 2017 roku zespół Magiery grał na wiosnę "tak dobrze", to czemu po 2 m-cach wakacji prawie ten sam zespół ludzi zaczął grać tak fatalnie..? Czemu obrońcy Magica nie potrafią zaśpiewać innej piosenki.:

"...Wszystko, co ugraliśmy w ubiegłym sezonie "na czysto", zawdzięczamy jedynie wysokiej piłkarskiej klasie Vadisa kiepski wf-isto..."

Pozdro (L)

odpowiedz
Hugon - 18.09.2017 / 12:59, *..dynamic-ww-12.vectranet.pl

Magic odbudulesię w Niecieczy.

odpowiedz
Realista - 18.09.2017 / 12:59, *..dynamic.chello.pl

Magiera zasłużył na szacunek, ale Legia to za wysokie progi trenerskie dla Niego. Prawdziwego trenera poznaje się po tym, jak potrafi wykrzesać maxa ze skłądu jaki ma - drużyna nieprzygotowana kompletnie pod względem taktycznym i fizycznym. Taka prawda - a do Żylety kieruję swoje zdanie "oceniajcie realnie, a nie emocjonalnie". To, że Magiera jest Legionistą z krwi i kości wiemy wszyscy, ale tu są za wysokie progi jak na Jego "umiejętności" trenerskie

odpowiedz
Bear - 18.09.2017 / 12:57, *..13.ipv4.supernova.orange.pl

Wina leży pół na pół.
Winni są i sami piłkarze za brak ambicji, zaangażowania i ogólnej determinacji do walki i zwycięstwa, ale winny jest również trener Magiera. To trener przygotowuje drużynę do sezonu pod względem kondycyjnym, fizycznym i mentalnym a nade wszystko strategicznym.
Dla trenera Magiery Legia to jak na razie zbyt wysokie progi.
Mam szacunek do Jacka Magiery jako Legionisty, ale trenerem jak na razie jest fatalnym, i został słusznie zwolniony z tej funkcji, więc nie rozumiem za co kibice aż tak mu dziękują i obwiniają o 100 % niepowodzeń samych piłkarzy ?
Pamiętajcie że wina leży zawsze po obu stronach, bądźcie bardziej obiektywni a nie ślepo patrzycie że jak ktoś jest Legionista to już ,,Bóg'' należy to realnie oceniać.

odpowiedz
Alan - 18.09.2017 / 12:50, *..144.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czyli co brak pucharów to 100 % winy piłkarzy ? W takim razie jestem ciekaw jakie będą transparenty jak Ci sami piłkarze zdobędą MP i PP

odpowiedz