Sandro Kulenović - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Kulenović czeka na gola

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Sadam Sulley zakończył passę meczów ze zdobytą bramką. Zawodnik z Ghany nie znalazł sposobu na bramkarza Żyliny. Z kolei wciąż bez gola w Primaverze jest Sandro Kulenović. Chorwat zaliczył kolejny pełny występ, ale tym razem nie wpisał się na listę strzelców w potyczce z Chievo. W I lidze na murawie spotkali się wypożyczeni legioniści - Radosław Majecki (Stal Mielec) oraz trio z Zagłębia Sosnowiec.

Konrad Michalak (Wisła Płock) - do 80. minuty w wygranym 1-0 meczu z Termaliką Nieciecza
Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) - od 75. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Cracovią

I liga
Pogoń Siedlce
Adrian Małachowski – nie grał w wygranym 3-2 meczu z GKS Tychy
Jakub Szrek – do 80. minuty w wygranym 3-2 meczu z GKS Tychy. Ukarany żółtą kartką.

Zagłębie Sosnowiec
Rafał Makowski - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu ze Stalą Mielec. Ukarany żółtą kartką.
Tomasz Nawotka - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu ze Stalą Mielec
Vamara Sanogo - do 90. minuty w zremisowanym 1-1 meczu ze Stalą Mielec

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) – 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Miedzią Legnica
Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – od 63. minuty w wygranym 2-1 meczu z Puszczą Niepołomice
Mateusz Leleno (Puszcza Niepołomice) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Radosław Majecki (Stal Mielec) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Zagłębiem Sosnowiec
Michał Suchanek (Górnik Łęczna) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Olimpią Grudziądz

Słowacja
Zemplin Michalovce
Tin Matić - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Żyliną
Sadam Sulley - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Żyliną

Włochy
Sandro Kulenović (Juventus Primavera) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Chievo U-19