Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Poniedziałek, 13 listopada 2017 r. godz. 19:37

Wszyscy do wioseł: Licytacje legijnych pamiątek

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Fundacja Legii wystawiła na licytację szereg legijnych pamiątek, z których cały dochód przeznaczony zostanie na zakup karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka. Wśród licytowanych przedmiotów są m.in. medal za mistrzostwo Polski 2016/17 zdobyte przez piłkarzy Legii, spodenki Andrzeja Fonfary, rękawice Grzegorza Szamutulskiego, koszulka Sebastiana Szymańskiego z numerem 2022, proporzec z meczu UYL Legia - Ajax, obraz namalowany przez Dobrych Ludzi, a także graffiti z motywem legijnym na ściagnie w pokoju, czy asysta przy wyprowadzaniu piłkarza Legii.

Lista wszystkich aukcji znajduje się tutaj.

Przypominamy, że 17 listopada przy Łazienkowskiej odbędzie się akcja "Wszyscy do wioseł", podczas której zbiórka funduszy na ten szczytny cel będzie kontynuowana. Więcej informacji na temat tej akcji znajdziecie tutaj. Zachęcamy do udziału!Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!