Dariusz Mioduski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mioduski o Nagyu: Wspieram decyzję trenera

Woytek, źródło: przegladsportowy.pl / Przegląd Sportowy - Wiadomość archiwalna

– Wspieram decyzję trenera Jozaka. Podobnie jak on uważam, ze Dominik Nagy powinien przemyśleć kilka spraw. Trener chce, żeby przede wszystkim oczyścił głowę. Ostatnio grał po prostu słabo. Nie był skupiony na futbolu. Żeby być gwiazdą, trzeba grać jak gwiazda. Robić różnicę, sprawiać, żeby cały zespół grał lepiej. Taki status nie bierze się z niczego, a Dominik ostatnio chyba trochę tak myślał, że będzie występował za zasługi – powiedział na łamach Przeglądu Sportowego Dariusz Mioduski.

Prezes stołecznego klubu odniósł się także do pogłosek na temat niesportowego trybu życia zawodnika (imprezowanie do późna na mieście). Mioduski stwierdził, że zawodnik nie pije alkoholu, jest młody i może się czasem pobawić. - Na wszystko jest jednak czas i miejsce. Nie może się dziwić, że kibice patrzą na niego krzywo, gdy Legia przegrywa, a on słabo się prezentuje. Wychodzisz na kolację, siedzisz o 24 na mieście, a na następny dzień grasz mecz. To byłby okej i do przyjęcia, gdyby na boisku wszystko się zgadzało. A nie zgadza. To jest Legia. Tu trzeba zapieprzać. Dominik musi zrozumieć, że w tym klubie wymagania są ogromne – dodaje Mioduski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (50)

+dodaj komentarz
A(L)K - 22.10.2017 / 10:11, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

szkoda,że zabrakło "jaj" w sytuacji z VOO - machał Legią jak ogon psem, jakby VOO poszedł do rezerw zamiast OP byłoby to z korzyścią dla k(L)ubu innych piłkarzy i samego VOO

odpowiedz
hajdukL - 21.10.2017 / 12:11, *..ar-network.pl

@jaceklwo dobrze napisane.

odpowiedz
mietek - 21.10.2017 / 10:13, *..adsl.inetia.pl

@Arek: Dam mu jeszcze szansę :) Sam nie wierzę w jego deklaracje o strzeleniu 20 goli, szczególnie patrząc, jak się zachowuje na boisku, ale wrzask podniosę po ostatnim meczu w sezonie :)

odpowiedz
Snoop Dog - 20.10.2017 / 21:56, *..dynamic.mm.pl

Panie Prezesie Mioduski. Proponuję zapłacić "grupie parkingowej" by jeszcze raz "dała liścia" Nagy'emu. Zapewne wówczas będzie grał dla ukochanego klubu i jego wielkich kibiców. Do dzieła.

odpowiedz
vip - 20.10.2017 / 20:52, *..kpn-gprs.nl

po meczu w Poznaniu mioduski ma podobno jeszcze wieksze loki na glowie..

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 20.10.2017 / 19:33, *..play-internet.pl

Poniewaz Legia nie jest klubem o powaznych aspiracjach,to i zawodnicy nie traktuja pobytu w Legii powaznie.D.Mioduski jest wlascicielem,ktory z Legii zrobil przedsiebiorstwo handlowo-uslugowe,tzn sprowadza zawodnikow za niewielkie pieniadze,ktorzy albo nie maja klubu,albo sa za grubi,albo po dlugotrwalej kontuzji i do Legii sa sprowadzeni tylko po to,zeby "odbudowac forme"a potem na sprzedaz.Dlatego wszyscy pilkarze traktuja Legie jako tzw trampoline,lub tez poczekalnie,gdzie moga sie przebujac,troche za pilka pobiegac w bardzo malo wymagajacej lidze,a jak juz "wskocza na wlasciwe tory"to "przestaja umierac za Legie",tylko za lepsza liga sie zaczynaja rozgladac.Nie oszukujmy sie,do naszej ekstraklapy zaden zawodnik o chociazby srednich umiejetnosciach,ktory nie "przechodzi akurat kryzysu formy" nie przyjdzie.Dlatego uwazam,ze jedynym wyjsciem z sytuacji,jest naprawde silne konsorcjum finansowe,ktore zainwestuje w druzyne naprawde powazne pieniadze,wychodzac z zalozenia,ze zeby wyjac,trzeba wlozyc i zakupi kilku pilkarzy,ktorzy beda traktowac Legie profesjonalnie,a nie jak sanatorium,gdzie trafili tylko po to,zeby przejsc rehabilitacje,a wlasciciel na wstepie informuje "kuracjusza",ze jak wroci do zdrowia,to idzie na sprzedaz.Szkoda strzepic ryja na to,co w Legii sie wyrabia,bo na Legie jezdze od 1983 r i nie raz bylo pod gore,ale takiej padliny,jak w ostatnich kilku latach nigdy nie bylo.

odpowiedz
Zbyhoo - 20.10.2017 / 19:10, *..248.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Prezes ciągle gada pod publiczkę.

odpowiedz
Legionista - 20.10.2017 / 18:06, *..226

do do grzesiek, "Murzynki były fajne; Zeigbo i ten masywny stoper z Francji." jeszcze był dobry Chinyama.

odpowiedz
Arek - 20.10.2017 / 16:55, *..free.aero2.net.pl

Oj ludzie, ludzie. A gdzie to wyczytaliście, że Nagy ma zasługi? Bo ja wyczytałem, że Mioduski stwierdził, że Nagy myślał, że będzie grał za zasługi. Widać różnicę? @mietek, jak dla mnie to już możesz zacząć pisać, bo Sadiku nie strzeli żadnych 20 bramek w sezonie. Jak 10, 15 mu się uda, to będzie dobrze. Zresztą ja uważam, że powinniśmy na 2 napastników grać, to może i szans miałby więcej.

odpowiedz
Legionista - 20.10.2017 / 16:54, *..226

Trener ma wsparcie... JM też miał wsparcie, a każdy wie co się potem wydarzyło.... Wiadomo że inna sytuacja i że nie zwolni RJ, ale ten wywiad jest PR... A tymczasem Astana wygrywa 4:0 z M. Tel-Aviv, a Sheriff z Lokomotiwem zremisował 1:1...

odpowiedz
do kojot - 20.10.2017 / 16:16, *..dynamic.chello.pl

Nie masz racji. Różnica jest taka, że Cieżniak był w życiowej formie i nie latał po klubach nocnych w noc poprzedzającą mecz. Nawet jak latał to nie było podstaw do przesunięcia go do rezerw, bo broniły go występy w meczach.
Nagy obecnie nie obroni się postawą na boisku, a znaczny spadek formy może skutkować przesunięciem do rezerw. Do tego pozaboiskowy tryb życia nie ułatwia mu sprawy. Proste jak budowa cepa.

odpowiedz
grzesiek - 20.10.2017 / 16:14, *..centertel.pl

Macie racje Ondrej Duda , Dickson Choto. Bardzo dobrzy pilkarze. No i nasi bramkarze. Boruc, fabiański, w sumie szczesny tez ale wojtek oczywiscie. ;)

odpowiedz
mietek - 20.10.2017 / 16:06, *..adsl.inetia.pl

@ do grzesiek: Vadis ciągnął całą drużynę, bo mu zależało na transferze i chciał się pokazać. A Ljuboja poza rolą sportową odegrał też tę edukacyjną - przypomnij sobie, ile się od niego nauczył Radović.

A ten "masywny stoper z Francji" nie był z Francji, tylko z Burkina Faso :) Moussa Ouattara. Razem z Dicksonem Choto stworzyli najlepszy duet stoperów od czasu Jacek Zieliński - Marek Jóźwiak.

odpowiedz
Witkacy - 20.10.2017 / 15:53, *..centertel.pl

W Legii ma być normalnie a nie cały czas bałagan! Spadające liście to tzw. Nagana za nie przykładanie się do obowiązków pracownika! Proste choć formy nagany nie (?) popieram. Prezes-ma wizję i oby mu wyszła by LEGIA była mocnym szanowanym klubem, z bogatą na + historią i zwycięstwami, z pewną kasą na transfery i działalność i by wychowanków i innych grajków nastrajała w poczuciu odpowiedzialności za swoje czyny bo LEGIA to LEGIA!!! I zdrowie wszystkich LEGIONISTÓW! Ananas rulezzzzzz!!!

odpowiedz
@do grzesiek - 20.10.2017 / 15:42, *..183

Zeigbo wcale nie był taki rewelacyjny, właściwie rozegrał tylko jeden bardzo dobry mecz z Widzewem o SP, strzelił jesienią kilka bramek. Wiosna była już słaba w jego wykonaniu. Jeszcze Dickson Choto był niezłym zawodnikiem, przez lata podpora defensywy.

odpowiedz
(L) - 20.10.2017 / 15:04, *..191

Parafrazując powszechnie znane powiedzenie - "Król jest Nagy".

odpowiedz
do grzesiek - 20.10.2017 / 14:49, *..warszawa.vectranet.pl

Najlepszy byl Vadis, Ljuboja był super, ale Vadis ciagnął całą wiosnę sam jeden !!! tę drużynę, a cała liga chciała Go zabic, bo ssfaulować się nie dawał.Dlatego odszedł , w Polsce nie ma sędziów na boisku . Murzynki były fajne; Zeigbo i ten masywny stoper z Francji. Najbardziej elegancki byl Duda, co on zrobił w Kijowie z tymi Metalistemi ... miodzik ! lubiłem Go bo technika brylantowa i niedbały styl mijania przeciwników , prawie jak Kazik .

odpowiedz
Legia⚽️News - 20.10.2017 / 14:46, *..37

Bravo!a teraz jeszcze innych co olewajá Legie!oczyścić!i wstawić młodych utaléntowanych!

odpowiedz
grzesiek - 20.10.2017 / 14:28, *..centertel.pl

Dokładnie. Ljuboja to chyba był najlepszy obcokrajowiec grający w Legii. Grając z nim w drużynie pewnie nawet kopczyński miałby notę 4.0 zamiast 2.0
Taka prawda. Ciągnął cały zespół za uszy nawet jak nie szło. Rozruszał radovicia, który przejął po nim pałeczkę dowodzenia w Legii i po tym czasie Rado ciągle grał już na najwyższym poziomie.
A za Ljuboją Vadis OO :) Miejsce 3 przyznałbym chyba Edsonowi/Rogerowi/Vukoviciowi.

odpowiedz
przemo293 - 20.10.2017 / 14:17, *..dynamic-ra-10.vectranet.pl

teraz popierasz?a jak Magiere zwalniali pilkarze to go nie poparles

odpowiedz
do mietek - 20.10.2017 / 14:14, *..itsa.net.pl

100% Amen

odpowiedz
Czesio - 20.10.2017 / 13:56, *..38

Nie można zmienić czyjejś natury z dnia na dzień, George Best też grał dużo lepiej na kacu, jak chlał do rana przed meczem, bo wtedy się bardziej starał.

odpowiedz
olew - 20.10.2017 / 13:56, *..warszawa.vectranet.pl

Nabroiło poprzednie trio ( on w nim był - fakt). Numeru ze Szkotami, to długo nikt nie przebije ... a to był inny jakiś prezio chyba... Grajki są rozpuszczone, trzeba im zmiany w szatni.Ale czy tylko grajki ?! Dlaczego młodzi Warszawiacy nie mogli zobaczyć meczu z Realem czy Ajaksem. Ja wiem. Ale nie powiem.

odpowiedz
mietek - 20.10.2017 / 13:34, *..adsl.inetia.pl

@L DO ILU: Weź tak nie jedź po Kuchym. Nawet ze swoimi ograniczeniami nakrywa czapką Nagya. A obecnie jest chyba jedynym zawodnikiem w kadrze, któremu zależy i który walczy. No, może jeszcze Astiz tak samo.

odpowiedz
mietek - 20.10.2017 / 12:48, *..adsl.inetia.pl

@Krzeszczu: No i brakuje nam Ciebie, przyjacielu :)

@grzesiek: Sadiku - 5/20 (w lidze ma dwie). Jest przeze mnie liczony. Jak nie spełni obietnicy i nie strzeli zapowiedzianych 20 bramek w sezonie, to jako pierwszy zacznę krzyczeć, żeby go stąd wyp...rowadzić byle dalej.

@ILU: Weź nie porównuj g*wna z czekoladą. Statystyki Ljuboi biją na głowę wielu innych - ponoć lepszych - grajków.

Liga: 56 rozegranych meczów, 23 gole, 7 asyst.
Puchar Polski: 4 mecze, 2 gole, 1 asysta.
Superpuchar Polski: 1 mecz, 1 gol.
Liga Europy (lub kwalifikacje): 17 meczów, 4 gole, 5 asyst.

Generalnie rzecz w tym, że jak sobie Ljuboja pobalował trochę na mieście, to potem i tak robił swoje na boisku. A młodemu się po prostu we łbie przewróciło i tyle.

odpowiedz
L DO ILU - 20.10.2017 / 12:48, *..dynamic-ww-12.vectranet.pl

Różnica jest tak ze Ljuboja z Rado balowali do rano w dyskotece a później w 2 potrafili wygrać mecz. Proszę Cię nie porównuj Tego słabeusza do wspomnianej dwójki.Nagy dla mnie to poziom kucharczyka a nawet nie wiem czy za wysoko oceniłem. Pozdro

odpowiedz
Cziko - 20.10.2017 / 12:37, *..dynamic.gprs.plus.pl

do Krzeszczu, @olew i tym podobnych co bronią kudłatego

prezes to przede wszystkim nie powinien kłamać i ogarniać
swoich pracowników - mieć kontrolę . Niestety DM kłamie
( np. kupno Sadiku itp. ) nie ogarnia co się dzieje w klubie i nie ma również charyzmy więc ludzie mają na niego wyje.....
A Waszym argumentem jest " dajmy mu czas "
Nikt w tak krótkim czasie nie spierdo... tyle jak DM.




odpowiedz
Kojot do kojota - 20.10.2017 / 12:28, *..28-151.wind.it

Zmień pseudonim bo mnie będą z tobą mylić

odpowiedz
Krzeszczu - 20.10.2017 / 12:14, *..60

@olew i jaceklwo: od dawna juz tu nie pisalem bo poziom komentarzy generalnie zszedl na kundle.
Ale dla was Panowie pelne poparcie bo madrze piszecie. Brawo.

odpowiedz
grzesiek do EM - 20.10.2017 / 12:02, *..dynamic.gprs.plus.pl

Właściciel PSG.

odpowiedz
DO EM - 20.10.2017 / 11:34, *..acn.waw.pl

Może Janusz Wojciechowski albo Bogusław Cupiał ?

odpowiedz
ILU - 20.10.2017 / 11:34, *..235

ILU TYCH NODZIÓW MIELIŚMY ... ILU PIŁKARZY SPĘDZAŁO WOLNY CZAS W DYSKOTEKACH ALBO NA MELANŻACH ..... TEN WASZ KOCHANY ljuboja to TEŻ NIE BYŁ LEPSZY

odpowiedz
olew - 20.10.2017 / 11:31, *..warszawa.vectranet.pl

O czym by tu sie nie mówiło, jest kilkunastu durnych dyżurnych , ktorzy chcą zmienić właściciela Legii ?! Podczas gdy nikt nie składa oferty kupna, a Mioduski nie chce sprzedać. Pan Mioduski popełnia błędy, ale mniej od poprezedniego tria . On jest włścicielem naszej Legiunii, o trochę rozsądku i szacunku dla tego faceta proszę .

odpowiedz
jaceklwo - 20.10.2017 / 11:27, *..gvt.pl

Jak się tak czyta wasze komentarze to wychodzi na to, ze każdy z was jest prezesem, zna się na piłce itd. Czy nie możecie kupić klubu? Napewno DM sprzed za jakieś 100-200 mln. Ludzie transfery pomyłki były, są i będą i nie tlyko w Legii. Zmiana trenerów to samo. jak był prezesem BL były sukcesy a czy wtedy DM nie było? też był i to też są jego sukcesy. Są lata chude i grube. Taki jest biznes a piłka to co? Caritas? kasa mu się się zgadzać. Nikt z was nie zarządzał takim klubem wiec po co ta spinka. Rozliczenia będą na koniec sezonu. Trzeba towarzystwo złapać za mordy, przyszłościowo kwoty kontraktowe popisywać od wejściówki to moze coś podziała a nie Pan piłkarz bierze 150 tys. zł i mu się nie chce. przecież to jest jego praca i jak każdy z nas powinien pracować efektywnie, jeśli nie to po okreśe próbnym np. 3 m-ce obcinamy wynagrodzenie itd. jak zawodowy piłkarz może być nieprzygotowany do gry? ja idać do nowej pracy nie aklimatuzuje się 2 lata, nie ucze się czegość od podstaw itd. Poparcie dla DM a nie głupie koentarze....pozdro

odpowiedz
kojotka - 20.10.2017 / 11:08, *..90

kojot

nie pisz głupot

Nagy został odsunięty bo gra piach, Cieżniaka odesłali bo podpisał z nami umowę i nie zerwał umowy tylko ostatecznie się Legia ze skisła dogadała

odpowiedz
Em - 20.10.2017 / 10:52, *..2

Mam pytanie, bo hasło MidouskiOut mnie ciekawi, kto w zamian? macie pomysł na nowego właściciela Legii?
Leśny sam mam hajs żeby utrzymać Legię , pytam o zaplecze finansowe? Jest sam w stanie wykupić udziały Miodka i przejąć stery ? A może z Pędzlem?
Zagraniczny inwestor? ktoś z Polskiego rynku ?

Co do Węgra, niech ochłonie w rezerwach i zastanowi się , już było wielu co przemelanżowali kariery.


odpowiedz
kojot - 20.10.2017 / 10:24, *..studiowik.net.pl

Czyli Nagy może rozwiązać kontrakt z Legią? Przecież na tej samej zasadzie przyszedł do Nas Cieżniak....

odpowiedz
grzesiek - 20.10.2017 / 10:03, *..centertel.pl

No w porownaniu z innymi graczami Legii ktorzy srednio strzelaja jedna lub dwie bramki na runde to strzelenie kilku bramek to juz jakas zasluga. O ile sie nie myle to m.in:
Pasquato - 0 bramek w ciagu tej rundy
Sadiku- 1 ? Bramka w ciagu rundy.

odpowiedz
stanislawperkoz - 20.10.2017 / 09:56, *..centertel.pl

znowu piękne pierdzenie, a pod wawelem bęcki...

odpowiedz
Avatar - 20.10.2017 / 09:43, *..dynamic.mm.pl

Tak tak zgadza sie trzeba lać Zapi...a lub Wypie...a.

odpowiedz
Ultra - 20.10.2017 / 09:43, *..dynamic.chello.pl

Prezesie wobec Ciebie też są bardzo duże wymagania i musisz sobie zdawać sprawę w jakim jesteś klubie. Mamy nadzieję że będziesz się z nich wywiązywał. A jak nie podołać to zostaniesz odesłany do rezerw

odpowiedz
roq42 - 20.10.2017 / 09:33, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Granie za zasługi no to prezio gołodupiec po raz kolejny odpłynął

odpowiedz
m4pierwszy - 20.10.2017 / 09:32, *..eaw.com.pl

Ty mnie teraz zaimponowałeś Kudłaty :)

odpowiedz
Mioduskiout - 20.10.2017 / 09:30, *..202.dynamic.ttnet.com.tr

#Mioduskiout

odpowiedz
A - 20.10.2017 / 09:17, *..101

Jacka tez wspieral...

odpowiedz
Kibic L - 20.10.2017 / 09:13, *..dynamic-ww-12.vectranet.pl

Trochę się prezes zagalopował. A jakie ten Nagy ma zasługi, czego on dokonał dla Legii? Z tej wypowiedzi wyraźnie wynika, że już większe zasługi ma dla warszawskiej gastronomi.

odpowiedz
@rek - 20.10.2017 / 09:01, *..dynamic.chello.pl

Parafrazując klasyka: "Darku, ale ty mi teraz zaimponowałeś swymi słowami - To jest Legia. Tu trzeba zapieprzać..." Pozdro (L)

odpowiedz
m - 20.10.2017 / 08:58, *..7

Czy aktualnie w Legii jest chociaż jeden zawodnik który robi różnicę?

odpowiedz
onomatopeja - 20.10.2017 / 08:54, *..acn.waw.pl

A może loczek oddasz klub w ręce kogoś kto umie nim zarządzać i nie trwoni kasy?!?!?

odpowiedz
mietek - 20.10.2017 / 08:34, *..adsl.inetia.pl

A kto im popuścił lejce? Skoro w drużynie od miesięcy nie ma żadnej dyscypliny, to też ciężko się dziwić, że grajkom palma odbija. Fakt, Nagy od samego początku miał zadatki na zachowania w stylu Ondreja Dudy (z końca pobytu przy Ł3), ale gdyby wiedział, że ma nad sobą bat, który go może porządnie skaleczyć, to by się hamował.

No i ten tekst złotoustego prezesa o grze Nagya "za zasługi" :) Niezłe science-fiction :) Jakie on niby ma zasługi dla Legii? Strzelenie paru bramek ogórkowym polskim drużynom to trochę za mało, by go uważać za "zasłużonego".

odpowiedz