Dariusz Mioduski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Mioduski o Nagyu: Wspieram decyzję trenera

Woytek, źródło: przegladsportowy.pl / Przegląd Sportowy - Wiadomość archiwalna

– Wspieram decyzję trenera Jozaka. Podobnie jak on uważam, ze Dominik Nagy powinien przemyśleć kilka spraw. Trener chce, żeby przede wszystkim oczyścił głowę. Ostatnio grał po prostu słabo. Nie był skupiony na futbolu. Żeby być gwiazdą, trzeba grać jak gwiazda. Robić różnicę, sprawiać, żeby cały zespół grał lepiej. Taki status nie bierze się z niczego, a Dominik ostatnio chyba trochę tak myślał, że będzie występował za zasługi – powiedział na łamach Przeglądu Sportowego Dariusz Mioduski.

Prezes stołecznego klubu odniósł się także do pogłosek na temat niesportowego trybu życia zawodnika (imprezowanie do późna na mieście). Mioduski stwierdził, że zawodnik nie pije alkoholu, jest młody i może się czasem pobawić. - Na wszystko jest jednak czas i miejsce. Nie może się dziwić, że kibice patrzą na niego krzywo, gdy Legia przegrywa, a on słabo się prezentuje. Wychodzisz na kolację, siedzisz o 24 na mieście, a na następny dzień grasz mecz. To byłby okej i do przyjęcia, gdyby na boisku wszystko się zgadzało. A nie zgadza. To jest Legia. Tu trzeba zapieprzać. Dominik musi zrozumieć, że w tym klubie wymagania są ogromne – dodaje Mioduski.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.