Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Adrian Stawski - fot. Mishka / Legionisci.com
Adrian Stawski - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 28 listopada 2017 r. godz. 22:55

Stawski: Ten mecz to wielkie święto

Mishka, źródło: Legionisci.com

Adrian Stawski (trener Bytovii): Cóż powiedzieć po takim meczu... To na pewno wielkie święto zagrać z mistrzem Polski przy Łazienkowskiej. Pierwsza połowa była bardzo dobra pod względem taktycznym, Legia nie stworzyła żadnej klarownej sytuacji. Niestety, po przerwie wszystkie nasze atuty zostawiliśmy w szatni.
Druga połowa do głębokiej analizy, bo w dwie minuty zniweczyliśmy całą naszą pracę z pierwszej połowy. To my mieliśmy skontrować Legię, a nie Legia nas. Jeszcze nie doszliśmy do ławki rezerwowych, a już straciliśmy bramkę. Koncentracja powinna być od początku na bardzo wysokim poziomie. Mówiliśmy sobie, że musimy przetrzymać pierwsze 15 minut, bo Legia bardzo szybko na nas ruszy i tak się stało.Komentarze: (3)

łysy, 29.11.2017 07:22:13 - *.adsl.inetia.pl

Dobry dowcip " Jeszcze nie doszliśmy do ławki rezerwowych, a już straciliśmy bramkę." Gratulacje Trenerze , za mądrą wypowiedź.

Do łysy, 29.11.2017 07:49:18 - *.149

To była przenośnia

SlawoL, 29.11.2017 09:14:44 - *.rev.snt.net.pl

Brawo za słowa " to wielkie święto zagrać z Legią"..
Fajne trzeźwe spojrzenie na sienie i swoje możliwości

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!