Sadam Sulley i Mateusz Wieteska - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Sulley nie zwalnia tempa

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Sadam Sulley nie zwalnia tempa. Zawodnik wypożyczony do słowackiego Zemplina Michalovce kolejny raz trafił do siatki. Tym razem otworzył wynik spotkania z Dunajską Stredą. Dobrej passy nie notują legioniści wypożyczeni do Zagłębia Sosnowiec. Ich ekipa zanotowała trzecią porażkę z rzędu i w efekcie znalazła się w strefie spadkowej.
Konrad Michalak (Wisła Płock) - do 77. minuty w wygranym 3-1 meczu z Cracovią. Zanotował asystę.
Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) - od 69. minuty w wygranym 1-0 meczu z Piastem Gliwice

Vamara Sanogo - do 67. minuty w przegranym 0-1 meczu z Wigrami Suwałki

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) – 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Pogonią Siedlce
Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – nie grał w wygranym 2-0 meczu z Miedzią Legnica
Mateusz Leleno (Puszcza Niepołomice) - nie grał w wygranym 3-1 meczu ze Stomilem Olsztyn
Radosław Majecki (Stal Mielec) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Odrą Opole
Michał Suchanek (Górnik Łęczna) - od 77. minuty w wygranym 1-0 meczu z GKS Tychy

Słowacja
Zemplin Michalovce
Tin Matić - nie grał w przegranym 1-2 meczu z DAC 1904 Dunajska Streda
Sadam Sulley - do 75. minuty w przegranym 1-2 meczu z DAC 1904 Dunajska Streda. Strzelec bramki na 1-0 w 10. minucie spotkania.

Włochy
Sandro Kulenović (Juventus Primavera) - 90 minut w przegranym 1-2 z AS Roma Primavera