REKLAMA

1/8 finału Pucharu Polski: Wisła za burtą

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Od wtorku do czwartku rozgrywane są spotkania 1/8 finału Pucharu Polski. Już w pierwszym meczu zanotowaliśmy niespodziankę. Bytovia w rzutach karnych wyeliminowała Pogoń Szczecin i w kolejnej rundzie zagra ze zwycięzcą pary Legia - Ruch. W środę Górnik pokonał po dogrywce Sandecję, a Korona z Wisłę Kraków.

W czwartek Cracovia podejmie Zagłębie Lubin, natomiast Legia w Opolu zagra z trzecioligowym Ruchem Zdzieszowice. Dwa ostatnie spotkania odbędą się dopiero w przyszłym tygodniu. Zwycięzcy awansują do 1/4 finału PP. Spotkania kolejnej rundy odbędą się pod koniec października i pod koniec listopada. Wszystkie mecze transmitować będzie Polsat Sport.


1/8 finału PP:

Bytovia Bytów 0-0 k. 5-4 Pogoń Szczecin
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2 pd. Arka Gdynia
Górnik Zabrze 3-2 pd. Sandecja Nowy Sącz
Korona Kielce 1-0 pd. Wisła Kraków

Czwartek 21.09.
godz. 15:30 Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa (Polsat Sport)
godz. 20:45 Cracovia - Zagłębie Lubin (Polsat Sport)

Wtorek 26.09.
godz. 18:00 Chrobry Głogów - Piast Gliwice (Polsat Sport)

Środa 27.09.
godz. 15:30 Chojniczanka Chojnice - Termalica Nieciecza (Polsat Sport)

Terminarz i wyniki Pucharu Polski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
do Olo - 21.09.2017 / 07:37, *..play-internet.pl

W zeszłym roku leszcze wyrzuciły nas z PP w pierwszej rundzie... Po co piszesz takie głupoty.

odpowiedz
Olo - 21.09.2017 / 03:17, *..dynamic-ww-07.vectranet.pl

My mamy zawsze niezłego farta w PP, trafiają nam się do finały same leszcze...

odpowiedz
x do grycha - 21.09.2017 / 00:13, *..19-1.cable.virginm.net

no racja, nazwy druzyn pomieszalem :)
jak ktos chce sobie wspomniec to bucovia-Legia jest na Youtubje, dobry folklor byl ten wyjazd, i widac trybune pastwisko :)

odpowiedz
@rek - 20.09.2017 / 23:52, *..dynamic.chello.pl

Wisła out... Robi się coraz ciekawiej... Pozdro (L)

odpowiedz
Do X - 20.09.2017 / 23:17, *..centertel.pl

Chyba Ci chodziło o Bukovie a nie Bytovie?
Jeśli dobrze pamiętam to w pamietnym meczu z Bukovią pasły się krowy.
A wynik był 3:0 dla Legii

odpowiedz
tomasz problem - 20.09.2017 / 19:35, *..91.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tak do Ciebie rek.Jakos tak wyszlo .sorki

odpowiedz
Arek - 20.09.2017 / 17:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

W półfinale, to już chyba drabinka nie obowiązuje, losowanie jest. Ale pewności nie mam.

odpowiedz
(L)andRover - 20.09.2017 / 12:45, *..static.ip.netia.com.pl

Mamy drabinkę śmiechu - brak Finału PP to będzie wstyd!!!

odpowiedz
grycha - 20.09.2017 / 12:44, *..dynamic.gprs.plus.pl

Widzę że Ktoś mocno zorientowany w temacie . W 1997 roku to graliśmy ale z Bucovia Bukowa a nie z Bytowem. Krowy i pola były w Bukowej ☺

odpowiedz
Zajmon Szczecin - 20.09.2017 / 11:32, *..222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Spokojnie ludziska : mecz będzie jednostronny i jakieś 5-0. "Zdzichy"i cały stadion będą się cieszyć ze z nami grają.

odpowiedz
Bear - 20.09.2017 / 11:19, *..24.ipv4.supernova.orange.pl

A zakładając że Legia wygra z Ruchem i Bytovią to z kim hipotetycznie będziemy grać w półfinale ?

odpowiedz
@rek - 20.09.2017 / 09:50, *..dynamic.chello.pl

do tomasz problem

Jeśli twa odpowiedź była do mnie, bo napisałeś "rec", to powtórzę: jeśli chodzi o mnie, to mam dziwne przekonanie, iż krok po kroku będzie lepiej... Pozdro (L)

odpowiedz
tomasz problem - 20.09.2017 / 09:38, *..42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

rec - patrząc na to wszystko to nie prędko .Juz bylo blisko normalności chyba ,a wyszło jak zawsze .

odpowiedz
@rek - 20.09.2017 / 08:17, *..dynamic.chello.pl

do Jerz z Potoku
do Wolfik

Wiem... Wiem... Może i jestem nadmiernym optymistą, ale jak nie teraz ma się to "wszystko" zmienić, to kiedy..? Tak czy inaczej ty(L)ko (L)egia... Pozdro (L)

odpowiedz
Pio - 20.09.2017 / 07:53, *..play-internet.pl

Skorży już chyba nic nie uratuje

odpowiedz
grzesiek - 20.09.2017 / 07:51, *..centertel.pl

Najpierw Ruch Zdzieszowice
Pozniej jeszcze drutex bytowia .


Ja sie pytam kto losowal druzyny do tego turnieju?
Jak nasi pilkarze maja nie kompromitowac sie jak takixh rywali nam losuja?

odpowiedz
do X - 20.09.2017 / 07:44, *..infoplus.com.pl

ostatnio przejeżdżałem przez bytów. Poszli do przodu i konkretnie. Tam gdzie widziałeś kiedyś krowy teraz są fajne sportowe i rekreacyjne obiekty.

odpowiedz
Wolfik - 20.09.2017 / 01:51, *..dynamic.mm.pl

@rek: Bylebyśmy do Sanoka nie dojechali....

odpowiedz
Jerz z Potoku - 20.09.2017 / 01:13, *..dynamic.chello.pl

@rek - proponuję skromniej z tą autostradą do finału PP. Nasza kadra przed meczem z Duńczykami też już wjeżdżała na ekspresówkę do Rosji, a złapała cztery kichy...
Ps.: pomimo tego, cenię Twój wszechogarniający optymizm, szczególnie w tej szarej, siermiężnej legijnej rzeczywistości. Pozdrawiam.

odpowiedz
x - 20.09.2017 / 00:19, *..19-1.cable.virginm.net

to znowu zagramy z bytovia jak w latach 90tych a za plecami beda pastwiska, a ogrodzenie sektora przyjezdnych to sznurek.....hahahahahaha. kto pamieta ten wyjazd? bylo ze 200 osob

odpowiedz
Fan Huligan - 19.09.2017 / 23:50, *..static.chello.pl

Pogoń gruba kompromitacja hahahahahaha
Bytovia Bytòw.
Hahahahahaha
Buhaahahahhahaahha

odpowiedz
eLka - 19.09.2017 / 23:37, *..opera-mini.net

Trenujmy karne. Zaprawdę powiadam Wam.

odpowiedz
wrt - 19.09.2017 / 23:20, *..itsa.net.pl

a w półfnale Chojniczanka i wielki finał z Chrobrym

odpowiedz
maro - 19.09.2017 / 23:18, *..208

co z biletami dla LEGII w Opolu ?

odpowiedz
do Bytovia wyeliminowała pogoń - 19.09.2017 / 22:49, *..wegrow.domtel.com.pl

Tak bo w innych krajowych pucharach wcale nie ma niespodzianek.

odpowiedz
Bear - 19.09.2017 / 22:39, *..24.ipv4.supernova.orange.pl

No to jestem w szoku, Bytovia ograła Pogoń..

odpowiedz
Kristof - 19.09.2017 / 21:54, *..cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Podobno nowy trener Legii powiedzial,ze jak przegraja ten mecz to wszyscy pilkarze stolecznej druzyny maja wskoczyc do rzeki Odry i wplaw doplynac do Szczecia.On zas bedzie plynal obok nich na lodce i bedzie ich chlostal biczem.

odpowiedz
Bytovia wyeliminowała pogoń - 19.09.2017 / 21:49, *..play-internet.pl

Kolejny przykład jaka ta eklapa jest fikcją i dziadostwem.

odpowiedz
do 3ci - 19.09.2017 / 21:27, *..centertel.pl

Co ty chcesz dobra pora dla nas. Tylko 1 dzien wolnego i w miare wczesniej w domu no chyba ze dogrywka i 14 karnych.

odpowiedz
LW - 19.09.2017 / 21:20, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ruch Z. 0-2 LEGIA ! LEGIA !!!

odpowiedz
@rek - 19.09.2017 / 21:03, *..dynamic.chello.pl

Dzięki tej wygranej Bytovii zrobiła się nam autostrada do finału PP, a tym samym do II rundy LE... Jedziemy z buta... Pozdro (L)

odpowiedz
brrat - 19.09.2017 / 20:52, *..dynamic.chello.pl

Jeszcze nie wygraliśmy w Opolu a już gramy z Bytovią?. Jak zastosują wskazówki Krzepoty że lepiej mądrze stać niż głupio biegać to może być różnie.

odpowiedz
Dob Trzeci - 19.09.2017 / 20:47, *..dynamic.chello.pl

Ja o 8 rano mógłbym mecz obejrzeć, a o 15:30 pewno nie dam rady ;)

odpowiedz
Trzeci - 19.09.2017 / 16:58, *..stansat.pl

Qrwa o 15.30????
Szkoda że nie o 8 rano....

odpowiedz
@G. - 19.09.2017 / 11:11, *..dynamic.chello.pl

ha ha dobreee....

odpowiedz
G. - 19.09.2017 / 09:57, *..218.ipv4.supernova.orange.pl

Znalezione w necie: Z opowieści kibica GKS Starościn: "...Raz też przyjechali do nas "ultrasi" Ruchu Zdzieszowice, którzy w przerwie meczu poszli w kilka osób za ogrodzenie stadionu, na łąkę, gdzie odpalili jakiś stroboskop i świecę dymną i zaczęli śpiewać. A jak my w drugiej połowie odpaliliśmy piro na stadionie to usłyszeliśmy od nich po Śląsku: "Ciuleć im kary, PZPN Ciuleć im kary". Śmiechu było co nie miara..."

odpowiedz