Mateusz Szwoch - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Pierwsza bramka Szwocha

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mateusz Szwoch zdobył swoją pierwszą bramkę w sezonie. Wypożyczony do Arki pomocnik wykorzystał rzut karny w spotkaniu z Termaliką Nieciecza i w efekcie jeden punkt powędrował do Gdyni. Punkt wywalczyła także ekipa z Sosnowca, ale w kiepskim nastroju z boiska schodził Rafał Makowski, który jeszcze w pierwszej połowie doznał urazu. Na Słowacji Sadam Sulley nie znalazł sposobu na bramkarza Spartaka Trnava.

Konrad Michalak (Wisła Płock) - do 69. minuty w przegranym 0-2 meczu z Koroną Kielce
Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Termaliką Nieciecza. Strzelec bramki na 1-1 w 39. minucie wykorzystując rzut karny.

I liga
Pogoń Siedlce
Adrian Małachowski – nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Górnikiem Łęczna
Jakub Szrek – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Górnikiem Łęczna. Ukarany żółtą kartką.

Zagłębie Sosnowiec
Rafał Makowski - do 37. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Bytovią Bytów
Tomasz Nawotka - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Bytovią Bytów
Vamara Sanogo - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Bytovią Bytów

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) – 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Rakowem Częstochowa
Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – do 83. minuty w przegranym 1-2 meczu z GKS Katowice
Mateusz Leleno (Puszcza Niepołomice) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z GKS Tychy
Radosław Majecki (Stal Mielec) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Chojniczanką Chojnice
Michał Suchanek (Górnik Łęczna) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Pogonią Siedlce

Słowacja
Zemplin Michalovce
Tin Matić - nie grał w przegranym 0-3 meczu ze Spartakiem Trnava
Sadam Sulley - 90 minut w przegranym 0-3 meczu ze Spartakiem Trnava

Włochy
Sandro Kulenović (Juventus Primavera) - do 83. minuty w przegranym 0-2 meczu z Torino U-19