fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

W sobotę zbiórka na oprawy

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przed sobotnim meczem Legii z Wisłą Płock Nieznani Sprawcy przeprowadzą zbiórkę na oprawy meczowe. Po ostatnich prezentacjach na meczach z Górnikiem kasa legijnych ultrasów świeci pustkami. "Drodzy Kibice! Przed nami ostatni mecz w tym roku! Nie oszukujmy się, końcówka grudnia i mecz z Petrochemią Płock to coś, na co czeka każdy prawdziwy fanatyk!

Jak to o tej porze roku, powoli zbliża się czas podsumowań, za nami wiele wrażeń na trybunach i przeróżnych opraw, w tym te ostatnie na meczu z Górnikiem. Wracamy do nich pamięcią, gdyż NaSz ultrasowski budżet dalej niestety pamięta je prawie tak dobrze, jak Wy swój pierwszy wyjazd z siatką królewskich w ręku. W związku z tym przy okazji tego meczu, znowu będziecie mogli spotkać przemiłych gentlemanów z charakterystycznymi białymi puszkami... tak tak to ZBIÓRKA NA OPRAWĘ!
Bardzo mocno liczymy na Wasze wsparcie, przed nami kolejny rok, nowych wyzwań i działania ku chwale Legii Warszawa!" - informują Nieznani Sprawcy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.